تزریق ژل پیشانی در کلینیک جهانشهر کرج

تزریق ژل پیشانی در کرج

تزریق ژل پیشانی در کرج: تزریق ژل پیشانی امروزه با توجه به استقبال زیاد مردم از ژل یا فیلرها (مواد پرکننده پوستی)، کاربرد گسترده تری پیدا کرده‌ است. یکی از کاربردهای پرطرفدار این ژل‌ها، تزریق ژل در پیشانی افراد است. این مواد را می‌توان به خطوط پیشانی تزریق نمود تا ظاهر پرچین و چروک آن را کاهش داد.

برای از بین بردن چین و چروک‌های معمولی پوست به شما تزریق ژل بوتاکس به پیشانی را توصیه می‌کنیم. به طور کلی در این مقاله به نحوه کارکرد فیلر پوست و افرادی که برای کاهش خطوط پیشانی باید تحت درمان با ژل قرار بگیرند خواهیم پرداخت.یکی از راه های رفع چین و چروک پیشانی که بر اثر افزایش سن به وجود آمده است تزریق ژل های پر کننده است.

البته راه های دیگری هم برای رفع چین و چروک پیشانی مانند درمان زیبایی تزریق بوتاکس وجود دارد ولی روی همه ی چین و چروک ها تاثیر گذار نیستند ولی از درمان زیبایی تزریق فیلر پر کننده می توان برای انواع چین و چروک های حاصل از افزایش سن استفاده کرد.

تفاوت تزریق ژل پیشانی با تزریق بوتاکس

بسیاری از افراد عمل تزریق ژل را با بوتاکس یکسان می‌دانند. اما، این دو روش کاملا با یکدیگر فرق دارند. ژل تزریقی برای پر کردن منافذ پوست و فضاهای خالی و فرورفتگی‌های آن می‌باشد. از این روش زمانی استفاده می‌شود که میزان فرورفتگی‌های بسیار عمیق باشد و عمل بوتاکس جوابگوی آن نباشد. متاسفانه برخی از افراد از این مسئله آگاه نیستند و از همه بدتر پزشکان معالج نیز به دلیل نداشتن تجربه کافی روش اشتباهی را انتخاب می‌کنند. از این رو، توصیه می‌شود، حتما نزد یک پزشک متخصص بروید تا با تجویز روش درست، بهترین نتایج را کسب کنید.

دوام و ماندگاری تزریق ژل در پیشانی

تزریق ژل در پیشانی می‌تواند بین سه ماه تا دو سال ماندگاری داشته باشد. البته مدت باقی ماندن آثار ژل بستگی به برند محصول مورد استفاده، محل تزریق، مهارت پزشک و نحوه مراقبت توسط شما دارد. در حالت کلی هر برند تجاری ژل دارای میزان پرکنندگی مخصوص به خود می‌باشد که هر کدام دارای نتایج طولانی مدت یا میان مدت هستند؛ با این حال به خاطر داشته باشید که تزریق فیلرهای پوستی نیاز به چندین دور شارژ و تمدید دارند. رعایت منظم نکات مراقبتی بهترین شانس را برای اثرات طولانی مدت به شما می‌دهد.

طرز مراقبت بعد از تزریق ژل پیشانی

یکی از مهمترین کار‌ها برای افزایش ماندگاری ژل پیشانی، مراقبت صحیح شما عزیزان بعد از تزریق ژل در ناحیه موردنظر است. یک نکته بسیار مهم این است که این ژل‌ها ماندگاری دائمی ندارند زیرا پس از مدتی برای کم شدن عوارض، به پوست جذب می‌شوند. میزان ماندگاری ژل‌ها به مارک ژل، نوع تزریق آن و میزان و نحوه مراقبت از آن بستگی دارد. حداقل میزان ماندگاری ژل 6 ماه و حداکثر آن 2 سال گزارش شده است. هرچند این میزان ماندگاری در افراد مختلف، متفاوت است. پس زمان دقیقی نمی‌توان برای ماندگاری آن در نظر گرفت. می توان اینگونه به مراقبت های بعد از تزریق ژل پیشانی اشاره کرد:
عدم دستکاری و ماساژ ناحیه مورد نظر تا حداقل 72 ساعت
عدم اعمال فشار زیاد در پیشانی تا 72 ساعت
تا 1 هفته سعی کنید که به روی صورت (دمرو) نخوابید
حداقل تا 24 ساعت آینده پس از تزریق ژل در پیشانی دوش آب گرم نگیرید
تا 2 هفته به سونا، جکوزی حمام آفتاب و سالن یا اتاق سولاریوم نروید
حداقل تا 72 ساعت در معرض آفتاب شدید قرار نگیرید.

کسانی که می‌توانند به پیشانی خود ژل تزریق کنند

افرادی زیادی هستند که می‌توانند از این روش درمانی جهت رفع چین و چروک پوست خود استفاده کنند. اما، باید این فرایند با تایید پزشک صورت گیرد تا خطری سلامت انسان را تهدید نکند. از این رو، پزشکان توصیه می‌کنند که فقط افرادی که دارای خطوط عمیق هستند از این روش درمانی استفاده کنند.
همچنین افرادی که دارای ابروهای افتاده یا پلک‌های آویزان دارند، مستعد انجام اینکار می‌باشند. به گونه‌ای که اگر از کرم‌ها و سایر روش‌های جوانسازی پوست استفاده شود، ممکن است افتادگی پلک‌ها و ابروها بیشتر نمایان شوند. از این رو، درمان چین و چروک به روش تزریق ژل بهترین گزینه برای چنین افرادی است تا بدون آنکه ابروها و پلک‌های آن‌ها افتاده‌تر دیده شوند، چین و چروک پیشانی از بین برود.
پیشانی شما ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تزریق ژل پرکننده داشته باشد؛ از جمله:
در کسانی که عقب‌نشینی خط مویشان باعث شده است که پیشانیشان صاف، پهن یا بیش از حد طولانی به نظر برسد.
در افرادی که پیشانیشان دارای بیرون زدگی طبیعی است (مانند برجستگی‌های استخوانی یا گرد شدگی بیش از حد)
افرادی که پیشانی مقعر یا شیب‌دار دارند و این ویژگی باعث شده که نیمرخ کلی صورتشان ناهموار به نظر برسد
افرادی که به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن شقیقه‌هایشان دچار فرو رفتگی شده است
خانم‌هایی که شکل پیشانیشان بیشتر مردانه است تا زنانه و بلعکس.

عوارض تزریق ژل پیشانی

روش تزریق ژل اگر به درستی انجام نگیرد موجب بروز عوارض شدید و آسیب‌های جبران‌ناپذیری برای شما خواهد شد. یکی از مهمترین عوارض این روش عفونت است؛ به گونه‌ای که اگر سوزن‌ها با زاویه‌ای مناسب وارد بافت پوست نشوند، ممکن است موجب عفونت شدید پوست شوند.
همچنین، در برخی از موارد مشاهده شده است که میزان ژل تزریق شده به پوست، بیش از حد نیاز بوده و موجب برجسته شدن پیشانی شده است؛ به گونه‌ای که بجای رفع چین و چروک پوست، برجستگی زشتی در قسمت پیشانی ایجاد شده است.
از دیگر عوارض این روش می‌توان به خونریزی پس از تزریق ژل در برخی از موارد اشاره کرد. همچنین، عوارضی نظیر تورم و نامتقارن جلوه دادن پیشانی در برخی از موارد مشاهده شده است. توجه داشته باشید که این عوارض زمانی رخ می‌دهند که  عمل تزریق ژل به درستی انجام نشود. پس شما برای این کار باید، در انتخاب یک پزشک مناسب نهایت دقت را داشته باشید تا هزینه ی دوبرابر پرداخت نکنید و با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

هزینه ی تزریق ژل پیشانی

فرض کنیم که شما می‌خواهید تزریق ژل پیشانی را انجام دهید. اگر از کلینیک‌های مختلف در مورد قیمت کار سوال کنید، متوجه می شوید که هزینه‌ها با هم تفاوت دارد. جدا از نوع ژل مورد استفاده، علت دیگر این تفاوت در هزینه‌های کلینیک است که براساس خدمات ارائه شده برای مراجعه‌کنندگان، کادر درمان، حمایت از مراجعه‌کننده و … تعیین خواهد شد و همچنین پزشک تزریق ژل براساس سابقه کاری خود، ظرافت تزریق ژل به هر کدام از بخش‌های صورت، تعرفه‌های وزارت بهداشت و … مبالغی را دریافت می‌کنند که به دنبال تزریق بوتاکس بر نواحی صورت هستند، باید بدانند برای برآورد هزینه انجام این کار باید پارامترهای مختلفی را در نظر بگیرند.
هزینه تزریق بوتاکس پیشانی بعد از انتخاب کلینیک و پزشک مربوطه، متناسب با برند ماده بوتاکس و حجم مورد نیاز جهت رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی تعیین می‌شود.
بنابراین قبل از انجام بررسی‌های لازم نمی‌توان قیمت دقیقی و مشخصی را تعیین کرد.
بهترین کار برای اطلاع از قیمت تزریق ژل پیشانی انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متخصص در این زمینه و سپس مراجعه حضوری برای انجام بررسی‌های لازم و تعیین دقیق قیمت نهایی کار است.

تزریق بوتاکس آقایان کلینیک جهانشهر کرج

تزریق بوتاکس آقایان کلینیک جهانشهر کرج

تزریق ژل پیشانی در کلینیک جهانشهر کرج

امروزه تزریق بوتاکس  یکی از پرطرفدارترین روشهای زیبایی و آرایشی در جهان است، چرا که یکی از روش های جوانسازی پوست بدون نیاز به عمل جراحی است، که دارای نتایج زود بازده، بدون درد و زمان لازم برای ترمیم پوست است؛ پس همانطور که گفته شد بوتاکس زمانی انجام می‌شود که میزان چین و چروک‌های پوست عمیق نباشند. اما، اگر میزان خطوط پیشانی همانطور که گفتیم عمیق باشند، باید از روش تزریق ژل استفاده شود.
برای دریافت مشاوره درباره تزریق ژل با مشاورین زیبایی ما در کلینیک زیبایی جهانشهر تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید  برای دریافت نوبتدهی و مشاوره آنلاین به صفحه نوبتدهی مراجعه کنید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

4 × پنج =

فهرست