روش های جراحی و غیر جراحی فک- روش های جراحی و غیر جراحی فک چیست؟ آیا تا به حال توجه کرده اید که داشتن خط فک تیز و مشخص نشانه سلامتی، تناسب اندام و جوانی است؟ در هر سنی ، فک کاملا مشخص به شما کمک می کند جوانتر خود را نشان دهید.

اگر با وجود رژیم غذایی و ورزش برای به دست آوردن خط فک رویاهایتان تلاش کرده اید، جف و پوست شل شروع به کتک زدن خط فک خود کرده یا متوجه شده اید که ممکن است مستعد یا مستعد این باشید که با وجود سلامتی و تناسب کلی عالی، هرگز نخواهید داشت.

گزینه های غیر جراحی

گزینه های غیرجراحی برای بیمارانی که چربی خفیف تا متوسطی دارند که خط فک را پنهان می کند، ناحیه چانه ای کاملا مشخص و پوست شل کم تا متوسط ​​در اطراف خط فک بهتر است. گزینه ها شامل پرکننده های پوستی، نوروتوکسین ها، عوامل تزریقی ذوب کننده چربی و نخ های جراحی است که در بهترین مرکز زیبایی در کرج برای بیماران ارائه می شود.

پرکننده های پوستی به خط فک

با تزریق فیلرهای پوستی به خط فک، لبه زاویه استخوانی و فک پایین افزایش می یابد. این امر در بیمارانی که تقریبا آنجا هستند اما لبه استخوانی سختی ندارند که به خوبی قابل مشاهده است، بهترین عملکرد را دارد.

به طور معمول شما به 1-4 سرنگ پرکننده های پوستی، بر اساس آناتومی و نحوه تعیین خط فک خود نیاز دارید. نتایج فوری است و بسته به پرکننده پوستی مورد استفاده، باید بین 12-18 ماه طول بکشد.

 همچنین بیشتربخوانید:تزریق ژل در کرج

نوروتوکسین به عضلات توده ای

سم بوتولینوم را می توان مستقیما در عضلات توده ای صورت قرار داد، که باعث می شود شکل کلی صورت شما به شکل “V” کمی شبیه تر شود.

با فشردن دندان ها و احساس برآمدگی خفیف در انتهای فک، می توانید عضلات توده ای خود را احساس کنید. نازک شدن عضله توده ای به مقدار کافی نوروتوکسین نیاز دارد، معمولا حدود 30-60 واحد بوتاکس، زئومین یا 84-168 واحد دیسپورت در هر طرف برای دستیابی به نتایج قابل مشاهده. این نتایج حدود 3-4 ماه طول می کشد.

Kybella به گردن و چربی چانه

اگر مقدار کمی چربی اضافی دارید، می توانید این چربی را با یک ماده ذوب کننده به نام اسید دئوکسی کولیک در بهترین مرکز زیبایی در کرج ذوب کنید. ناحیه موجود در چانه دوگانه بر روی برچسب در نظر گرفته می شود، اما رسیدن به قسمت های کناری و پشتی خط فک ممکن است نیاز به تزریق هایی داشته باشد که از برچسب استفاده نمی شود. بسته به میزان چربی موجود در ناحیه فک ، به 1-6 ویال Kybella نیاز دارید. نتایج فرض بر این است که وزن کلی خود را حفظ می کنید زیرا چربی به طور فیزیکی ذوب شده است.

نخ های جراحی برای سفت شدن پوست شل

نخ های جراحی را می توان در اطراف چانه های شما قرار داد تا پوست کمی شل شما سفت شود. بسته به بزرگی جواهرات و پوست شل شما ، احتمالا به 4-8 نخ نیاز دارید. موضوعات جراحی عموما 6-12 ماه دوام می آورند.

جراحی فک

گزینه های جراحی

گزینه های جراحی برای بیمارانی است که دارای چربی متوسط ​​و بیشتر و پوست شل در ناحیه گردن و خط فک هستند. درمان های اصلی عبارتند از لیپوساکشن یا لیفت گردن یا هر دو.

همچنین بیشتر بخوانید: جراحی افزایش زاویه فک پایین

لیپوساکشن گردن

اگر چربی دارید که فقط زیر پوست است و زیر عضلات گردن نیست، لیپوساکشن ناحیه گردن و خط فک می تواند چربی را از بین ببرد و خط فک مشخصی به شما بدهد. بسته به تکنولوژی به کار رفته، با لیپوساکشن نیز سفتی ملایم تا متوسطی خواهید داشت. نتایج از بین رفتن چربی به صورت فیزیکی سال ها یا یک عمر باقی خواهد ماند.

بالابر گردن

پس از ایجاد برش در نزدیک گوش و پشت گوش و همچنین برش زیر چانه، پوست گردن شما بالا می رود و دسترسی به ماهیچه های گردن، چربی و ساختارهای پشتیبان یا گردن شما آشکار می شود. در بهترین مرکز زیبایی در کرج، لیفت گردن بیشترین دسترسی و بهترین نتایج دراز مدت را امکان پذیر می کند، زیرا همه ساختارهایی که می توانند خط فک شما را مشخص تر کنند-پوست، چربی، ماهیچه، SMAS، غدد بزاقی را می توان در یک روش مورد بررسی قرار داد تا حداکثر نتایج را به شما ارائه دهد. سال ها دوام خواهد آورد.

انرژی فرکانس رادیویی

انرژی رادیوفرکانسی می تواند پوست شل شده را سفت کند و در ناحیه گردن می تواند برای سفت شدن پوست پس از انجام برخی از انواع عمل، معمولا لیپوساکشن گردن استفاده شود. RF را می توان با سایر روشها برای سفت کردن پوست گردن خود استفاده کرد و پوست گردن قرمز شده شما صاف تر و محکم تر روی خط فک شما قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

بیست − 4 =

فهرست