روش کربوکسی تراپی چیست؟

در بهترین کلینیک زیبایی در کرج که تحت مدیریت دکتر جهانشهر می باشد، کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت، علائم کشش و تیرگی زیر چشم به کار می رود. درمان را می توان روی پلک ها، گردن، صورت، بازوها، باسن، معده و پاها اعمال کرد. از تزریق دی اکسید کربن، گاز طبیعی موجود در بدن استفاده می کند.

کربوکسی تراپی عوارض جانبی پایداری ندارد. این یک روش سرپایی سریع و 15 تا 30 دقیقه ای است.

بعد از درمان سلولیت یا کاهش چرب، به غیر از شنا و حمام در وان به مدت 24 ساعت می توانید بلافاصله به روال عادی زندگی بازگردید.

افرادی که تحت این روش قرار می گیرند بهبودی در موارد زیر پیدا می کنند:

جریان

قابلیت ارتجاعی پوست

خطوط ریز و چین و چروک

علاوه بر این، می تواند با افزایش جریان خون در پلک، به کاهش حلقه های زیر چشم کمک کند.

برای کاهش چربی و سلولیت، این روش اغلب بر روشهای تهاجمی تر و پرخطرتر مانند لیپوساکشن ترجیح داده می شود.

کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

ویژگی های این روش بر اساس قسمتی از بدن تحت درمان متفاوت است. مکانیسم روش، با این حال، عمدتا یکسان است.

در بهترین کلینیک زیبایی در کرج، مخزن گاز دی اکسید کربن با لوله پلاستیکی به تنظیم کننده جریان متصل می شود. گاز از طریق تنظیم کننده جریان و به لوله های استریل که دارای فیلتر در انتهای آن است ساطع می شود.

فیلتر هرگونه ناخالصی را قبل از رسیدن به بدن جمع آوری می کند. سپس گاز از طریق یک سوزن بسیار کوچک در طرف مقابل فیلتر عبور می کند.

این روش تقریبا کاملا بدون درد است. برخی از پزشکان قبل از وارد کردن سوزن، کرم بی حسی را روی محل تزریق می مالند. علیرغم کمبود درد، برخی از افراد گزارش می دهند که احساس عجیبی پس از مدت کوتاهی احساس می شود.

کربوکسی تراپی یک روش سرپایی است و معمولا فقط 15 تا 30 دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود.

همچنین بخوانید : انواع ماساژ صورت

کربوکسی تراپی

چگونه برای کربوکسی تراپی آماده شوید؟

هیچ آمادگی خاصی قبل از عمل وجود ندارد، اگرچه دکتر جهانشهر ممکن است بسته به شرایط شما دستورالعمل کربوکسی تراپی، سلولهای بدن دی اکسید کربن را به عنوان زباله آزاد می کنند. گلبول های قرمز اکسیژن را که شما استنشاق می کنید، می گیرند و به آن می رسانند بافت ها، سپس دی اکسید کربن را جمع آوری می کند.

دکتر می تواند با تزریق دی اکسید کربن، گردش خون را در یک ناحیه خاص افزایش دهد و باعث شود گلبول های قرمز خون به سمت آن منطقه هجوم آورند. هنگامی که سلول های خونی به محل می رسند، باعث افزایش گردش خون می شوند. این کار باعث بهبود حالت ارتجاعی پوست می شود و در مورد حلقه های زیر چشم، رنگدانه را به درخشندگی سالم تغییر می دهد.

همچنین بخوانید : کاشت ریش

علائم کشش

علائم کششی که روی بدن خود مشاهده می کنید، پارگی کلاژن پوستی هستند.

سلولیت: گاز دی اکسید کربن نیز می تواند به سلول های چربی تزریق شود که باعث ترکیدن و دفع سلول ها در بدن می شود.

حلقه های زیر چشم

حلقه های تیره زیر چشم معمولا به دلیل گردش ضعیف ایجاد می شود که باعث ایجاد تجمع عروقی می شود. تزریق گاز زیر پلک ، این تجمع مایل به آبی را کاهش می دهد و رنگ قرمز را جایگزین آن می کند.

آلوپسی: ریزش مو (ریزش مو) ناشی از گردش خون ضعیف را می توان با کربوکسی تراپی نیز درمان کرد.

بعد از کربوکسی تراپی

هنگامی که کربوکسی تراپی در بهترین کلینیک زیبایی در کرج برای درمان علائم کشش و اسکار استفاده می شود، تقریبا بدون درد است. این به این دلیل است که بافت اسکار عصبی ندارد. ممکن است با خارش علائم کشش در طول عمل احساس خارش کنید. خارش باید در حدود پنج دقیقه برطرف شود.

افرادی که از کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت و رسوبات چربی استفاده می کنند، ممکن است در حین تزریق فشاری را احساس کنند، مانند حسی که در هنگام آزمایش فشار خون احساس می شود. این ناشی از انبساط گاز است. مناطق تحت درمان پس از درمان تا 24 ساعت گرم و ملتهب می شوند، زیرا گاز دی اکسید کربن کار خود را انجام می دهد و گردش خون بهبود می یابد. با این حال شما باید بتوانید روال عادی خود را پس از اتمام عمل انجام دهید.

کربوکسی تراپی چه عوارضی دارد؟

کربوکسی تراپی تقریبا بدون عوارض جانبی است. ممکن است افراد در محل تزریق ، به ویژه در بازوها و پاها کبود شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

13 − 2 =

فهرست