تزریق فیلر بینی در کلینیک جهانشهر کرج

تزریق فیلر بینی کرج

تزریق فیلر بینی کرج: تزریق فیلر بینی یکی از دغدغه های امروز برای اصلاح فرم بینی افراد است.پس اگر شما هم به دنبال روش‌هایی برای اصلاح فرم بینی خود هستید، فیلر بینی می‌تواند یکی از گزینه‌های عالی باشد. احتمالا در کلینیک‌های زیبایی در مورد تزریق ژل به قسمت‌های مختلف صورت شنیده‌اید. تزریق ژل به بینی چند سالی است، که رواج زیادی پیدا کرده و طرفدار هم داشته است. تزریق فیلر بینی باعث رفع نواقص بینی و ایجاد یک بینی خوش‌فرم با تیغه صاف می‌شود.

در صورتی که قصد انجام روش زیبایی بدون عمل جراحی با فیلر بینی را دارید، بهتر است با چند پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی مشاوره داشته و سوالات و نگرانی‌های خود را با پزشک مطرح کنید. متخصص پس از معاینه و بررسی نوع بینی شما، بهترین متد زیبایی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

همانطور که می دانید تزریق فیلر بینی یک روش بدون جراحی است، که به ایجاد زیبایی در بینی کمک می‌کند. متخصص با تزریق دقیق ژل به بینی می‌تواند، نوک بینی را بالا ببرد و انحنای تیغه بینی را صاف کند. اصلاح فرم بینی با فیلر روش دائمی نبوده و در صورت عدم رضایت پس از چند ماه بینی به حالت قبل بازمی‌گردد.

اگر دارای قوز بینی هستید، این روش می‌تواند مشکل شما را برطرف کند. فیلر با ایجاد حجم در نواحی اطراف برجستگی، سطح آن را یکنواخت می‌کند. همچنین افرادی که تیغه بینی آن‌ها مقعر و فرورفته است، با تزریق ژل به نتیجه خوبی می‌رسند.

در این مقاله در نظر داریم راجب مباحث زیر صحبت کنیم:

  1. انواع فیلر بینی در کرج
  2. ژل بینی حاوی اسید هیالورونیک
  3. تزریق ژل دائمی به بینی در کرج
  4. تزریق فیلر بینی استخوانی در کرج
  5. ماندگاری و مزایای تزریق فیلر بینی در کرج
  6. هزینه فیلر بینی در کرج
  7. تزریق فیلر بینی در کلینیک جهانشهر کرج

انواع فیلر بینی در کرج

دو مورد از موثرترین ترکیبات مورد استفاده در فیلرها، اسید هیالورونیک و کلسیم هیدروکسی لپاتیت است. هر دو فیلر برای اصلاح فرم بینی استفاده می‌شوند. این مواد تولید کلاژن و الاستین را افزایش می‌دهند. کلاژن و الاستین بلوک‌های سازنده پوست هستند. بنابراین با از بین رفتن فیلر طی چند ماه هنوز نتایج حاصل از آن قابل مشاهده است. امروزه فیلرها در برندهای زیادی موجود هستند. طبیعی است که برخی برندها بهتر عمل می کند و متخصصان بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنند.

ژل بینی حاوی اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک باعث حفظ رطوبت در زیر پوست شده وآبرسانی را بهبود می‌بخشد. از ژل هیالورونیک می‌توان برای کاهش فرورفتگی در قسمت‌های مختلف صورت استفاده کرد. برای از بین بردن جای جوش، افزایش حجم گونه، رفع خط اخم وخط لبخند و لیفت بینی از این نوع ژل استفاده می‌شود. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی بوده و در بدن یافت می‌شود. این نوع ژل در حال حاضر به یکی از محبوب‌ترین فیلرها تبدیل شده است.
فیلر در واقع با ایجاد حجم در زیر پوست باعث بزرگ شدن بینی می‌شود. اما متخصص با تزریق دقیق و مناسب خطای دید ایجاد کرده و نواقص بینی را برطرف می‌کند. با از بین رفتن برآمدگی تیغه، برجسته شدن نوک بینی و ایجاد تقارن در دو طرف نتیجه خوبی به دست می‌آید و بینی شما کوچک دیده می‌شود.

تزریق ژل دائمی به بینی در کرج

بیشتر متخصصان از ژل‌های موقت برای اصلاح فرم بینی استفاده می‌کنند. اما ژلی به نام بلافیل وجود دارد، که ماندگاری آن بسیار زیاد است. این نوع ژل حاوی کلاژن و دانه‌های ریز پلی متیل متاکریلات است.
این روش به طور کلی بی‌خطر است. اما بهتر است، قبل از تزریق آزمایش پوستی انجام شود. ژل بلافیل برای افراد زیر ۲۱ سال، افراد مبتلا به آلرژی شدید و دارای حساسیت به کلاژن گاوی توصیه نمی‌شود.

تزریق فیلر بینی استخوانی در کرج

افرادی که بینی استخوانی دارند، کاندید مناسب‌تری برای تزریق ژل هستند. این افراد که معمولا از قوز بینی خود ناراضی هستند، پزشک با تزریق فیلر در بالا و پایین برآمدگی آن را برطرف کرده و تیغه بینی را صاف می‌کند. برخی بینی‌های استخوانی حالت افتاده داشته و با تزریق ژل در نوک بینی می‌توان خطای دید ایجاد کرد.

ممکن است، دکتر پوست پس از معاینه بینی در کنار فیلر استفاده از نخ را نیز پیشنهاد دهد. نخ برای لیفت بینی و رفع افتادگی آن تاثیر بهتری ایجاد می‌کند. فیلر نیز قوز بینی را از بین می‌برد. در روش لیفت با نخ پزشک نخ مخصوص را زیر پوست قرار داده و به سمت بالا می‌کشد.

ماندگاری و مزایای تزریق فیلر بینی در کرج

می دانید که تزریق فیلر دائمی نیست و پس از مدتی جذب می‌شود. بیشتر فیلرها حاوی اسید هیالورونیک هستند. این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود داشته و جذب آن مشکلی ایجاد نمی‌کند. ماندگاری فیلر بینی به برند مورد استفاده و شرایط شخص بستگی دارد. به طور کلی فیلرها ۱۲ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند.
تزریق فیلر به بینی درد زیادی ندارد. متخصص پیش از تزریق توصیه می‌کند، از کرم بی‌حس‌کننده استفاده کنید. فیلرهای جدید حاوی مقداری بی‌حسی موضعی بوده و درد را بسیار کاهش می‌دهند. اگر از این فیلرها برای تزریق استفاده کنید، نیازی به کرم بی‌حسی نیست.
علاوه بر ظاهر خوبی که می‌توان با تزریق ژل بینی ایجاد کرد، این روش مزایای دیگری نیز برای شخص دارد.
برای مثال:
* در این روش نیازی به بیهوشی نیست و دوره نقاهت ندارد.
* در حین عمل هیچ دردی احساس نمی‌شود.
* یک روش بسیار سریع است و حدود ۱۰ دقیقه طول می‌کشد.
* عوارض جانبی در حداقل سطح ممکن است.
* متخصص با توجه به نوع بینی و انتظارات شما با ژل، مدل مناسب را ایجاد می‌کند.
* نوک بینی را برجسته می‌کند.
* با ایجاد حجم باعث تقارن در دو طرف بینی می‌شود.
* مهم تر از همه اینکه در صورت عدم رضایت قابل بازگشت به حالت اولیه می باشد و می‌تواند برای افرادی که قصد جراحی زیبایی بینی دارند، یک روش آزمایشی باشد.

اصلاح فرم بینی کرج

اصلاح فرم بینی کرج

هزینه فیلر بینی در کرج

در تعیین قیمت فیلر بینی عوامل مختلفی دخیل هستند. متخصص پس از بررسی نوع بینی و انتظارات شما میزان استفاده از فیلر را مشخص می‌کند. اگر برای پر کردن قسمت‌های خالی بینی به ژل زیادی نیاز باشد، هزینه تزریق ژل به بینی افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این مورد نوع فیلر استفاده شده نیز خیلی مهم است. برخی ژل‌ها قیمت بیشتری داشته و دوام بیشتری هم دارند.
تزریق ژل به بینی یک روش زیبایی محسوب می‌شود. به همین دلیل بیمه درمانی هزینه‌های مربوط به آن را پوشش نمی‌دهد.

تزریق فیلر بینی در کلینیک جهانشهر کرج

برای انتخاب بهترین پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی باید به تجربه پزشک و مجوزهای او دقت کنید. پزشک باتجربه قبل از انجام فیلر بینی، مراجعه‌کننده را معاینه کرده و پس از اطمینان از مناسب بودن این روش آن را پیشنهاد می‌دهد. متخصص باید در روش‌های مختلف زیبایی مهارت داشته باشد. در این صورت می‌تواند از میان گزینه‌های متنوع بهترین مورد را به شما معرفی کند.

در این صورت پزشک با بروز هر مشکلی می‌تواند اقدامات لازم را انجام دهد. مورد مهم دیگر برای انتخاب بهترین متخصص پوست دیدن نمونه کارهای پزشک است. عکس قبل و بعد مراجعه‌کنندگان از زوایای مختلف نوع کار پزشک را به خوبی نشان می‌دهد. با دیدن این عکس‌ها متوجه می‌شوید، که نتیجه تزریق ژل بینی به نتیجه دلخواه شما شباهت دارد یا نه.

در کلینیک جهانشهر علاوه بر تعیین وقت امکان مشاوره آنلاین و تلفنی با پزشکان وجود دارد. در جلسه مشاوره سوالات خود را مطرح کنید تا بهترین تصمیم را برای زیبایی خود بگیرید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

20 + چهار =

فهرست