عمل جراحی ایمپلنت ساق پا چیست؟

یکی از بهترین روش ها در کلینیک جوان سازی پوست در کرج ، برای افرادی که با اندام تحتانی نامتقارن دست و پنجه نرم می کنند، انجام عمل جراحی کاشت ساق پا است. این روش جراحی برای بهبود فرم گوساله ها از طریق قرار دادن ایمپلنت های مصنوعی طراحی شده است.

ایمپلنت ها برای افزودن جرم و وضوح به ساق پاها استفاده می شوند و باعث می شوند افراد خوش اندام و خوش اندام به نظر برسند. مردان و زنان به دلایل مختلف این روش را طی می کنند. بیماران مرد به طور معمول برای تأکید بر حجم عضلات ساق پا، جراحی را انتخاب می کنند، در حالی که زنان می خواهند به گونه ای به نظر برسند که قسمت پایینی پای آنها متناسب با ران باشد.

ایمپلنت با شکل واقعی ماهیچه ساق پا در زیر پوست ساق پا قرار می گیرد و قامت فرد را متعادل می کند. ایمپلنت در اندازه های مختلف موجود است، کاملا از سیلیکون جامد ساخته شده است.

عمل جراحی ایمپلنت ساق پا

آیا از ظاهر پاهای خود آگاه هستید؟ آیا همیشه می خواهید با ساق های محکم تر و مشخص تر اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید؟

اگر یکی از این موارد در مورد شما صدق می کند، جراحی ایمپلنت ساق پا تقریبا راه حل مناسبی برای شما به نظر می رسد. روش جراحی در جوان سازی پوست در کرج، را می توان هم برای زیبایی و هم برای اهداف اصلاحی انجام داد. در اینجا دلایل متداولی وجود دارد که چرا افراد جراحی ایمپلنت ساق پا را برای افزایش زیبایی در نظر می گیرند:

مردان به ویژه بدنسازان می خواهند حجم مشخص تری از ماهیچه ساق پا را بدست آورند.

زنان خواهان یک ساق پای متناسب با ران خود هستند.

بسیاری آرزو دارند که به یک چهره متعادل تر برسند.

بسیاری می خواهند از ظاهر خود اطمینان بیشتری داشته باشند.

جراحی ساق پا

افراد مناسب برای جراحی ساق پا

برای افرادی که در ناحیه ساق پای خود بی نظمی دارند، به دلیل آسیب یا بیماری، جراحی ایمپلنت ساق پا راهی مطمئن برای داشتن قامت زیبا است.

مردان و زنانی که می خواهند ظاهر خود را تقویت کنند نیز کاندیدای معمولی برای جراحی هستند. افرادی که به شدت تمرین می کردند بدون اینکه عضلات ساق پا را ببینند، برای جراحی ایمپلنت ساق پا ایده آل هستند. تا زمانی که سالم هستید و از نظر بدنی خوب هستید، مطمئنا می توانید یک نامزد باشید.

همچنین بخوانید : عمل لیفت ران چیست و چگونه انجام می شود؟

جراحی ایمپلنت ساق پا

قبل از انجام عمل جراحی، پاها را اندازه گیری می کنید. این کار برای تعیین اندازه و شکل مناسب ایمپلنت های مورد نیاز برای طبیعی جلوه دادن نتایج انجام می شود. سپس این ایمپلنت ها از شرکت تولیدی سفارش داده می شوند.

در طول عمل ایمپلنت ساق پا در کلینیک جوان سازی پوست در کرج ، که معمولا فقط حدود یک ساعت طول می کشد، شما تمام مدت روی شکم دراز کشیده اید. بیهوشی عمومی یا بیهوشی آرام بخش انجام می شود. هنگامی که بیهوشی در حال اجرا است ، دکتر جهانشهر شروع به ایجاد برش در پشت زانو می کند.

یک جیب به اندازه کافی بزرگ است که ایمپلنت در موقعیت ایمن قرار می گیرد. توجه دقیق و کاملی به آن می شود ، زیرا احتمال خونریزی در حین عمل جراحی وجود دارد. سپس ایمپلنت به تدریج در جیب، درست بالای عضله ساق پا قرار می گیرد.

پای دیگر نیز همین روش را طی می کند. دکتر جهانشهر آنها را دوباره بررسی کرده و از تناسب مناسب آنها مطمئن می شود. اگر نتایج مطلوب و بدون نقص باشد، مرحله نهایی بخیه زدن انجام می شود.

بعد از جراحی کاشت ساق پا

معمول است که بیماران بلافاصله پس از عمل جراحی کاشت ساق پا دچار درد و ناراحتی می شوند. انتظار داشته باشید ساق پای شما زخم، سفت و متورم شوند. همچنین، از دیدن کبودی در سطح نواحی برش شوکه نشوید.

دکتر جهانشهر داروهایی را برای تسکین درد بعد از عمل تجویز می کند. نگران نباشید، درد تنها در عرض چند روز کاهش می یابد. بعد از یک یا دو هفته، ممکن است فعالیت های بدنی روزانه خود را از سر بگیرید، اگرچه فعالیت های شدید تقریبا به مدت شش هفته ممنوع است.

همچنین به شما دستورالعمل های بعد از عمل برای بهبود سریعتر و احتمال کمتر عوارض داده می شود. معمولا به بیماران توصیه می شود که بلافاصله پس از جراحی چند روز پیاده روی بیش از حد انجام ندهند.

مراحل بازیابی جراحی ساق پا

مانند سایر روش های درمانی پس از جراحی، بهبودی ایمپلنت ساق پا چند هفته طول می کشد. دکتر جهانشهر تمام دستورالعمل های لازم برای مراقبت از بیمار را که باید رعایت کنید، ارائه می دهد، از جمله اینکه چه داروهایی مصرف کنید و چه فعالیت هایی را محدود کنید. شما همچنین بر عوارض احتمالی که ممکن است با آن روبرو شوید و همچنین علائم طبیعی ناشی از جراحی، متمرکز خواهید شد.

روند بازیابی جراحی ایمپلنت ساق پا به دو حوزه تقسیم می شود: بهبودی جراحی کوتاه مدت که طی دو هفته اول انجام می شود و بهبود طولانی مدت زیبایی، که معمولا تا هشت هفته به طول می انجامد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

3 × دو =

فهرست