سابسيژن صورت در کلینیک كرج

سابسيژن در كرج

سابسيژن در كرج: اگر جوش های شما درمان شده ولی اثر و جای آن باقی مانده است؛ اگر پوست شما به دلیل داشتن فرورفتگی های فراوان، زیبایی خود را از دست داده است و دیگر جوان به نظر نمی رسد؛ اگر به دنبال یافتن بهترین و موثرترین درمان برای فرورفتگی های موجود در سطح پوست خود هستید؛این مقاله را مطالعه کنید.
بخش بزرگی از فرورفتگی ها و گودی های ایجاد شده در سطح پوست، به جوش ها و آکنه ها مربوط می شود. فاکتورهای هم هست که شامل دستکاری آنها و یا بروز مسائل ژنتیکی می شود.آثار باقی مانده از آکنه ها، در بسیاری از مواقع به صورت لکه های قرمز یا قهوه ای است. اما گاهی اوقات نتیجه دستکاری جوش ها، ایجاد حفره و فرورفتگی در سطح پوست می شود. این نوع از عوارض که با نام اسکار شناخته می شوند، ظاهری نامناسب و خسته به پوست می دهد.
اسکارها و فرورفتگی های پوستی، بر اساس میزان شدت، به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

انواع فرورفتگی های پوستی

تنها شاخصه این گونه عوارض، تغییر رنگ ملایم است که به صورت قهوه ای کم رنگ می باشد.
گودی ایجاد شده، عمق کمی دارد؛ به صورتی که از فاصله بیش از نیم متری قابل تشخیص نیست. فرورفتگی های این چنینی در سطح پوست خانم ها با استفاده از آرایش و در سطح پوست آقایان با یک ته ریش ساده پوشیده می شود.
عمق فرورفتگی های این نوع،بیشتر بوده و از فاصله بیش از نیم متری نیز قابل تشخیص است. برای تشخیص این عوارض می توانید پوست خود را با دست بکشید. در صورتیکه هیچ آثاری از این عوارض باقی نماند، در این گروه جای می گیرد.
نوع دیگری از عوارض، از فاصله های دور نیز قابل تشخیص است؛ شدت گودی ها به حدی است که حتی با کشیدن پوست، حالت خود را حفظ می کنند. البته عوارض حفره ای شکل یاد شده، همیشه به دنبال بروز جوش و آکنه شکل نمی گیرد؛ بلکه پس از بهبودی نوع خاصی از زخم ها نیز به وجود می آید. به این نوع بریدگی ها و خراشیدگی های پوستی، زخم های آتروفیک می گویند. محل آسیب دیده در این نوع زخم ها، بعد از ترمیم دچار فرورفتگی و در اصطلاح نازک شدگی می شود.

سابسیژن صورت در کرج

ظهور اشکال حفره شکل و شبیه جای دندان در جای جای صورت، از لحاظ روحی و روانی، فرد را تحت فشار قرار می دهد و اعتماد به نفس فرد را کاهش می دهد. عدم رسیدگی و درمان به موقع این مشکلات، منجر به زیادشدن آنها شده و وضعیت را وخیم تر می کند. در نتیجه فرد مبتلا، به یک شخص گوشه گیر، منزوی تبدیل خواهد شد؛ به همین دلیل درمان این عوارض پوستی، ضروری به نظر می رسد و روش هایی از جمله سابسیژن صورت، لیزر درمانی و … اهمیت پیدا می کنند.
تکنیک مورد استفاده برای بهترین نتایج درمانی ، استفاده از یک سوزن است ، که موازی با پوست به سمت جلو و عقب در یک الگوی فانینگ در زیر بافت زخم حرکت کند و همزمان لیدوکائین مایع در آن کانال ها تزریق شود. این کار تا جایی ادامه پیدا می کند که تمامی رشته های فیبری بین لایه رویین و لایه زیرین پوست توسط این سوزن از هم گسسته شوند. پاره شدن این رشته ها با صدایی همراه است و اتمام این صداها به معنای تمام شدن کار است. سپس سوزن خارج می شود و روی محل، کمپرس سرد قرار داده می شود.
تزریق یک جزء مایع ، به ویژه لیدوکائین ، هم کمک به کاهش درد میکند و هم اسکار مورد نظر را متورم میکند تا باعث رشد مجدد کلاژن و فاکتورهای رشد زخم شود.

تکرار درمان سابسیژن

تعداد دفعات استفاده از این روش، به میزان و شدت عوارض در سطح پوست بیمار بستگی دارد. اما به طور معمول، دو الی سه جلسه بعد از اولین درمان کار ادامه پیدا کرده تا نتیجه بهتری حاصل شود. فاصله زمانی بین جلسات درمان نیز، سه الی چهار هفته می باشد.

عوارض و مزایای سابسیژن پوست

عوارض این روش،نسبت به سایر روش های درمانی خیلی کمتر و قابل کنترل است؛که میتوان به این نمونه ها اشاره کرد:
تورم،کبودی و قرمزی که با فشار دادن کمپرس سرد در محل درمان میتوان میزان این عوارض را کاهش داد.این عوارض ۲ تا ۳ روز یا نهایتها ۱۰ روز بهبود می یابند.افراد تحت درمان به دلیل استفاده از بی حس کننده های موضعی، دردی را احساس نخواهند کرد. اما بعد از اتمام کار ممکن است کمی درد داشته باشند که بازهم با استفاده از کمپرس سرد، تسکین می یابد.توصیه می شود تا 48 ساعت محل تزریق با آب تماس نداشته باشد.از آنجا که همیشه گزینش کلینیک مناسب که تجهیزات بروز داشته باشد و انتخاب پزشک متخصص اولین و مهمترین گام در تصمیم گیری است، قدم های محکمی به سمت زیبایی بر دارید.

مزایا سابسیژن در کلینیک کرج

برای اثربخشی بهتر این درمان پزشک می تواند درکنار این روش همزمان از سایر روش ها نیز استفاده کند.از جمله این روش ها می توان به  تزریق بوتاکس، میکرونیدلینگ و یا لیزر اشاره کرد.
این روش نسبت به سایر روش ها هزینه ی کمتری دارد و از آن به عنوان یک روش ارزان یاد می شود.
فرد تحت درمان به دلیل استفاده از بی حسی موضعی
درد کمتری را نسبت به دیگرروش ها تحمل می کند.
عوارض این روش بعد از مدت کوتاهی رفع می شود.

‎مقایسه هزینه سابسیژن و میکرونیدلینگ

ما همیشه به دنبال پیشرفته ترین فناوری های پزشکی برای درمان میگردیم. اما صحبتی از تکنیک هایی که راه را برای دستگاههای جدید پزشکی هموار کرده اند به میان نمی آوریم
‎اثربخشی سابسیژن برای جای زخم های عمیق‌تر بیشتر از میکرونیدلینگ است. این روش درمانی جلسات درمانی کمتری نسبت به  میکرونیدلینگ برای رفع زخم‌های کهنه نیاز دارد. سوزن‌های میکرونیدلینگ در بهترین حالت تا  ۲.۵ میلی متر پایین‌تر از سطح پوست نفوذ میکنند، در حالی که سوزنهای سابسیژن آزادی بیشتر برای نفوذ به غشای میانی دارند تا به زخم‌های پوستی عمیق‌تر برسند. هم چنین سوزنهای سابسیژن در مقایسه با میکرونیدلینگ باعث ایجاد کانال‌های بزرگتری در داخل بافت زخم می‌شود که فضای بیشتری را برای سلول‌های سازنده کلاژن فراهم می‌کند

‎مقایسه هزینه بین سابسیژن و میکرونیدلینگ
‎سابسیژن یک روش درمانی مقرون به صرفه تر از میکرونیدلینگ است. کل مواد مورد نیاز برای جراحی سابسیژن موادی است که به راحتی در دسترس است مثل سوزن هیپودرمیک، سرنگ ، سالین و لیدوکائین. از طرف دیگر برای میکرونیدلینگ ابزارهای گران قیمتی از جمله قلم های مخصوص ، تجهیزات استریل یکبار مصرف و آستین های محافظ دستگاه باید تهیه شود. همچنین علاوه بر آن پس از درمان محصولات مراقبت از پوست موضعی به کار گرفته میشود تا درصد بهبودی را افزایش دهد.

سابسیژن در کلینیک جهانشهر کرج

ما در کلینیک زیبایی جهانشهر شیفته ی شیوه های درمانی مطابق با فناوری های جدید هستیم. با این وجود ، گاهی ممکن است روشهای کلاسیکی که جواب واقعی خود راپس داده اند گزینه مناسبی برای درمان باشند.جهت اطمینان از شیوه درمانی با ما تماس بگیرید.
با مشاوره رایگان با متخصصان کلینیک جهانشهر از روند درمان اطمینان خاطر حاصل خواهید کرد.

سابسیژن محدودیت زمانی ندارد و در هر فصلی می توان انجام داد.
سابسیژن برای درمان هر نوع پوست و هر نژاد رنگی مناسب است.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1 × 3 =

فهرست