جراحی مفصل ران چگونه انجام می گیرد؟ در طول عمل افزایش مفصل ران چه اتفاقی می افتد؟ اینها سوالاتی است که ممکن است برای شما مطرح شود. در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

بسیاری از زنان در مورد افتادگی لگن نگران هستند. این تورفتگی ها در قسمت خارجی ران ظاهر می شوند. افسردگی تروکانتریک در اصل هیچ ماهیچه ای ندارد، بنابراین همیشه صاف است. در صورتی که زن مقداری وزن اضافه کرده باشد ، افتادگی مفصل ران نیز مشخص می شود. وزن شکمی او ظاهر افتادگی لگن را بیشتر می کند. در اینجا ژنتیک نیز نقش دارد. برخی از بدن زنان فقط با اندام های دیگر متفاوت است و هیچ نوع رژیم غذایی یا ورزش آنها را تغییر نمی دهد.

جراحی مفصل ران، یک روش تهاجمی است و شامل بیهوشی است. بنابراین، بیمار باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشد و هیچ مشکلی در مورد بیهوشی نداشته باشد. مشکلات در این زمینه لزوما روش هایی مانند بزرگ شدن مفصل ران یا سایر ایمپلنت های بدن را از خط خارج نمی کند. از نظر روحی، بیمار باید انتظارات معقولی در مورد نتایج داشته باشد و انگیزه مناسبی برای انجام عمل جراحی بزرگ شدن مفصل ران داشته باشد. اگر بیمار به هر دلیل آمادگی ذهنی نداشته باشد، نتایج تقریبا همیشه ناامید کننده خواهد بود.

مشاوره در مورد جراحی

هر بیمار متفاوت است، بنابراین هر مشاوره متفاوت است. با این حال، اکثر این جلسات به همان سه حوزه مربوط می شود.

در درجه اول ، کلینیک جهانشهر به نگرانی های شما در مورد بدن شما گوش می دهد. کارکنان حرفه ای و دلسوز در مرکز جوان سازی پوست در کرج، زمان لازم را برای درک انگیزه های شما برای جستجوی بزرگ شدن مفصل ران دارند.

علاوه بر این، بسیاری از زنان در مورد هزینه بزرگ شدن مفصل ران نگران هستند. همانطور که گفته شد، جراحی پلاستیک بسیار فراتر از یک عمل زیبایی است. در همه زمینه های زندگی بیمار نفوذ می کند. با این حال، اکثر شرکت های بیمه درمانی به مسائل اینگونه نگاه نمی کنند. هزینه بسته به بیمار و نوع عمل متفاوت است. علاوه بر این، در صورت نیاز تأمین مالی در دسترس است. سرانجام ، دکتر جهانشهر خود عمل و همچنین هرگونه احتیاط بعد از جراحی را مورد بررسی قرار می دهد.

مفصل ران

در طول عمل افزایش مفصل ران چه اتفاقی می افتد؟

بسیاری از خانم ها ایمپلنت لگن طبیعی را ترجیح می دهند. این ایمپلنت های سیلیکونی نرم شبیه ماهیچه هستند. آنها با مایع پر نمی شوند، بنابراین بسیار قوی هستند و هرگز نشت نمی کنند. در عوض، آنها محکم هستند، درست مانند ایمپلنت هایی که در بزرگ کردن باسن یا باسن استفاده می شوند.

در مرکز جوان سازی پوست در کرج ، هنگامی که بیمار به آرامی بیهوش می شود (معمولا بی حسی موضعی کافی است)، دکتر جهانشهر یک برش کوچک ایجاد می کند و ایمپلنت را در زیر یکی از ماهیچه های لگن قرار می دهد. ایمپلنت ممکن است کوچک باشد ، اما به طور موثر کل ناحیه لگن و لگن را تغییر شکل می دهد.

سایر روش ها شامل انتقال چربی است که معمولا شامل لیپوساکشن است. انتقال چربی به اندازه ایمپلنت های ران تهاجمی نیست. علاوه بر این، انتقال چربی دارای مزیت اضافی برای لاغری سایر نواحی بدن است. این تغییر باعث افزایش بیشتر مفصل ران می شود.

بعد از عمل جراحی

بعد از عمل در مرکز جوان سازی پوست در کرج ، زمان بهبودی معمولا بین شش تا هشت هفته است. بدیهی است که بهبود زمان انتقال چربی کمتر از ایمپلنت های ران است.

حداقل برای یک سوم اول این زمان ، بسیاری از بیماران باید به پشت یا شکم خود دراز بکشند. در غیر این صورت، ناحیه لگن، باسن به درستی بهبود نمی یابد. معمولا کمی خوب است که در طول یک سوم دوم حرکت کنید. در طول کشش خانه، برخی از فعالیتهای روزانه معمولا امکان پذیر است.

همانند سایر روش های جراحی، بزرگ کردن مفصل ران خطراتی را به همراه دارد. این خطرات معمولا بسیار دور هستند و دکتر جهانشهر همه آنها را به طور کامل با شما مرور می کند. برخی از عوارض جانبی رایج شامل تورم یا ناراحتی طولانی مدت است. این عوارض جانبی معمولا خفیف هستند و دکتر جهانشهر می تواند در صورت نیاز دارو تجویز کند. سایر عوارض جانبی بسیار کمتر شایع عبارتند از سروما (تجمع مایع)، نکروز چربی (سلول های چربی مرده) و زخم ناهموار.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهارده − 12 =

فهرست