بوتاکس لثه

بوتاکس لثه چیست؟ مزایای بوتاکس لثه چیست؟ هزینه بوتاکس برای لثه چقدر است؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی این سوالات بپردازیم.

لبخند لثه ای زمانی است که فرد لبخند می زند، لب روی لثه قرار می گیرد. معمولا ما انتظار داریم فقط مثلث های کوچک صورتی (لثه) بین دندان ها را ببینیم تا در لبخند نشان داده شود. در حالی که هر لبخند واقعی و اصیل می تواند دوست داشتنی باشد ، ما تلاش می کنیم تا به بیماران خود کمک کنیم لبخندی که خود تشخیص می دهند جذاب ترین است.

یک لبخند معمولی یا ایده آل عموما بیش از 2 میلی متر بافت لثه فوقانی را در معرض دید قرار نمی دهد. افرادی که لبخند لثه ای دارند ممکن است احساس کنند دندان هایشان کوچکتر از حالت عادی است، تمایلی به لبخند زدن ندارند یا حتی نسبت به لبخند خود آگاه هستند. با این حال، یک لبخند لثه ای را می توان با تزریق بوتاکس در کرج بهبود بخشید.

بوتاکس لثه چیست؟ تعریف لبخند چرب چیست؟

در اینجا برخی از دلایل رایج لبخند لثه ای ذکر شده است

بافت لثه بلند یا بزرگ شده، که به هیپرتروفی لثه معروف است، می تواند منجر به لبخند لثه ای شود.

رشد بیش از حد فک بالا، معروف به فک بالا می تواند بافت لثه بیشتری را در معرض دید قرار دهد.

یک لب فوقانی کوتاه یا بیش فعال می تواند ظاهر لثه ها را بزرگتر از حد معمول ایجاد کند.

اندازه و شکل دندان ها می تواند منجر به لبخند لثه ای شود. اگر دندان ها کوچک یا پنهان به نظر برسند، بافت لثه بیشتری نمایان می شود.

تزریق لبخند لثه

BOTOX چگونه برای لبخند لثه ای کار می کند؟

یک لبخند لثه ای را می توان به راحتی و به طور موثر با تزریق بوتاکس در کرج درمان کرد. بهترین بخش این درمان این است که تهاجمی نیست و یک روش سریع است. بوتاکس دارای سم بوتولینوم نوع A است و در صورت تزریق، می تواند ماهیچه های لب فوقانی را شل کرده و هنگام لبخند زدن، بالا آمدن لب بالا را محدود کند. بنابراین لثه ها پوشیده باقی می مانند. دو یا چند واحد بوتاکس در ناحیه بین بینی و لب فوقانی تزریق می شود تا ظاهر هرگونه لبخند لثه ای کاهش یابد و لبخندی جذاب تر و طبیعی تر ایجاد شود.

باز هم، درمان لبخند لثه ای با بوتاکس یک روش کم تهاجمی است. لب فوقانی که با بوتاکس لثه شل شده است دیگر هنگام لبخند زدن منقبض نمی شود و یا به اندازه ای بالا نمی رود. درمان فوق العاده موثر است و نتایج معمولا 3 ماه طول می کشد. ما دریافتیم که وقتی این روش را تکرار می کنیم، در طول زمان، به طور کلی زمان بیشتری را بین زمان مورد نیاز برای درمان اختصاص می دهیم. ممکن است فرد بلافاصله پس از درمان به سر کار خود بازگردد و نتایج اغلب تقریبا فوری است و اثر کامل آن دو هفته ظاهر می شود.

همچنین بخوانید : انواع ماساژ صورت

مزایای درمان لبخند لثه ای با بوتاکس

بوتاکس لثه ناراحتی کمی ایجاد می کند و با مراقبت مکرر کمتر.

به محض اتمام روش، بهبودی فوری است.

بوتاکس در مقایسه با جراحی و سایر گزینه های درمانی مقرون به صرفه است.

نتایج طبیعی و سریع است.

سوالات متدوال

 هزینه بوتاکس برای لبخندهای چرب چقدر است؟

هزینه درمان لبخند لثه از طریق تزریق بوتاکس در کرج بسته به تعداد واحد بوتاکس استفاده شده، شدت مورد، نتایج مورد انتظار و سایر عوامل متفاوت است.

به طور کلی بوتاکس لثه در مقایسه با سایر روش های جراحی مانند تغییر موقعیت لب و لثه مقرون به صرفه است، اما برای حفظ نتایج باید هر 4-6 ماه یکبار تکرار شود. بسته به پیچیدگی مورد و نتایج دلخواه، ممکن است به بیش از یک درمان لبخند لثه ای نیاز داشته باشید، بنابراین هزینه با توجه به تعداد روش های مورد نیاز متفاوت است.

بوتاکس برای لبخند لثه چقدر طول می کشد؟

نتایج ممکن است در هر بیمار متفاوت باشد. به طور کلی، اثرات بوتاکس سه تا چهار ماه باقی می ماند.

بوتاکس Gummy Smile چقدر طول می کشد تا کار کند؟

نتایج فوری نیست. پس از تزریق بوتاکس باید 2 یا 3 روز منتظر بمانید تا بهبودی را مشاهده کنید. ارتفاع لب فوقانی به تدریج کاهش می یابد و نتیجه کامل آن طی 14 روز پس از درمان قابل مشاهده است.

همچنین ممکن است از شما خواسته شود تا پس از 2 تا 3 هفته برای ملاقات بعدی به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا موفقیت درمان را ارزیابی کرده و تعیین کنید که آیا به تنظیمات بیشتری نیاز است یا خیر. بسته به نتایج موردنظر ممکن است تزریق های اضافی مورد نیاز باشد.

آیا بوتاکس می تواند لب فوقانی را بلند کند؟

بله، می توان از بوتاکس لثه برای بالا بردن لب بالا استفاده کرد. فقط چند تزریق کافی است تا لب فوقانی شل شود و به نظر برسد. بوتاکس به طور موقت ماهیچه ها را شل می کند و لب را بالا می برد تا به خوبی مشخص و حجیم به نظر برسد.

این شل شدن عضلات خطوط عمودی اطراف لب را نیز کاهش می دهد. اثرات آن طی چند روز پس از درمان قابل مشاهده است و نتیجه کامل آن در یک هفته به دست می آید و سه تا چهار ماه طول می کشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

17 − دوازده =

فهرست