بهترین مرکز لیزر در کرج کلینیک جهانشهر

بهترین مرکز لیزر در کرج

بهترین مرکز لیزر در کرج به شما کمک میکند تا از شر موهای زائد خلاص شوید.روش هایی برای از بین بردن موهای زائد مانند اپیلاسیون، وکس، کرم موبر، بلیچینگ، کندن موها، اصلاح و شیو وجود دارد که کاملا موقت می باشند و باید پس از گذشت مدت زمان کوتاهی دوباره تکرار شوند؛ اما بهترین و موثر ترین روش از بین بردن موهای زائد لیزر می باشد که تاثیر کاملا دائمی بر روی موها دارد و برای همیشه از شرشان خلاص می شوید.
به طور کلی لیزر موهای زائد کاملا به صرفه تر و مناسب تر از روش های موقتی است چون تنها با گذراندن چند جلسه، موهای زائدتان از بین می رود و هزینه کمتری را برای انجام آن صرف می کنید؛ برای انجام لیزر نیز دستگاه های متفاوتی وجود دارد که هر کدام از دستگاه ها طول موج و کارکرد و نتیجه متفاوتی دارند.

کسانی کاندیدای مناسبی برای لیزر موهای زائد نیستند

به طور حتم می توان گفت که لیزر موهای زائد برای هر انسانی مناسب نمی باشد چون هر فردی باید متناسب با شرایط روحی و جسمی بدنش روشی را برای از بین بردن موهای زائد خود مورد استفاده قرار دهد؛ لیزر موهای زائد برای افراد با شرایط زیر مناسب نمی باشد:
* افرادی که اختلالات هورمونی دارند.
* افرادی که دارو های خاص مصرف می کنند.
* کسانی که برخی بیماری های خاص دارند.
* کسانی که سابقه گوشت اضافه در محل عمل دارند.
* افرادی که دارای سابقه تبخال مکرر هستند.
* افرادی که سابقه عفونت فعال مثل جوشهای چرکی دارند.
* کسانی که پوست برنزه دارند.
* کسانی که دارای تاتو یا خال یا کک و مک در محل لیزر هستند.
* افراد باردار در صورت داشتن هر کدام از این مشکلات باید به متخصص پوستی که در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج مشغول فعالیت اند اطلاع دهد و با ایشان مشورت کند.

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد

باید این‌را بدانید که اینگونه از مراقبت‌ها بعد از لیزر بسیار ضروری است چون احتمال دارد عمل لیزر بر روی پوست موجب قرمزی و التهاب پوست شود که باید با قراردادن یخ باعث کاهش درد این قسمت شد. در این صورت برای التیام بخشیدن باید از پماد آنتی‌بیوتیک استفاده شود تا اینکه این دلمه‌ها کاملاً از بین برود.
فردی که لیزر انجام می‌دهد باید از در معرض قرار گرفتن نور آفتاب جلوگیری نماید زیرا که لیزر برای افرادی که دارای پوست‌های تیره‌تری هستند بین ۶ تا ۸ جلسه طول می‌کشد.
در هر صورت این را در نظر داشته باشید که برای انجام لیزر عوامل زیادی مثل سابقه متخصصین، قیمت، دستگاه‌های مورداستفاده، دسترسی به مکان موردنظر تأثیرگذار است.

بعد از لیزر از انجام موارد زیر خودداری کنید:

استفاده از مواد شوینده در ناحیه ای که لیزر انجام داده اید.
استحمام فقط با آب ولرم و بدون مواد شوینده.
به مدت ۱۰روز از تماس مستقیم با آفتاب اجتناب کرده و هر ۴ساعت یکبار از كرم ضد آفتاب استفاده كنید.
بعد از زمان انجام لیزر ۳ روز كرم “زینک و بتامتازون” (برای نواحی بدن)، کرم “زینک و مومتازون” (برای نواحی صورت) استفاده کنید.
در طی جلسات لیزر موهای زائد به هیچ عنوان پوست خود را برنزه نکنید و در صورت استفاده، حتما به مرکز اطلاع دهید.
ریزش موها در هر جلسه، در هر فرد متفاوت می باشد، امکان دارد پس از گذشت ۲ هفته از جلسه اول اتفاق بیافتد.
در طی جلسات لیزر مو های زائد در صورت رشد موها فقط با تیغ شیو کنید و تحت هیچ شرایطی از بند، موچین و اپیلاسیون استفاده نکنید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

اگر می خواهید بدانید بهترین و مناسب ترین دستگاه رفع موهای زائد کدام است باید توجه کنید که رنگدانه های موی بیشتر ایرانی ها نیز به اندازه کافی تیره است به طوری که برای جذب اشعه لیزر کندلا الکساندرایت و ایجاد انرژی حرارتی مورد نیاز برای ازبین بردن ریشه مو کاملا مناسب است.پوست روشن و موی تیره ایرانیان آنها را به کاندیدهای ایده آلی برای انجام لیزر موهای زائد توسط دستگاه لیزر موی کندلا الکس تبدیل کرده است.به همین علت استفاده از دستگاه کندلا الکس با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و امکانات جدید در اکثر کلینیک های زیبایی و مطب متخصصان پوست و مو بسیار رایج است و رضایت کامل مراجعین به این مراکز را بدست آورده است.

آیا لیزر الکساندرایت بهترین نوع لیزر برای موی بدن من است؟

امکانات و قابلیت های جدیدی که در دستگاه لیزر موی Candela Alex با تکنولوژی پیشرفته تعبیه شده،
استفاده از این دستگاه را به عنوان سریعترین، موثرترین و ایمن ترین دستگاه لیزر مو تقریبا در تمام سالن های آرایشی و مطب پزشکان متخصص و کلینیک های لیزر مو برای عموم مراجعین با پوست های روشن و سبزه با استقبال بی نظیری روبرو کرده است. البته این را در نظر بگیرید در صورتیکه موی بدن شما سفید شده باشد یا خیلی روشن باشد چون رنگدانه ای در آن وجود ندارد امکان استفاده از هیچ دستگاه لیزری برای شما وجود ندارد.

فرق دستگاه لیزر الکساندر و دایود

مطالعات و بررسی‏ ها نشان داده که اثرگذاری و ایمنی دستگاه دایود به اندازه الکساندرایت می‏ باشد. در برخی موارد لیزر دایود بر روی موها کرکی و نازک بسیار تأثیر مثبتی داشت و در موارد دیگر تغییر خاصی ایجاد نکرد. بنابراین در لیزر دایود برگشت و افزایش رشد مو وجود ندارد.
مهم‏تر از انتخاب نوع دستگاه، انتخاب مرکز لیزر مناسب و اپراتور حرفه‏ ای است. فرد متخصصی که بداند با توجه به رنگ مو و نوع پوست شما کدام طول موج بهتر است بسیار اهمیت دارد.اگر پوست شما تیره است،لیزر دایود را انتخاب کنید و اگر پوست شما روشن است،لیزر الکساندرایت را انتخاب کنید و اگر نگران درد هستید، بهتراست لیزر الکساندرایت را انتخاب کنید.
برای موهای ضخیم مانند زیربغل یا بیکینی لیزر دایود بهتر است و برای موهای رنگی مانند افرادی که بور هستند لیزر الکساندرایت بهتر است و نواحی سایز بزرگ مثل پشت کمر یا ران ها را با دایود لیزر کنید.
در نهایت باید ذکر کرد که لیزر دایود و الکس هردو در حذف موهای زائد به یک اندازه موثر هستند.

پکیج قیمت لیزر بانوان کلینیک جهانشهر کرج

پکیج قیمت لیزر آقایان کلینیک جهانشهر کرج

مرکز لیزر موهای زائد جهانشهر کرج

به طور کلی همه‌‌‌ی افراد‌‌ می‌توانند موهای زائد بدن خود را لیزر کنند. هر چه رنگ پوست روشن‌‌تر و رنگ موهای بدن تیره‌‌تر و ضخیم‌‌تر باشد، اثربخشی لیزر بر آن بیشتر است. چون لیزر بر روی موهای تیره و قسمت‌‌های تیره اثر‌‌ می‌گذارد. باید دقت کنید برای افراد با رنگ پوست تیره حتما باید از دستگاه‌‌های مخصوص با فرکانس پرتو کمتر استفاده کنند تا دچار سوختگی نشوند.
کلینیک جهانشهر خدمات بسیار عالی را به صورت کاملا حرفه‌ای ارائه می دهد و برای انجام آنها از بهترین تجهیزات و فناوری دنیا استفاده می‌کند. تمام تجهیزات این مجموعه بر اساس استانداردهای آمریکا و اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.
از باتجربه ترین پزشکان که دارای تخصص در زمینه زیبایی پوست مو هستند، برخوردار می باشد. در این کلینیک لیزر موهای زائد توسط دستگاه الکسانداریت کندلا هم انجام می پذیرد.
شما عزیزان می توانید برای تعیین وقت و مشاوره رایگان به قسمت تماس باما مراجعه فرمایید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نوزده − 15 =

فهرست