دلایل افتادگی سینه- دلایل افتادگی سینه می تواند ناشی از موارد مختلفی باشد. خوشبختانه لیفت سینه یک روش جدید و به روزی در علم پزشکی است که می تواند مشکل افتادگی سینه را حل کند. خانم ها دیگر لازم نیست نگران افتادگی سینه خود باشند.کلینیک بهترین مرکز زیبایی در کرج وجود دارد که خانم ها می توانند به این کلینیک مراجعه کنند تا زیبایی و جوانی سینه های خود را بازیابند.

دلایل افتادگی سینه

دلایل افتادگی سینه لیفت سینه

دلایل افتادگی سینه شامل مواردی می باشد که در زیر بیان می گردد.

افزایش سن

با گذشت زمان، بافت های سینه به صورت طبیعی کم کم انعطاف پذیری خود را از دست می دهد. ماستوپکسی، می تواند موجب دور زدن زمان و گرانش گردد.

 بارداری و تغذیه با شیر مادر

شیردهی، به طور طبیعی موجب کشش سینه ها می شود که اینکار موجب افتادگی سینه ها می شوند. جراحی لیفت سینه می تواند این تغییرات را به حالت اول بازگرداند

نوسان وزن

خانم هایی که وزن خود را از دست می دهند بایستی بدانند که کاشه وزن غالبا با کاهش حجم سینه همراه است. جراحی لیفت سینه ممکن است با پروتز محتویات سینه و کشیدگی پوست یک شکل مناسب و تجدید یافته را به سینه آنها بازگرداند.

ژنتیک

افتادگی سینه برخی از خانم ها به خاطر ژنتیک می باشد. جراحی لیفت سینه می تواند به آنها کمک کند تا مشخصات سینه آنها همواره تحت کنترل آنها باشد

لیفت سینه

سینه‌های خانم ها ممکن است بر اثر دلایل گوناگونی شکل و فرم طبیعی خود را از دست بدهند. بعضی از این دلایل می‌تواند بارداری، شیردهی، افزایش یا کاهش یافتن وزن، افزایش سن، وراثت و تاثیرات نیروی جاذبه زمین باشد. به همین خاطر یافتن راهی که بتواند فرم طبیعی سینه‌ها را به حالت اول بازگرداند و چین و چروک‌های ایجاد شده بر روی آن را از بین ببرد حائز اهمیت است. لیفت سینه یکی از جدیدترین و به روزترین روش‌ برای این کار است که با استفاده از آن خانم ها می توانند جوانی و زیبایی سینه های خود را به دست آورند.

اکثر خانم‌ها دچار افتادگی سینه می شوند که برایشان ناخوشایند است. به همین خاطر زمانی که در اثر افزایش یافتن سن، بارداری، شیردهی یا دلایل دیگر سینه‌هایشان فرم طبیعی خود را از دست می‌دهند و افتاده می شوند، به دنبال روش کاملا مطمئن برای سفت کردن و بالا کشیدن سینه‌ها می گردند. لیفت سینه  یک روش جدید و مطمئن است که برای برگرداندن شکل طبیعی سینه‌ها  استفاده می شود. که این کار به روش‌های مختلفی انجام می گیرد. یکی از بهترین و با کیفیت ترین مرکز کلینیک جهت لیفت سینه در ایران در کرج وجود دارد که جزء بهترین مرکز زیبایی در کرج به شمار می رود. در این مرکز پزشکان متخصص و مجربی وجود دارد که برای خانم های متقاضی، لیفت سینه را با بهترین تجهیزات روز دنیا انجام می دهند و مطمعنا متقاضیان بعد از انجام لیفت از نتیجه ان راضی خواهند بود.

قبل از انجام لیفت سینه خانم ها همیشه نگران می شوند که انجام دادن لیفت موجب نامتقارن شدن سینه‌ها می شود. یا اینکه سینه ها شکل بدی به خود می گیرند. برخی دیگر از عوارض این کار که جراحی می شوند می ترسند یا اینکه نگران برگشت سینه‌ها به حالت قبل خود هستند. مطمعنا دلیل این نگرانی‌ها به خاطر ناآگاهی آنها از روش انجام لیفت سینه و نتایج آن است. ما در این مقاله شما را لیفت سینه و روش های آن آشنا می کنیم تا با خیال راحت بتوانید اقدام به لیفت سینه کنید

همچنین بیشتر بخوانید: عمل جراحی لیفت باسن

عمل لیفت و بالا کشیدن سینه ها

لیفت سینه یک نوع روشی است که به کشیده شدن سینه ها به سمت بالا و جوانسازی بافت های سینه کمک می کند. با گذشت زمان و با بالا رفتن سن، خاصیت الاستیسیته و کش سانی پوست کاهش می یابد که این کار موجب شل شدن و افتادگی سینه ها می شود. حتی عواملی مانند نیروی گرانش زمین، بارداری و شیردهی در افتادگی سینه ها تاثیر زیادی دارند.

عمل پروتز سینه، به وسیله ی بیهوشی عمومی انجام می شود که این روش سرپایی است و نیازی به بستری کردن شخص در بیمارستان ندارد و می توان در کلینیک ها انجام گیرد. یکی از معتبرترین کلینیک ها در ایران، کلینیک جهانشهر در کرج هست که به بهترین شکل این کار  توسط پزشکان ماهر و مجرب صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

15 − 11 =

فهرست