عمل لیفت ران چیست؟ عمل لیفت ران روشی است که با کاهش پوست و چربی اضافی که در اثر روند کاهش وزن تحت تاثیر قرار گرفته اند ران ها را تغییر شکل می دهد.عمل لیفت ران برای اکثر بیماران موجب پوست صاف و تناسب بهتر ران می گردد.

پوست شل شده در ران ها می تواند تا حدی ناراحتی هنگام راه رفتن ایجاد کند. همچنین ممکن است به صورت سوزش پوست و مشکلات بهداشتی ایجاد شود که کرم های موضعی نمی توانند آنها را برطرف کنند. برخی از افراد ممکن است در پیدا کردن لباس هایی که به راحتی مناسب هستند مشکل داشته باشند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا موضوع عمل لیفت ران را با هم بررسی کنیم

اگر به سختی برای کاهش وزن تلاش می کنید، دیدن پوست شل، اضافی و گودی در ناحیه ران و باسن می تواند ناراحت کننده باشد. برای درمان این مشکلات امی توانید با کلینیک بهترین مرکز زیبایی در کرج تماس بگیرید تا تحت درمان دکتر جهانشهر قرار بگیرید تا به تناسب اندام مورد نظر خود برسید.

عمل جراحی ران (لیفت ران) چگونه انجام می شود؟

به طور کلی،عمل لیفت ران تحت بیهوشی عمومی در مرکز جراحی یا بیمارستان انجام می شود. از بیهوشی عمومی استفاده می شود. تنوع زیادی در نحوه انجام این روش وجود دارد و دکتر در مورد اینکه کدام تکنیک ها بهترین نتایج ممکن را برای شما به ارمغان می آورد بحث خواهد کرد.

در بهترین مرکز زیبایی در کرج ، پلاستیک ران حدود دو ساعت طول می کشد و معمولا تحت بیهوشی عمومی و به صورت سرپایی انجام می شود. برش های این روش می تواند بسیار متفاوت باشد، بنابراین جراح با بیمار مشورت می کند تا مطمئن شود که برش ها در موثرترین حالت برای هر مورد خاص ایجاد می شود. انواع پلاستیک ران شامل لیفت داخلی ران، لیفت دو طرفه ران و لیفت داخلی ران است.

عمل لیفت ران روی قسمت داخلی ران متمرکز است، در حالی که لیفت دو طرفه ران بر سفت شدن پوست در جلو و خارج ساق پا متمرکز می شود. جراح برشی را در قسمت بالای ساق پا ایجاد می کند، جایی که لبه پایینی قسمت پایین بیکینی یا لباس زیر قرار دارد. مقدار کمی از پوست برداشته می شود و سپس پوست باقی مانده به سمت بالا کشیده می شود که باعث سفت شدن پوست در دو طرف ساق پا می شود. این روش اغلب پس از کاهش وزن زیاد شخص انجام می شود.

همچنین بخوانید : مرکز جوانسازی پوست در کرج

لیفت

عمل لیفت ران باعث سفت شدن پوست و چربی در قسمت فوقانی داخلی ران می شود. برشی از کشاله ران به سمت عقب باسن ایجاد می شود. سپس پوست برداشته می شود و چربی و پوست اضافی برداشته می شود تا ظاهر قسمت فوقانی و داخلی ران بهبود یابد.

در بهترین مرکز زیبایی در کرج ، برای جراحی پلاستیک ران، جراح قبل از عمل در حالی که بیمار ایستاده است، ران ها را علامت گذاری می کند. در تمام انواع پلاستیک ران، برش با بخیه های عمیق بسته می شود تا اطمینان حاصل شود که بعد از بهبود برش ها هیچ گونه افتادگی وجود ندارد. زخم ناشی از جراحی در چین کشاله ران، زیر خط بیکینی پنهان شده است.

در حین عمل، تخلیه هایی ایجاد می شود که اجازه می دهد مایع اضافی پس از عمل تخلیه شود. معمولاً تخلیه ها پس از چند روز برداشته می شوند. اگر قرار است قسمت بیرونی ران مورد هدف قرار گیرد، جراحی ران گاهی شامل بلند کردن کل ران و باسن (لیفت دور بدن) است. این روش نیاز به برش های طولانی تر از پلاستیک ران دارد ، اما جراحان مرکز جراحی پلاستیک و ترمیمی در حصول اطمینان از موثرترین نتایج ممکن متخصص هستند.

معمولا در چند هفته اول بعد از عمل لیفت ران احساس ناراحتی، کبودی و تورم می شود که با دارو کنترل می شود. با این حال، تورم می تواند چند هفته پس از عمل ادامه یابد.

بسیار مهم است که بیماران از دستورالعمل های دقیق ارائه شده توسط دکتر جهاشنهر پیروی کنند. توصیه می شود بیمار پیاده روی سبک را شروع کند (در 48 ساعت اول قابل تحمل است) و از پله ها، چمباتمه زدن و فعالیت هایی که باعث ایجاد تنش در این ناحیه می شود در 3-5 روز اول خودداری کند.

بخیه ها (در صورت وجود) تقریبا 10-10 روز پس از جراحی به حداقل می رسند. با این حال، بیشتر اوقات دکتر جهانشهر از بخیه های محلول استفاده می کند.

همچنین بخوانید : زاویه سازی صورت در کرج

بعد از جراحی

زمان بهبودی بستگی عمل لیفت ران به میزان عمل دارد، اگرچه اکثر بیماران حداقل درد را تجربه می کنند که با دارو کاهش می یابد. در همه موارد بیماران باید تا حد امکان استراحت کنند و از حرکت پا خودداری کنند. بیماران باید برنامه ریزی کنند تا برای بهبودی هفت تا 10 روز مرخصی از کار داشته باشند. کبودی و تورم معمولاً ظرف یک ماه از بین می رود و بیماران می توانند در عرض چهار تا شش ماه به تمام فعالیت های عادی خود بازگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

نوزده − یازده =

فهرست