عمل جراحی VASERlipo- عمل جراحی VASERlipo چیست؟ عمل جراحی VASERlipo برای چه مواردی کاربرد دارد؟روش VASERlipo یک ابزار فرم دهی مناسب بدن است که از فناوری لیپوساکشن با کمک سونوگرافی مورد اعتماد در کلینیک جوان سازی پوست در کرج، توسط دکتر جهانشهر استفاده می شود. دکتر جهانشهر به کسانی که سعی کرده اند چربی سوزی کنند، اما تا کنون ناموفق بوده اند، راه حل های پیشرفته ای ارائه می دهد. این که آیا فقط یک ناحیه دردسرساز دارید یا چند ناحیه، این روش شگفت انگیز می تواند به حذف این پوندهای ناخواسته کمک کند و شکلی را که همیشه رویای آن را دارید به شما بدهد.

عمل جراحی VASERlipo چیست؟

VASERlipo یک روش کم تهاجمی در کلینیک جوان سازی پوست در کرج،برای از بین بردن رسوبات چربی مداوم و مجسمه سازی بدن مورد ساتفاده قرار می گیرد. این اجازه می دهد تا شکل و خطوط بدن شما با حذف رسوبات چربی تغییر کند. از امواج فرکانس اولتراسونیک برای تجزیه چربی استفاده می شود تا شما را یک قدم به آن بدنی که همیشه در رویای آن هستید نزدیک کنید.

ظاهر و احساس خوب دست به دست هم می دهند. هر چه احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید، احتمال اینکه در آینده تصمیمات سالم تری بگیرید، بیشتر است.

 

آیا شما کاندید VASERlipo هستید؟

تعیین اینکه آیا شما کاندیدای مناسب برای VASERlipo هستید یا نه، ممکن است یک کار دلهره آور به نظر برسد. با این حال، دکتر جهانشهر معتقد است که هرکسی که آماده ایجاد تغییرات لازم برای داشتن یک شیوه زندگی سالم باشد و آماده بهبود ظاهر کلی خود باشد، یک کاندیدای عالی خواهد بود.

VASERlipo یک گزینه عالی برای کمک به بهبود شکل و فرم کلی بدن شما به همراه تغذیه مناسب، ورزش و مراقبت از خود است. همانطور که سزاوار آن هستید. دکتر جهانشهر با نشستن و گوش دادن به تمام دغدغه های شما به شما کمک می کند تا به هدف نهایی خود برسید، به تمام سوالات خود پاسخ دهید. و به اجرای طرح کمک کنید. هیچ دو نفر شبیه هم نیستند ، بنابراین نتایج ممکن است از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد. با این حال، همه اقدامات ممکن انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که به نتایج مطلوب می رسید.

عمل جراحی VASERlipo

 

VASERlipo را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله شکم، باسن، پاها، پشت، بازوها، گردن و چانه انجام داد. شما پیش از این با پزشک خود در مورد چه زمینه هایی باید کار کنید، صحبت خواهید کرد. قبل از شروع عمل، بیهوشی عمومی به شما داده می شود.

بهترین کلینیک زیبایی درکرج  توسط بهترین پزشک  می تواند با استفاده از فناوری پلاسما وازر و ضمن انجام لیپوساختاری با کیفیت بالا، بهترین نتایج ممکن مانند سفت شدن پوست درمان شده را به دست آورد. دکتر جهانشهر در کلینیک جوان سازی پوست در کرج،  محلول نمکی ویژه ای به نام tumescent را به مناطق مشکل دار تزریق می کند که به کوچک شدن رگ های خونی در بدن شما کمک می کند و احساس بی حسی می کند. این کار باعث بزرگ شدن همه سلول های چربی می شود و مشاهده و مراقبت از آنها برای آنها راحت تر می شود.

در مرحله بعد، یک کاوشگر کوچک از طریق یک برش کوچک وارد می شود. هنگامی که سیال جریانی و امواج صوتی پرانرژی ساطع شده توسط کاوشگر برهمکنش می کنند ، باعث می شود چربی شکسته شده و به راحتی حذف شود. یک کانول مخصوص طراحی شده در محل برش قرار داده می شود تا چربی با سرعت سریع اما کنترل شده برداشته شود. از آنجایی که چربی نسبتا شل شده است، پزشک می تواند به راحتی خط چشم کامل و طبیعی را به بیمار بدهد. پس از اتمام روش، زمان استراحت و بهبود فرا می رسد.

 

بعد از عمل جراحی

VASERlipo کمتر تهاجمی است به این معنی که اکثر بیماران می توانند به خانه برگردند همان روز که این روش انجام می شود. ممکن است کمی تخلیه مایعات، کبودی و تورم را تجربه کنید که کاملا طبیعی است و با گذشت زمان بهبود می یابد. مکمل های جراحی و لباس های فشرده پزشکی برای کمک به تورم و بهبودی به شما ارائه می شود.

عوارض احتمالی

مانند هر عمل جراحی، همیشه احتمال عوارض ناشی از VASERlipo وجود دارد. برخی از این عوارض ممکن است شامل خطر عفونت، اسکار، زمان بهبود بیشتر و تورم یا کبودی طولانی مدت باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

هفده + 16 =

فهرست