تزریق بوتاکس زیر بغل- تزریق بوتاکس زیر بغل یکی از مواردی است که برخی افراد برای انجام آن به کلینیک های مربوط به تزریق ژل می روند. کلینیک تزریق ژل در کرج یکی از کلینیک های معتبر در ایران است که تزریق بوتاکس توسط متخصصان مجرب صورت می گیرد.

اما متاسفانه برخی از افراد به خاطر قیمت ارزان به سمت کلینیک هایی می روند که دارای قیمت ارزان هستند ولی از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند.

بنابراین بهتر است که برای تزریق بوتاکس زیر بغل یا هر بوتاکس دیگری که به بدن شما مربوط می شود به بهترین کلینیک های معتبر مراجعه نمایید و از خدمات آن بهره مند گردید هر چند قیمت آن گران باشد ولی با این کار می توانید سلامتی بدن خود را تضمین کنید.

 

تزریق بوتاکس زیر بغل چگونه انجام میشود؟

تعریق نرمال در زیر بغل به کاهش درجه حرارت بدن کمک  می کند اما در برخی از افراد غدد عرق فعالیت های زیادی دارند و این فعالیت زیاد باعث ایجاد بوی نامطبوع و ظاهری نامناسب مخصوصا در فصل  تابستان می شود.

فعالیت زیاد غدد عرق با پر کاری تیروئید تفاوت هایی با هم دارند. بدین صورت که درافرادی که دچار پرکاری تیروئید هستند تمامی بدن آنها دچار افزایش تعریق  می شود اما در افرادی کهه دچار فعالیت زیاد غدد عرق هستند تنها نقاط مخصوصی از بدن مانند کف دست و پا یا زیر بغل دچار عرق شدید می شود که این ناشی از هیجانات روحی و استرس  هست.

به این حالت هایپرهیدروز گفته می شود. تفاوت دیگری بین این دو مورد وجود دارد است که درافراد دچار فعالیت های زیاد غدد عرق، تعریق به صورت سرد وجود دارد اما در افرادی که دچار پرکاری تیروئید هستند تعریق به صورت گرم هست

بوتاکس

دلایل عرق کردن زیاد و راههای درمان آن

عرق کردن زیاد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. بیشترین دلیل برای عرق کردن زیاد می تواند ارثی باشد. به خاطر ارثی که در ژنتیک خانوادگی فرد وجود دارد باعث می شود که فرد همیشه تعریق زیادی داشته باشد.دلایل دیگری هم ممکن است داشته باشد که ناشی از عوامل هورمونی است که عبارتند از

پر کاری تیروئید

پاراتیروئید

دیابت

عرق بیش از حد در کف دست مخصوصا در موقعیت های پر استرس و شلوغ یا در هنگام دست دادن با دیگران باعث افزایش استرس در فرد می شود.

افزایش هیجان واضطراب موجب تحریک سیستم سمپاتیک در بدن می شود که علاوه بر افزایش یافتن ضربان قلب و تند شدن ریتم تنفس، فشار خون بالا می رود و نهایتا موجب تعریق بیشتر می شود. این چرخه به صورت مکرر ادامه می یابد که باعث افزایش یافتن تعریق می گردد.

راه درمان برای کنترل و کاهش استرس این است که  عضلات بدن را با تنفس عمیق و ریلاکس آرام کرد. همچنین می توان از داروهایی است که باعث کنترل سیستم سمپاتیک می شوند مانند داروی پروپرانولول استفاده کرد.

دلایل عرق کردن زیاد و راههای درمان آن

 

تزریق بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس زیر بغل بدین صورت است که بوتاکس  به وسیله تاثیرات ایجاد شده توسط آنتی کولینرژیک و همچنین تاثیراتی که برغدد برون ریز ترشح کننده عرق می گذارد تاثیر خود را برجای می گذارد. بوتاکس در عمق درمیس به اندازه ۱٫۵ سانتی متر از همدیگر انجام می شود. برای کاهش دادن درد می توان از کمپرس یخ و کرم های بی حسی مانند EMLA استفاده کرد.

بعد از ۵ الی ۷ روز پس از تزریق بوتاکس، تاثیرات آن شروع می شود و تعریق در این نقاط متوقف می گردد.

بوتاکس علاوه بر کاربرد آن در ناحیه های مختلف صورت اعمال می شود. به عنوان مثال مدت زمان لازم برای تاثیر بوتاکس برای خط اخم در صورت تقریبا ۴ ماه می باشد اما در مورد درمان هایپر هیدروز این زمان به  ۶ ماه می کشد. البته در برخی از افراد تا یک سال هم طول می کشد. بعد از انجام عملیات  تزریق احتمالا برای مدت زمان موقتی عضلات دست مخصوصا در قسمت شست دست، ضعیف شود که ضعف موقتی است و پس از گذشت مدتی برطرف می گردد. در کلینیک تزریق بوتاکس در کرج، به خاطر کارایی عالی پزشکان متخصص در زمینه تزریق بوتاکس  در ناحیه های مختلف بدن، متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است. شما می توانید از طریق شماره تلفن های درج شده با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و با گرفتن وقت قبلی به کلینیک تزریق بوتاکس در کرج تشریف بیاورید و از خدمات خوب این کلینیک بهره مند گردید.مطمعنا از تصمیم خود پشیمان نمی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

9 − سه =

فهرست