تکنیک های تزریق پوست

تکنیک های تزریق پوست چند نوع هستند؟ انواع مختلفی از تکنیک های تزریق برای پوست وجود دارد که در این مقاله به معرفی آنها می پردازیم.

 تکنیک های تزریق پوست

4 روش معمول برای تزریق پرکننده گزارش شده است: سوراخ کردن سریال، نخ، فن کردن و کراستچینگ.

سوراخ شدن سریال

سوراخ کردن سریال اغلب برای تزریق گلابلا ، تقویت ستون فیلترال، بزرگ شدن لب، چین های بینی و چین و چروک های ظریف استفاده می شود. در این تکنیک، تزریق های متعدد به صورت سری در امتداد ناحیه انجام می شود. ابتدا پوست محکم نگه داشته می شود و کمی از محل تزریق خارج و کشیده می شود.

سپس سوزن تا عمق مناسب وارد می شود. سپس عامل پرکننده به مقدار کمی تزریق می شود. به دنبال آن ، سوزن برداشته می شود و در امتداد یک نقص خاص دوباره وارد می شود و تزریق جدیدی انجام می شود. محل تزریق باید به هم نزدیک باشد ، به طوری که عوامل پرکننده تزریق شده در یکدیگر ادغام شوند.

نخ خطی

در بهترین کلینیک زیبایی در کرج ، نخ معمولا برای بزرگ شدن لب ، تزریق چین خوردگی بینی و افزایش مرز ورمیلیو جلدی استفاده می شود. در این تکنیک ابتدا پوست محکم نگه داشته می شود.

سپس طول کامل سوزن را وارد نقص می کنند تا یک کانال ایجاد شود. سپس عامل پرکننده به آرامی و پیوسته در حالی که سوزن را خارج می کنید تحویل داده می شود.

تزریق پوست

فنینگ

تکنیک تزریق فنینگ در بهترین کلینیک زیبایی در کرج، برای بزرگ شدن ناحیه وسیع مانند تزریق مالار عمیق ایده آل است. در این تکنیک، چندین تزریق نخ بطور خطی به روش شعاعی تنها با یک نقطه ورودی برای سوزن انجام می شود.

پس از وارد شدن کامل سوزن و تزریق مداوم پرکننده هنگام خروج سوزن ، درست بلافاصله قبل از اینکه سوزن به طور کامل خارج شود، جهت سوزن به صورت شعاعی تغییر کرده و خطوط جدید به همان روش تزریق می شود. الگوی فنینگ خطوط باید به طور مساوی فاصله داشته باشد تا کانتور به طور یکنواخت پر و شکل داده شود.

متقاطع جوجه کشی

تکنیک متقاطع در بهترین کلینیک زیبایی در کرج ، عموما برای پر کردن نواحی بزرگ نقص، به ویژه قسمت های دهانی و ناحیه اطراف دهان استفاده می شود. متقاطع متشکل از یک سری تزریق های نخ خطی به صورت عمود بر یکدیگر است.

الگوی خطوط باید به طور مساوی فاصله داشته باشد تا کانتور به طور یکنواخت پر و شکل داده شود.

همچنین بخوانید : بهترین مرکز جوان سازی پوست در کرج

موارد مصرف تزریق پرکننده ها

 درمان لب ها

لب ها رایج ترین قسمت هایی هستند که برای بزرگ شدن بافت در بهترین کلینیک زیبایی در کرج، درخواست می شوند. بیماران جوانتر که حجم لب کافی دارند، معمولا فقط نیاز به تقویت حاشیه ورمیلیو پوستی دارند.

در بیماران مسن و افرادی که لب های نازک دارند، افزایش حجم نیز نشان داده می شود. تزریق لب ها می تواند ناراحتی قابل توجهی ایجاد کند و معمولا به بی حسی موضعی نیاز است.

بلوک های دو طرفه زیر مداری در طول تزریق لب فوقانی و بلوک های ذهنی دو طرفه برای لب های پایین انجام می شود. به طور کلی، رول سفید کمان کوپید در سطح داخل پوستی یا زیر مخاطی یا هر دو تزریق می شود.

تکنیک های خط کشی یا سوراخ کردن سری از قسمت های اولیه دهان استفاده می شود و در جهت جانبی به داخل ادامه می یابد. با استفاده از دست بدون تزریق برای محکم کردن لب با انگشت شست و سبابه، جراح می تواند پرکننده را در قسمت مورد نظر به صورت جانبی در امتداد لب نگه دارد.

سوزن در محل اتصال مخاطی جلدی یا کمی در طرف مخاط قرار داده می شود و تا انتهای توپی وارد می شود.

برای جلوگیری از تزریق سطحی در این ناحیه باید مراقب باشید، زیرا ممکن است رنگ آبی روشن نمایان شود. با بیرون کشیدن سوزن، پرکننده به طور مساوی به این فضای بالقوه تزریق می شود.

در نهایت، پاهای نزولی پیکربندی M مرکزی تزریق می شود تا زاویه های تندی در لب فوقانی مرکزی ایجاد شود. رول سفید نیز در لب پایینی ایجاد می شود اما نسبت به لب بالا خمیده تر است. تزریق لب پایین به روش مشابه اما بدون زاویه تیز است. پرکننده در فضای بالقوه درست در زیر مخاط در سراسر لب پایینی تزریق می شود. خطوط ماریونت یک عنصر کلیدی در کل لب e هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دو × 5 =

فهرست