تفاوت های بین بوتاکس و دیسپورت چیست؟- دیسپورت چست؟ شباهت های بین بوتاکس و دیسپورت چیست؟

در این مقاله می خواهیم به  بررسی شباهت ها و تفاوت های بین بوتاکس و دیسپورت چیست بپردازیم تا شما بهتر با این دو محصول آشنا شوید. علائم پیری در هرکسی متفاوت ظاهر می شود. ممکن است متوجه شوید که چین و چروک های شما فقط تحت نور خاصی یا در زاویه ای خاص دیده می شود. شاید خط اخم خود را در عکس ها می بینید یا شاید خطوط اطراف چشم شما در آینه عقب بیشتر نمایان است. وجود چین و چروک چیزی است که همه افراد با آن روبرو هستند. ما نمی توانیم زمان را متوقف کنیم یا روند پیری را معکوس کنیم، اما تزریق بوتاکس در کرج می تواند به افراد در بازگرداندن ظاهر جوان تر کمک کند. در اینجا ما شباهت ها و تفاوت های بین این دو را توضیح می دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام برای شما بهتر است.

شباهت های بین بوتاکس و دیسپورت چیست؟

بوتاکس و دیسپورت کاملا مشابه هستند. هر دو از توکسین بوتولینوم، یک پروتئین سمی عصبی ناشی می شود که هنگام استفاده در مقادیر کم ایمن است. اگرچه می توانید از بوتاکس و دیسپورت برای بهبود شرایط مختلف پزشکی استفاده کنید اما محبوب ترین کاربرد آنها کاهش چین و چروک است. هر دو تزریق غیر تهاجمی تلقی می شوند و با شل کردن موقت عضلات صورت کار می کنند. این مانع از انقباض ماهیچه ها می شود و در نهایت ظاهر چین و چروک ها را صاف می کند. تفاوت بین این دو ریشه در پروتئین های کمیاب آنها و نحوه تولید آنها دارد.

همچنین بیشتر بخوانید:جوان سازی پوست در کرج

بوتاکس و دیسپورت

مقایسه بوتاکس و دیسپورت

یکی از تفاوت های اصلی میان دیسپورت و بوتاکس، مناطقی است که مورد استفاده قرار می گیرند. دیسپورت در درجه اول برای اصلاح خطوط لعاب چشم، خط اخم بین ابروهای شما استفاده می شود. دیسپورت برای کسانی که خط اخم متوسط ​​تا شدید دارند یک گزینه عالی است.

از طرف دیگر، در کلینیک تزریق بوتاکس در کرج  برای درمان انواع مختلف چین و چروک ها از جمله پای کلاغ، چین و چروک پیشانی و خطوط خنده استفاده می شود. اگر آکنه خفیف تا متوسط ​​دارید، بوتاکس گزینه بهتری برای شما می باشد و شما با مراجعه به این کلینیک که تحت نظارت دکتر جهانشهر می باشد می توانید بهترین نتیجه از بوتاکس را دریافت نمایید.

برخی از افراد با استفاده از Dysport نتایج سریع تری را تجربه کرده اند و متوجه کاهش چین و چروک در 2-3 روز شده اند. نتایج بوتاکس معمولا یک هفته طول می کشد تا ظاهر شود، اما هر دو تزریق کننده حداکثر نتایج خود را در حدود 2 هفته نشان می دهند. وقتی نگاه می کنید که نتایج چقدر طول می کشد، هر دو Dysport و Botox حدود 3-4 ماه دوام می آورند.

یک واحد بوتاکس حدود 3 برابر قدرت یک واحد دیسپورت دارد. این بدان معنا نیست که بوتاکس بهتر عمل می کند ، بلکه برای دستیابی به همان اثر به Dysport بیشتری نیاز است. به عنوان یک مبادل ، قیمت یک واحد Dysport کمتر از یک واحد بوتاکس است ، بنابراین شما برای دستیابی به نتایج مشابه تقریبا مبلغ یکسان هزینه خواهید کرد.

ترکیب بیولوژیکی هرکسی با دیگری متفاوت است. مانند بسیاری از محصولات و خدمات، نتایج در افراد مختلف، متفاوت است. اگر قبلا بوتاکس را امتحان کرده اید و می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید، Dysport یک گزینه عالی است که در کلینیک تزریق بوتاکس در کرج انجام می شود و می تواند نتایج سریع تری را برای شما به ارمغان آورد.

بهترین راه برای تصمیم گیری بین دیسپورت و بوتاکس مراجعه به تزریق بوتاکس در کرج  و مشورت کردن با پزشک می باشد. پزشک می تواند اهداف مراقبت از پوست شما را با شما در میان بگذارد و به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

یازده + یک =

فهرست