درباره کلینیک لیزر و زیبایی جهانشهر کرج

درباره ما بیشتر بدانید

درباره کلینیک لیزر و زیبایی جهانشهر کرج

ما در مجموعه کلینیک لیزر و زیبایی جهانشهر مفتخریم تاکنون پذیرای بیش از ۱۵ هزار نفر از شما زیباجو های گرامی بوده ایم.
در مجموعه ی کلینیک جهانشهر تمامی دستگاههای لیزر و زیبایی و مواد مصرفی، معتبر و دارای استاندارد روز دنیا می باشند.
تاکنون این اصل پیش روی ما بوده که همیشه کیفیت خدمات خود را بالا نگه داریم. سال ها تجربه و دانش در تمامی زمینه های زیبایی و پوست و مو به ما کمک کرده تا از بهترین ها در زمینه این خدمات باشیم.
ما به خود می بالیم که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را با قیمت های منصفانه به شما عزیزان ارائه میکنیم تا باعث رضایت خاطر تمامی شما مراجعه کنندگان گرامی باشیم.

میزان رضایت90%

90%

موفقیت ما82%

82%

خدمات مرتبط72%

72%

سال های تجربه قابل اعتماد

کلینیک جهانشهر  با بیش از 10سال تجربه در زمینه خدمات پزشکی پوست، مو و زیبایی، یاد گرفته است که چگونه راه حل های تخصصی را بر اساس نیازهای منحصر به فرد مشتریان خود در زمینه حفظ و بدست آوردن زیبایی ارائه دهد.

1

تعداد پرونده ها

1

لیزر موهای زائد

1

تزریق ژل و بوتاکس

1

لیفت و جوانسازی

هدف مجموعه کلینیک لیزر و زیبایی جهانشهر

هدف ما همواره جلب رضایت شما مراجعه کنندگان عزیز بوده است و ما از ابتدا سعی بر آن داشته ایم تا با کمک کادر حرفه ای و مجرب و پرسنل متعهد به این مهم دست یابیم.
خدارا شاکریم که توانسته این در طول این 15 سال سابقه و فعالیت در شهر کرج با بهترین کیفیت خدمات پذیرای شما زیباجویان گرامی باشیم.
همچنین در این راستا همیشه از بهترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا بهره برده ایم و شما عزیزان همواره از کلینیک لیزر و زیبایی جهانشهر  راضی و خرسند بوده اید.

ما معتقدیم به ارائه بهترین خدمات!

شعار مجموعه کلینیک زیبایی و لیزر جهانشهر

ما تمرکز خود را بر روی سلامتی، کیفیت و زیبایی قرار داده ایم.این چیزی فراتر از یک شعار است. این رویکرد متعهدانه ما به هر کاری است که انجام می دهیم. هر عضو تیم ما روی این موارد تمرکز دارد.

خدمات پوست و مو کلینیک

تمامی خدمات کلینیک پوست و لیزر جهانشهر جهت دسترسی راحت تر شما عزیزان در این صفحه آورده شده است. ما به تمامی سوالات شما پاسخ داده ایم.

نوبت دهی و مشاوره آنلاین

شما عزیزان همواره می توانید برای دریافت وقت مشاوره یا رزرو نوبت جهت انجام خدمات کلینیک زیبایی در صفحه نوبتدهی بصورت آنلاین وقت خود را رزرو نمایید. ما در کمترین زمان ممکنه به شما پاسخ خواهیم داد.

مطالب آموزشی پوست و زیبایی جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

فهرست