بهترین روش سفت شدن پوست با پلاسما چیست؟ درمان سفت کننده پوست با پلاسما شامل چه چیزی می شود؟

لیفت صورت، شکم و مجسمه سازی بدن متداول ترین روش برای رفع افتادگی یا شلی پوست برای سال های متمادی بوده است. در شرایط متعدد، این روش ها تنها گزینه های موجود بودند. سفت کننده پوست با پلاسما نه تنها می تواند به سطح پوست برسد، بلکه می تواند به سفت شدن پوست نیز برسد. سفت کننده پوست با پلاسما می تواند در هر قسمتی از صورت یا بدن که پوست اضافی وجود دارد استفاده شود. در ادامه در مورد بهترین روش سفت شدن پوست صحبت خواهیم کرد ، پس با ما همراه باشید.

در مرکز جوان سازی پوست در کرج، اگر بیمار هنگام انجام لیپوساکشن شکم، بازوها، پشت، ران و غیره دچار سستی پوست قابل مشاهده می شود، دکتر جهانشهر اغلب این را با VASERlipo ترکیب می کند. سفت شدن پوست شامل کوچک شدن و تراشیدن پوست شل از طریق یک روش کم تهاجمی و با برش های کوچک بلافاصله پس از VASERlipo است.

بسیاری از بیماران دوست دارند از نظر شلی و چین و چروک پوست خود ساعت را به عقب برگردانند، اما ترجیح می دهند چنین روش های تهاجمی را انجام ندهند.

سفت کننده پوست پلاسما به منظور ایجاد پلاسما از اتصال انرژی فرکانس رادیویی و گاز هلیوم استفاده می کند. در عوض، پلاسما پوست را سفت می کند تا پوستی سفت تر و نتیجه ای زیبا داشته باشد. بسته به وضعیت پوست و سن، سفت کننده پوست با پلاسما می تواند همراه با سایر روش های صورت یا بدن برای نتیجه ای بهتر استفاده شود.

با گذشت زمان، پوست ما با افزایش سن کشش کمتری پیدا می کند. گرانش نیز در افتادگی پوست نقش دارد. این امر در بیماران میانسال که مقدار زیادی از وزن خود را در مدت زمان کوتاهی کاهش داده اند نیز آشکارتر است.

برخی از افراد ممکن است مناطقی در صورت یا بدن خود داشته باشند که از آنها ناراضی هستند و با افزایش سن آزاردهنده تر می شوند. نامزدهای سفت کننده پوست با پلاسما شامل مردان و زنان با پوست شل یا افتاده در صورت یا بدن به دلیل کاهش وزن، بارداری یا افزایش سن است.

 

درمان سفت کننده پوست با پلاسما

در مرکز جوان سازی پوست در کرج، سفت شدن پوست از طریق دستگاه J Plasma تحویل داده می شود زیرا گاز هلیوم با انرژی فرکانس رادیویی انرژی می گیرد. گاز و انرژی با هم ترکیب می شوند تا مولکول های سفت کننده پوست را تغییر دهند.

Renuvion یک دستگاه انرژی پیشرفته است که پلاسمای هلیوم سرد را با انرژی RF برای کنترل بیشتر اثر بافتی ترکیب می کند و سطح بالایی از دقت را قادر می سازد تا عملا آسیب های ناخواسته بافتی را از بین ببرد.

ثابت شده است که در بسیاری از روشهای جراحی بی خطر و موثر است. این فناوری در زیر پوست به منظور ایجاد یک نتیجه محکم تر و مجسمه تر استفاده می شود و نتیجه آن باورنکردنی است.

درمان سفت شدن پوست

روش های سفت کردن پوست

در بیشتر موارد در مرکز جوان سازی پوست در کرج،  این روش با VASERLipo ترکیب شده و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. اما برای نواحی کوچکتر مانند گردن، پزشک از بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی برای بی حس کردن ناحیه درمان استفاده می کند.

در طول عمل بیماران نباید هیچ دردی را احساس کنند، اما ممکن است کمی ناراحتی خفیف را تجربه کنند. مدت زمان عمل بستگی به منطقه درمانی هر بیمار دارد، اما معمولا بین یک تا سه ساعت طول می کشد.

بعد از روش عمل پلاسما

کل زمان بهبود سفت شدن پوست Renuvion حدود یک تا دو هفته است. برخی از بیماران ممکن است در ابتدا احساس تنگی در ناحیه تحت درمان داشته باشند و با پیشرفت روند بهبودی، این عارضه کاهش می یابد. درد را می توان با داروهای مسکن بدون نسخه یا با نسخه تجویز کرد.

بیماران معمولا برای 72 ساعت اولیه در صورت و 4الی6 هفته برای بدن از لباس فشرده استفاده می کنند. بیماران ممکن است در دو هفته اول دچار تورم و کبودی خفیف شوند. اکثر بیماران ظرف چند روز پس از عمل به فعالیت های عادی روزانه خود باز می گردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

یک × دو =

فهرست