عمل جراحی زیبایی لیپوساکشن- عمل جراحی زیبایی لیپوساکشن ترومسنت تکنیک انتخابی برای از بین بردن چربی زیر جلدی در ناحیه زیر چانه و نوک فک است که در بهترین مرکز زیبایی در کرج برای بیماران انجام می گیرد. لیپوساکشن ترومسنت گزینه خوبی برای بیماری است که انتظارات واقع بینانه ای دارد و از نتایج قابل دستیابی با لیپوساکشن راضی خواهد بود.

برای بسیاری از بیماران با خاصیت ارتجاعی کمتر از حد طبیعی لیپوساکشن می تواند به نتایج دلپذیری برسد. بیماران مسن به ویژه مردان از قابلیت جمع شدن پوست خود راضی هستند و به اندازه کافی صاف به نظر می رسند. تزریق چربی به ویژه برای بیمارانی که نمی خواهند زمان بهبود طولانی مدت زخم ها و خطر عوارض ناشی از لیفت صورت باشد  جذاب است.

عمل جراحی زیبایی لیپوساکشن

لیفت صورت دو مرحله ای

به دلیل وجود اسکارهای مرتبط با لیفت صورت اکثر بیماران مرد ترجیح می دهند لیپوساکشن چاقی، گونه و چانه (CCJ) را بر روی لیفت صورت سنتی ترجیح دهند.

در بسیاری از زنان، لیپوساکشن شاداب CCJ می تواند نتایج زیبایی بهتری نسبت به لیفت صورت داشته باشد. بیماران زن نیز اغلب به دلیل موارد زیر لیپوساکشن شکمی را بر لیفت صورت ترجیح می دهند:

لیپوساکشن میکرو کاننولار خطرات کمتری برای تغییر شکل زخم ها دارد. بیهوشی تورمی خطرات بیهوشی سیستمیک را از بین می برد. بهبودی بیماران سریعتر است. لیفت صورت به طور معمول ظاهری طبیعی تر و کمتر جراحی دارد. لیپوساکشن تابناک با تاخیر در ظاهر شدن مجدد پوست اغلب توسط لیفت صورت توسط زنان مسن با چربی زیر جلدی قابل توجه در صورت و گردن انتخاب می شود و گرن ستوز خورشیدی و پیری پوست را مشخص می کند.

 

 

عمل جراحی زیبایی لیپوساکشن

عمل جراحی زیبایی لیپوساکشن دو مرحله ای متوالی که در بهترین مرکز زیبایی در کرج انجام می گیرد  شامل موارد زیر است:

ملاحظات آناتومیکی

عبارت «لیپوساکشن صورت و گردن» تا حدودی گمراه کننده است. به طور دقیق تر لیپوساکشن در این ناحیه عمومی شامل ناحیه زیر بغل (زیر چانه)، چانه ها و ناحیه کوچکی از گونه ها است. از آنجا که نتایج مطلوب لزوما نیاز به لیپوساکشن دم گردن به چین یا غضروف تیروئید ندارد. از این روش به عنوان «لیپوساکشن چانه ، گونه و چانه (CCJ) یاد می شود».

زیر بغل شامل ناحیه ای است که از ناحیه نزدیک به حاشیه فک پایین و چین زیر بغل و از راه دور با چین نوکال محدود شده است. جوجه نشان دهنده تجمع کانونی کوچکی از چربی است که روی قسمت میانی راموس فک پایین قرار دارد که معمولا به صورت دیستال به ناحیه زیرین گسترش یافته و منقبض می شود. چربی جوجه از نظر آناتومیکی متمایز است و ارتباطی با پد چربی باکال ندارد.

آناتومی سطحی

ظاهر چربی جوجه عقل و خرد و بلوغ (افزایش سن) است. جوجه ها یک ویژگی مهم آناتومیکی برای جراح زیبایی هستند. به عنوان منبع نگرانی برای زنان و مردان در یک سنین خاص، جوجه های برجسته با چین و چروک و نوارهای پلاتیسمال به عنوان ویژگی های ناخواسته صورت رتبه بندی می شوند.

چین و چروک. چین و چروک صورت با لیپوساکشن به میزان قابل توجهی بهبود نمی یابد. چندین تکنیک دیگر، از جمله درم ابریژن ، لیزر و لایه برداری شیمیایی، ممکن است چین و چروک صورت را با موفقیت درمان کند.

درم ابریژن تهاجمی احتمالا موفق ترین تکنیک برای از بین بردن ریتیدهای اطراف لب، روی لب در بهترین مرکز زیبایی در کرج است.

نوارهای عضلانی پلاتیسما که در گردن قدامی بسیار قابل مشاهده هستند اغلب حاوی مقدار زیادی چربی هستند. تزریق چربی ممکن است ظاهر نوارهای پلاتسمال را تا حدی بهبود بخشد. با این حال  یک برش چین زیر سطحی با ایجاد عضله پلاتیسما باعث بهبود زیبایی بسیار بیشتری می شود.

پوست اضافی- پوست اضافی در گردن قدامی به وسیله لیفت صورت با دستگاه زیرپوستی سیستم عضلانی پوپروئورتیک، برش زیر پوستی پوست و ایجاد عضله پلاتیسما درمان می شود. روش های جدیدتر لیزر یا لایه برداری شیمیایی ممکن است برای درمان چین و چروک در ناحیه گردن و زیر پوست مفید باشد. خطر ایجاد جای زخم اکثر جراحان زیبایی را از ظاهر مجدد تهاجمی روی گردن دلسرد می کند.

پاکسازی صورت درکرج انجام می شود.در برخی از بیماران لیپوساکشن همراه با رویش مجدد پوست صورت و عمل عضله پلاتیسما می تواند به نتایجی برتر از لیفت صورت سنتی برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

4 × چهار =

فهرست