تزریق ژل یا هیدروپونیک- تزریق ژل یا هیدروپونیک اسید می تواند به عنوان یک پرکننده پوست برای بهبود قوام پوست و درمان زخم های پوستی ناشی از زخم یا خطوط عمیق استفاده شود. تزریق ژل برای بزرگ شدن لب ها، گونه ها و چانه استفاده می شود. در کلینیک تزریق ژل در کرج این عمل به راحتی انجام می ود.

اصلاح خطوط صورت با اسید هیدروپونیک

اصلاح خطوط صورت با اسید هیدروپونیک عبارتند از:

خط اخم بین ابروها

خطوط عمودی اطراف دهان معمولاً در افراد سیگاری (خطوط پریورال)

خطوط گوشه (خطوط ماریونت)

خطوط مقدم

زخم های پوستی

چین و چروک چشم (خطوط اطراف چشم)

خطی که از بینی به گوشه دهان متصل می شود (شیارهای نازولبیال)

گودی و گونه های چانه

لبهای شفاف و حجیم

اسکار و آکنه

برخی زخم های صورت

تزریق ژل و پرکننده

تزریق ژل و پرکننده

تزریق ژل اسید هیدروپونیک اسید

پوست جوان و سالم حاوی مقدار زیادی مواد مرطوب و طبیعی به نام هیالورونیک اسید است. با گذشت زمان، نور خورشید و عوامل دیگر می توانند میزان این ماده را در پوست کاهش دهند.

ساختار طبیعی مولکول اسید هیالورونیک بسیار شبیه به اسفنج است. هیالورونیک اسید می تواند برای آبرسانی پوست گزینه خوبی باشد. با افزایش سن ، میزان اسید هیالورونیک در پوست کاهش می یابد و چین و چروک ظاهر می شود. فیلرها را می توان با استفاده از پرکننده های اسید هیالورونیک به پوست بازگرداند.

لازم به توضیح است که ژل هایی که در کلینیک تزریق ژل در کرج مورد استفاده قرار می گیرد هیدروپونیک اسید هستند و با مرور زمان جذب پوست می شوند.

خط خنده خطی است که از بینی به دهان می رسد. اکثر افرادی که مایل به تزریق ژل هستند می خواهند خط لبخند عمیق تری داشته باشند.

 

تزریق ژل یا هیدروپونیک

تغییر و برجسته سازی لب ها با تزریق ژل و فیلر

خط دیگری که می توان از ژل تصحیح کرد خطی است که در گوشه دهان کشیده شده است. این خطوط گاهی باعث شل شدن پوست می شوند. با گذشت زمان، به دلیل انقباض مکرر لب ها، خطوط عمودی در اطراف لب ها ظاهر می شود. با این حال ، عوامل محیطی مانند قرار گرفتن در معرض نور خوب، سیگار کشیدن و استرس نیز در ظهور این خطوط نقش دارند.

یکی دیگر از کاربردهای رایج فیلرها و تزریق ژل، روغن کاری و برجسته سازی است. لب ها و گونه ها نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارند و امروزه افراد برای برجسته کردن گونه های خود یا کاشت گونه و لب

از این طریق استفاده می کنند.

تزریق ژل یک روش سرپایی است که می توان با بی حسی موضعی در کلینیک انجام داد. تا 24 ساعت پس از تزریق ، بیمار باید از فعالیت بدنی شدید خودداری کرده و در معرض گرما یا نور زیاد خورشید قرار نگیرد. کمی درد، قرمزی و تورم ظاهر می شود که مزاحم نمی شود و برطرف می شود. کمپرس سرد به کاهش تورم ناحیه تزریق شده کمک می کند.

با توجه به اینکه ژل های جدید از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از سازمان های نظارتی مربوطه مانند سازمان غذا و داروی ایالات متحده مجوز گرفته اند، تزریق این ژل ها معمولا عارضه مهمی نیست.

عوارض جانبی تزریق ژل یا فیلر

درمان با ژل هیالورونیک اسید به طور کلی خوب تحمل می شود و عوارض جانبی ندارد.

در طول درمان ممکن است موجب تورم، قرمز و درد شود. معمولا در عرض چند روز بهبود می یابد. حساسیت به اسید هیالورونیک بسیار نادر است.

محل تزریق ممکن است کمی کبود، قرمز یا متورم باشد، معمولا ظرف چند روز برطرف می شود.

 

تزریق ژل یا فیلر ملاحظات پزشکی

تأثیر تزریق ژل هیالورونیک اسید بلافاصله پس از تزریق شروع می شود و ظرف یک هفته به پایان می رسد

ژل اسید هیدروپونیک پس از تزریق به تدریج تجزیه و جذب می شود. در بیشتر موارد ژل بین شش تا هجده ماه طول می کشد و در صورت نیاز درمان باید تکرار شود.

ژل اسیدآلالورونیک اسید منع مصرف ندارد و همه افراد در صورت نیاز می توانند آن را مصرف کنند و حساسیت به آن بسیار نادر است.

شما می توانید تزریق ژل برای برجسته کردن یا کاشت گونه خود را در کلینیک تزریق ژل در کرج با رعایت نکات بهداشتی انجام دهید و نتیجه خوب را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پنج × پنج =

فهرست