تزریق بوتاکس دیسپورت مسپورت در کلینیک

بوتاکس دیسپورت مسپورت کلینیک جهانشهر کرج

بوتاکس دیسپورت مسپورت کلینیک جهانشهر کرج: تزریق بوتاکس روشی موثر و پر سرعت برای از بین بردن چین وچروک پوست است، وقتی که کسی قصد انجام بوتاکس را دارد، باید به این نکته توجه کند که انتخاب نوع بوتاکس بسیار مهم است. دانستن تفاوت بوتاکس مصپورت و دیسپورت برای متقاضیان بسیار اهمیت دارد. دیسپورت ومصپورت دو محصول پر استفاده در ایران هستند. دیسپورت و مصپورت از لحاظ کارایی تقریباً شبیه به هم هستند ولی با دانستن تفاوت بوتاکس دیسپورت و مصپورت می توانید انتخاب دقیق تری برای تزریق بوتاکس داشته باشید.

انواع بوتاکس صورت در جهانشهر کرج

انواع بوتاکس صورت در جهانشهر کرج

تفاوت ها و شباهت های دیسپورت و مسپورت

غلظت سم در دیسپورت کمتر از مسپورت است. دیسپورت بیشتر از مسپورت رقیق می شود؛ در نتیجه نواحی بزرگ‌ تر را با تزریق کمتر می توان درمان کرد. بسیاری از پزشکان دیسپورت را به دلیل غلظت کمتر آن ترجیح می دهند. اثرات دیسپورت در زمان کوتاه تری قابل دیدن است؛ به طوری که اولین نتایج را می توان تنها در ۲۴ یا ۴۸ ساعت مشاهده کرد.

تزریق بوتاکس دیسپورت کرج

تزریق بوتاکس دیسپورت کرج

بوتاکس چه تاثیری بر پوست می گذارد

وقتی ماده بوتاکس به پوست تزریق می شود چین و چروک را کاملا برطرف می کند. هم برند مسپورت و هم دیسپورت به طور موقت عضلات صورت را مسدود می‌ کنند. اینها درمان های موقتی هستند که باید بعد از چند ماه تمدید شوند. نتایج استفاده از بوتاکس و دیسپورت بسیار طبیعی است. بوتاکس ماهیچه های انتخابی صورت را مسدود می کند تا انقباض آنها در هنگام خنده، صحبت کردن یا غذا خوردن دیده نشود. قیمت بوتاکس دیسپورت مسپورت کلینیک جهانشهر کرج می تواند با هم متفاوت باشد.

بوتاکس-پیشانی-کرج

بوتاکس-پیشانی-کرج

بوتاکس چه ویژگی هایی دارد

نتایج بوتاکس دیسپورت سریع و بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت مشهود خواهد بود و ماندگاری آن بین ۴ تا ۵ ماه می باشد. ماندگاری بوتاکس مصپورت بین ۴ تا ۶ ماه است و نتایج حاصل از تزریق بین ۳ تا ۱۰ روز پس از تزریق قابل مشاهده خواهد بود. ولی در نهایت نتایج حاصل از درمان با هر یک از این برند ‌ها در افراد مختلف متفاوت است. در رابطه با هزینه بوتاکس دیسپورت مسپورت کلینیک جهانشهر کرج می توان گفت که بوتاکس مصپورت با شرایط مالی بیشتر افراد هم خوانی دارد.

تزریق-بوتاکس-میگرن-کلینیک-جهانشهر-کرج

تزریق-بوتاکس-میگرن-کلینیک-جهانشهر-کرج

بوتاکس دیسپورت مسپورت در کلینیک جهانشهر کرج

هزینه بوتاکس در کلینیک جهانشهر کرج برای خانم ها ۹۰۰ هزار تومان و برای آقایان ۱ میلیون تومان می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در کلینیک جهانشهر تماس بگیرید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

یک × چهار =

فهرست