تزریق بوتاکس برای درمان میگرن – یکی از روش های تزریق بوتاکس برای درمان میگرن می باشد که در کلینیک های مختلف برای بیماران توسط متخصصان مجرب انجام می شود. یک کلینیک معتبر تزریق بوتاکس در کرج وجود دارد که برای بیماران خود از طریق تزریق بوتاکس بیماران میگرنی را درمان می کند. شما اگر مشکل میگرن دارید می توانید به این کلینیک معتبر مراجعه نمایید و از نتایج خوب آن توسط متخصصان مجرب بهره مند شوید

میگرن

میگرن به سردردهای مکرری که غالبا در یک سمت سر صورت می گیرد گفته می شود. میگرن معمولا با بی‌اشتهایی، تهوع و استفراغ همراه هست. دردهای میگرنی  به شکل نبض‌ هست و آنقدر شدید است که فعالیت شخص را در زندگی روزمره خود مختل می‌کند. سردردها در هر فردی متفاوت می باشد و از لحاظ شدت، دفعات حمله در روز و مداوم بودن آن کاملا متفاوت می باشد. یکی دیگر از علائم این بیماری داشتن حساسیت به نور و صدا می باشد که فرد میگرنی نسبت به نور و صدا از خود حساسیت نشان می دهد و میگرن آن شدت می یابد

خانم ها بیشتر از مردان در معرض مبتلا شدن به میگرن می‌باشند. وراثت در وجود این بیماری در شخص نقش مهمی دارد و معمولا افراد سابقه خانوادگی میگرن دارند که شخص دچار میگرن می شوند.

انواع میگرن

حملات میگرنی در فرد می‌تواند باعث درد شدید به مدت چند ساعت  در روز یا تا چند روز  گردد و با استرس، سرمای شدید، گرمای زیاد، گرسنگی و تشنگی شروع می شود و با کم کم شدت می یابد

تا به امروز تلاش هایی زیادی از طرف پزشکان برای درمان میگرن صورت گرفته است اما تزریق بوتاکس روش بسیار عالی برای درمان و کم کردن دردهای میگرنی می باشد که افراد به سمت تزریق بوتاکس برای کاهش دردهای میگرنی خود جذب شده اند و به کلینک های متعددی در این زمینه می روند.

اما متاسفانه برخی افراد به خاطر قیمت ارزان به سراغ کلینیک های نامعتبر می روند و نتایج خوبی را به دست نمی اورند و سپس پشیمان می شوند.

میگرن

بنابراین نباید به خاطر قیمت ارزان به سلامتی بدن خود ضرر بزنیم و سعی کنیم که به کلینیک های معتبر هرچند قیمت آن بالا باشد رفت زیرا اینگونه سلامتی خود را به دست می آوریم که از همه چیز مهمتر است.

ما جهت سهولت کار شما در پیدا کردن کلینیک معتبر، کلینیک تزریق بوتاکس در کرج را معرفی می کنیم تا بدین صورت به نتیجه دلخواه خود برسید. کلینیک تزریق بوتاکس در کرج یکی از معتبرترین کلینیک های زیبایی در ایران به شمار می رود.

بوتاکس

بوتاکس، نوعی نوروتوکسین است که به وسیله باکتری کلستریدیوم بوتولونیوم ساخته می‌شود. اگر فرد بوتاکس را بخورد و وارد بدن خود کند نوروترانسمیترها آزاد می شود و فرد به بیماری بوتولیسم مبتلا می‌شود که اینکار موجب بلاک شدن پایانه‌های عصب عضلات و در نهایت موجب فلج عضله می شود

اگر  بوتاکس با دوز مشخصی از بوتاکس در عضله ها تزریق گردد، تنها عضله در زمان موقت فلج می‌شود. اینکار علاوه بر درمان میگرن و عرق شدید، اثرات بسیار عالی بر از بین رفتن خطوط صورت مانند خط اخم، خطوط پیشانی، خطوط کنار چشم و…..  با  استفاده از حرکات عضله ها می گذارد. تزریق بوتاکس از یکی از روش های مناسب برای جوانسازی پوست می باشد که شما می توانید برای زیبایی و جوانسازی پوست خود از این روش استفاده کنید

نکته: بوتاکس به حرارت و گرما حساس می باشد و اگر دچار گرما شود عملکرد خود را از دست می دهد. بنابراین بایستی همیشه فضایی که داروی بوتاکس در ان قرار می گیرد سرد باشد.

بوتاکس

تزریق بوتاکس برای درمان میگرن

تزریق بوتاکس برای درمان میگرن بدین صورت است که بوتاکس در کنار رشته‌های عصبی که موجب بروز درد و میگرن حاد می‌شوند، تزریق می‌شود. بعد از تزریق، بوتاکس انتهای رشته عصبی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد و از آزادسازی ماده شیمیایی که باعث ایجاد درد می شود جلوگیری می کند. به بیان ساده تر، بوتاکس، از فعال شدن درد در بخش مغز جلوگیری می‌کند.

پیش از اینکه سردردهای میگرنی شروع بشوند، بوتاکس به راحتی می‌تواند از بروز آنها جلوگیری کند اما مقداری لازم است تا بتواند تاثیرات خود را بر روی رشته‌های عصبی بگذارد. برای ظاهر شدن اثرات بیشتر بوتاکس لازم است شخص، دو جلسه دیگر هم تزریق بوتاکس را انجام دهد تا تاثیرات خود را بهتر نشان دهد.

تاثیرات یک بار تزریق بوتاکس  برای ۱۰ تا ۱۲ جلسه ماندگاری دارد. بیشتر افراد بیمار پس از دو جلسه تزریق بوتاکس، کاهش ۵۰ درصدی سردرهای خود را مشاهده خواهند دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

18 − 5 =

فهرست