جراحی افزایش زاویه فک پایین- جراحی افزایش زاویه فک پایین در کجا انجام می شود؟ در این مقاله به بررسی جراحی افزایش زاویه فک پایین در مرکز زاویه سازی صورت در کرج  بپردازیم.

اکثر مردم تشخیص نمی دهند که نیاز به افزایش زاویه فک پایین دارند، زیرا این موضوعی است که به ندرت مورد بحث قرار می گیرد و توجه به آن برای بیمار دشوار است. فک پایین (فک پایین) قسمت تحتانی صورت را ترسیم می کند و به طور گسترده ای از بیرون به بیرون از گردن مشخص می شود. چانه و زاویه فک پایین ساختارهای مهم مرزبندی هستند. زاویه فک پایین برجستگی فک پایین در مقابل پایین ترین قسمت گوش است. این برجستگی فک پایین صورت پایین را قاب می کند. همانطور که استخوانهای برجسته گونه با زیبایی همراه هستند، یک زاویه فک پایین نیز به همان اندازه مطلوب است.

افزایش زاویه فک پایین در صورتی که زاویه فک پایین توسعه نیافته باشد یا لیفت صورت انجام شده باشد بسیار مفید است. لیفت صورت می تواند خط فک و زاویه فک را مبهم کند، در نتیجه مصنوعی بالاتر و بدون برجستگی ایجاد می کند. بازگرداندن شکل و برجستگی زاویه فک، تعادل و عمق پویا را به خطوط و اشکال صورت باز می گرداند.

آیا انواع مختلف کاشت زاویه فک پایین وجود دارد؟

ایمپلنت های زاویه مندیبل در اشکال، اندازه ها و مواد مختلف در مرکز زاویه سازی صورت در کرج موجود است. برای برخی از بیماران، افزایش زاویه فک پایین با انتقال چربی ممکن است نشان داده شود. جراح شما ایمپلنت و روش ایده آل را به طور مفصل در طول مشاوره با شما در میان می گذارد.

آیا می توانید به طور همزمان زاویه فک پایین و سایر مراحل را انجام داد؟

تقویت زاویه فک پایین را می توان به تنهایی یا همراه با سایر روش های جوانسازی صورت انجام داد، مانند بلفاروپلاستی برای روشن شدن چشم ها ، تقویت چانه برای بازگرداندن چانه و گردن، یا لیفت میانی صورت برای افزایش برآمدگی گونه های خود.

روش چگونه انجام می شود؟

ایمپلنت های زاویه مندیبل در مرکز زاویه سازی صورت در کرج ، معمولا از طریق یک برش از داخل دهان در کنار دندان عقل قرار می گیرند. ایمپلنت اندازه و شکلی که جراح انتخاب کرده است، سپس از طریق این برش ها در جیب ایجاد شده در بافت قرار می گیرد. در موارد نادر، یک پیچ کوچک تیتانیومی برای اتصال ایمپلنت و استخوان استفاده می شود. برش ها با بخیه هایی بسته می شوند که بدن بعدا جذب می کند. در پایان عمل جراحی، یک پانسمان روی پوست اعمال می شود تا تورم کاهش یابد.

جراحی فک

آیا زخم ها قابل مشاهده خواهند بود؟

جراحی افزایش زاویه فک پایین معمولا هیچ جای زخم قابل مشاهده ای باقی نمی گذارد. برش ها در داخل دهان به خوبی پنهان شده اند.

خطرات این جراحی چیست؟

عوارض ناشی از بزرگ شدن زاویه فک پایین نادر و معمولا جزئی است. با این حال، افراد از نظر آناتومی، واکنش های فیزیکی و توانایی های درمانی خود بسیار متفاوت هستند. نتیجه جراحی هرگز به طور کامل قابل پیش بینی نیست.

عوارض ممکن است شامل هماتوم (مجموعه ای از خون در زیر پوست که باید توسط جراح برداشته شود)، عفونت و واکنش به بیهوشی باشد. با رعایت دقیق دستورالعمل های جراح خود قبل و بعد از عمل می توانید خطرات خود را کاهش دهید.

چگونه خود را برای جراحی آماده می کنید؟

دستورالعمل های خاصی در مورد نحوه آماده شدن برای جراحی به شما داده می شود از جمله دستورالعمل هایی در مورد خوردن و آشامیدن، مصرف یا اجتناب از برخی ویتامین ها و داروها و عدم سیگار کشیدن. رعایت دقیق این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تا جراحی شما هموارتر انجام شود. اگر سیگار می کشید، مهم است که حداقل یک یا دو هفته قبل از عمل ترک کنید. سیگار کشیدن مانع از جریان خون به پوست می شود و می تواند در بهبود نواحی برش شما اختلال ایجاد کند.

افزایش زاویه فک پایین در کجا انجام می شود؟

افزایش زاویه فک پایین ممکن است در مرکز زاویه سازی صورت در کرج  دکتر جهانشهر، مرکز جراحی سرپایی یا بیمارستان انجام شود. معمولا به صورت سرپایی انجام می شود.

دوره نقاهت بعد از عمل چگونه خواهد بود؟

اکثر بیماران پس از جراحی هیچ گونه ناراحتی قابل توجهی را تجربه نمی کنند. درد و تورم ممکن است با داروهای تجویز شده توسط جراح شما کاهش یابد. به شما گفته می شود که سر خود را بالا نگه دارید و حتی الامکان چند روز بعد از عمل برای کاهش تورم کمک کنید.

دستورالعمل های دقیق تری برای از سرگیری تدریجی فعالیت های عادی به شما داده می شود. حداقل به مدت دو هفته از انجام فعالیت های سنگین از جمله رابطه جنسی و کارهای سنگین خانه اجتناب کنید (پیاده روی و حرکات خفیف خوب است). از حمام بخار و سونا برای چند ماه خودداری کنید. مهمتر از همه استراحت کافی داشته باشید و به بدن خود اجازه دهید انرژی خود را صرف بهبودی کند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

2 × یک =

فهرست