تزریق چربی صورت در کلینیک جهانشهر

تزریق چربی صورت در کرج

تزریق چربی صورت در کرج: تزریق چربی صورت به منظور حجم دهی و جوانسازی صورت شما انجام می شود. تزریق چربی انتقال سلول های چربی از قسمت هایی از بدن است که چربی بیشتری دارد؛  مثل شکم و کناره ی ران که به منظور نقص هایی که در صورت وجود دارد به آن نواحی تزریق می شود.
مهمترین کاربرد های تزریق چربی ،جوانسازی ،حجم دادن و اصلاح اسکارهای فرو رفته است.
اگر بخواهیم مراحل تزریق را به سه قسمت تقسیم کنیم، مرحله ی اول خارج کردن چربی مورد نیاز است ؛مرحله دوم آماده سازی چربی کشیده شده است؛مرحله ی سوم تزریق چربی به قسمت های مورد نظر در صورت است.
مراحل تزریق چربی به صورت را هم می توان به صورت سرپایی در مطب و با بی حسی موضعی انجام داد و هم می تولن در اتاق عمل تحت بیهوشی انجام داد.

جوانسازی و حجم دادن به صورت های فرو رفته

با گذر زمان و افزایش سن تغییراتی در بافت صورت افراد رخ می دهد که مهمترین آنها کاهش حجم بافت نرم صورت است که باعث تغییر شکل صورت میشود. مانند فرورفتگی ناحیه ی  گونه ها ، گودی پای چشم  و ناحیه ی ابرو ها و چین و چروک اطراف لب و چانه.
ما با تزریق چربی سعی می کنیم کمبود بافت های نرم در صورت را جبران کنیم و جوانی و شادابی را به پوست صورت برگردانیم.
گاهی دیده می شود که در بعضی افراد حتی در دوران جوانی هم فرو رفتگی و لاغری های موضعی در صورت ، در گونه یا نواحی دیگر به صورت یک طرفه یا دوطرفه وجود داشته باشد .
یکی از مشکل های اساسی که با تزریق چربی می توان آن را برطرف کرد اسکارهایی است که در اثر جوش ها ایجاد می شوند.

مزایایی که تزریق چربی برای صورت دارد

  • یکی از مهم ترین مزایای این نوع درمان این است که چربی استخراج شده از بدن فرد صددرصد طبیعی می باشد ؛برای همین احتمال پس زدن و بروز واکنش های آلرژیکی پس از تزریق اصلا وجود ندارد.
  • در اکثر افراد هم میزان چربی که مورد نیاز است در سایر قسمت های بدن ، برای استخراج وجود دارد؛ در هر ناحیه ای از بدن که دارای انباشت چربی باشد ، می توان چربی لازم را استخراج کرد .
  • مدت زمان ماندگاری بافت چربی تزریقی ، به نسبت دیگر فیلرهای قابل جذب مانند ژل های هیالورونیک اسید ، بیشتر است.
  • چربی که به زیر پوست تزریق می شود ، به بافت بدن پیوند می خورد و خون در آن جریان می یابد. از آن جایی که چربی پیوندی جزئی از بدن است ، در زیر پوست جابجا نمی شود.
  • سلول های بنیادی که  در چربی وجود دارد، سبب بهبود کیفیت بافت پس از تزریق می شوند.

جوانسازی صورت با تزریق چربی در کرج

ماندگاری تزریق چربی به صورت

ماندگاری چربی که تزریق می شود تا حد زیادی بستگی به این دارد که آماده سازی چربی و تزریق چربی چگونه انجام شده است.
برای این کار اگر عمل ساکشن به طور اصولی و درست انجام شود و آماده سازی بافت چربی به خوبی صورت گیرد و تزریق آن به صورت طبق اصول و به درستی صورت بگیرد،ماندگاری بسیار خوبی خواهد داشت به طوری که حدود نیمی از چربی تزریق شده به صورت به طور دایم باقی خواهد ماند .
البته این را در نظر داشته باشید که در دو ماه اولی که تزریق انجام داده اید حدود 50 درصد حجم چربی کاهش پیدا میکند ولی چربی هایی که بعد از دو ماه در صورت باقی می مانند به طور دایم زنده خواهند بود.
ماندگاری چربی در همه ی قسمت های صورت به یک میزان نیست. در قسمت هایی که حرکت کمتری دارند بیشتر باقی می ماند.

در چه صورت نتایج تزریق چربی بر صورت ماندگاری بیشتری دارد

از آنجایی که بافت صورت پر خون است ورم و گاهی کبودی در نواحی تزریق شده مشاهده می شود ؛ که با استفاده از ژل یخ در طی 2 روز اول پس از تزریق و استراحت به مدت ده روز بهبودی کامل حاصل خواهد شد.
اگر پزشک متخصص شما آنتی بیوتیک و داروهای مسکن و ضد التهاب تجویز کرده است باید مطابق دستور وی استفاده کنید.
در سه هفته ی اول بعد از تزریق ، سعی کنید در معرض نور خورشید قرار نگیرید و از قرار گرفتن در فضا های گرم مانند سونای خشک و بخار و حمام های طولانی مدت حتما بپرهیزید.
به مدت سه هفته از انجام ورزش های سنگین که موجب تعریق می شوند خودداری نمایید.
شنا و پیاده روی آرام جزو ورزش هایی است که در این دوران می توانید انجام دهید.
این را به یاد داشته باشید که در برخی موارد تا یک هفته اول پس از تزریق ممکن است با عدم قرینگی محل درمان روبه رو شوید که جای نگرانی نیست و با گذر زمان برطرف می شود.
با رعایت مواردی که ذکر کردیم می توانید دوران بهبودی را به خوبی سپری کنید و از بهترین نتایج برخوردار شوید.
تزریق چربی در کرج

تزریق چربی در کرج

تزریق چربی بهتر است یا ژل

هم تزریق چربی و هم تزریق ژل به عنوان فیلر برای حجم دهی به صورت استفاده می شود.
مهم ترین مزایای تزریق چربی به تزریق ژل این است که چون چربی از سلول های بدن خود فرد است هیچ واکنش نا خواسته یا واکنش آلرژی در صورت اتفاق نمی افتد و سلول هایی که بعد از دو ماه در صورت باقی می ماند، تا آخر باقی خواهد ماند.
اما در تزریق ژل حدود 9 ماه بعد از تزریق اکثر ژل ها جذب صورت می شوند؛  همچنین در مواقعی ممکن است که عوارض آلرژی و حساسیت به تزریق ژل در صورت هم اتفاق بیفتد.
البته تزریق ژل در مواقعی که احتیاج به تغییرات کم در صورت داشته باشیم روش بهتری است. ولی در مواردی که تغییرات بیشتر و حجم دهی زیادتر نیاز باشد اولین گزینه تزریق چربی است.
تزریق چربی کلنیک جهانشهر کرج

تزریق چربی کلینیک جهانشهر کرج

تزریق چربی صورت در کلینیک جهانشهر کرج

تزریق چربی صورت در کرج

تزریق چربی صورت در کرج

متخصصان ما در کلینیک زیبایی جهانشهر کرج برای جلوگیری از عفونت بعد از تزریق توصیه میکنند تا چند روز در محل تزریق دستکاری و فشار وارد نشود، از ورزش شدید و فعالیت سنگین تا دو هفته پرهیز شود.

بهتر است که در یک ماه اول بعد از تزریق از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب استفاده از فضاهای گرم مانند سونای خشک و بخار و حمام های طولانی خودداری نمایید.
بعد از یک هفته افراد می توانند در محل کار خود حاضر شوند و به فعالیت های کاری روزانه ادامه دهند.
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سیزده − سیزده =

فهرست