تزريق فيلر زير چشم در کلینیک جهانشهر

قيمت تزريق فيلر زير چشم در جهانشهر كرج

قيمت تزريق فيلر زير چشم در جهانشهر كرج: هزینه جوانسازی صورت با استفاده از تزریق فیلر به عوامل متفاوتی بستگی دارد. اولین چیزی که بر هزینه تزریق فیلر تأثیر می گذارد، ناحیه ای است که فرد می خواهد فیلر را تزریق کند و همچنین تعداد مناطقی در نظر دارد. هر چه محل تزریق وسیع تر باشد، پرکننده بیشتری مورد نیاز است و در نتیجه هزینه ها بیشتر است. یکی دیگر از عواملی که بر هزینه تزریق فیلر تأثیر می گذارد، شدت مشکل است. یعنی هر چه چین و چروک یا خطوط عمیق تری وجود داشته باشد، نشان دهنده این است که برای درمان این ناحیه باید از محصولات پرکننده بیشتری استفاده کرد. برای اطلاع از قيمت تزريق فيلر زير چشم در جهانشهر كرج تا پایان مقاله باما همراه باشید.

بهترین دکتر تزریق فیلر در کرج

بهترین دکتر تزریق فیلر در کرج

مزایای تزريق فيلر زير چشم در جهانشهر كرج

فیلر ها یکی از سریع‌ ترین و مطمئن‌ ترین روش‌ های جوان‌ سازی پوست هستند. خوشبختانه کیفیت فیلر ها روز به روز افزایش یافته است به طوری که این پرکننده ها از انواع مواد موجود در بدن انسان ساخته می شوند. تزریق فیلر به صورت سرپایی انجام می شود. درمان با فیلر می تواند تغییر مثبت و طبیعی در چهره فرد ایجاد کند. توجه داشته باشید که این کار باید توسط یک دکتر متخصص انجام شود. زیرا در صورت عدم اجرای صحیح، احتمال ایجاد مشکل درصورت بسیار زیاد است.

کاربرد تزریق فیلر ها در صورت

کاربرد فیلر ها را می توان به ۴ بخش تقسیم کرد. اولین بخش آن خاصیت پر کنندگی آن است؛ یعنی فیلر ها می توانند چین و چروک و خطوط صورت را به خوبی پوشش دهند. همچنین خطوط اخم، خطوط افقی، خط خنده و پیشانی با تزریق فیلر به خوبی از بین می روند. یکی از کاربرد های اصلی تزریق فیلر مربوط به تقارن اندام های صورت است. شاید بارها دیده باشید که بسیاری از افراد، گونه ها، شقیقه ها یا لب هایشان به دلایل مختلف متقارن نیستند. تزریق فیلر می تواند یکی از اصول زیبایی یعنی حفظ تعادل و تقارن را برقرار کند. رایج ترین استفاده از تزریق فیلر برای افرادی است که خواهان حجم بیشتر برای صورت یا بدن خود هستند. قيمت تزريق فيلر زير چشم در جهانشهر كرج می توانید به همین دلایل برای هر فرد متفاوت باشد.

کاربرد-تزریق-فیلر-کلینیک-جهانشهر-کرج

کاربرد-تزریق-فیلر-کلینیک-جهانشهر-کرج

مراقبت های بعد از تزریق فیلر در کلینیک کرج

اول از همه اینکه بعد از تزریق فیلر، عوارضی مانند قرمزی و تورم در ناحیه های تزریق شده کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست.

دکتر خوب تزریق فیلر صورت کرج

دکتر خوب تزریق فیلر صورت کرج

برای ماندگاری بهتر باید موارد زیر را رعایت کنید:

  1. بعد از تزریق فیلز از انجام فعالیت های بدنی شدید و ورزش خودداری کنید. پس از تزریق فیلر، بهتر است تا چند روزدر معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید. تا یک هفته از رفتن به سونا و استخر خودداری کنید. بعد از تزریق فیلر، استفاده از کمپرس سرد برای کاهش تورم ناحیه تزریق شده بسیار مفید است.
  2. در روزهای اول به نواحی تزریق ژل ضربه، فشار یا حتی خارش وارد نکنید.
فیلر-زیر-چشم-کلینیک-جهانشهر-کرج

فیلر-زیر-چشم-کلینیک-جهانشهر-کرج

قيمت تزريق فيلر زير چشم در جهانشهر كرج

قيمت تزريق فيلر زير چشم در جهانشهر كرج به طور کلی ۶ میلیون تومان (برند الیکسین) می باشد. شما در کلینیک جهانشهر ضمن مشاوره رایگان با متخصصان کلینیک می توانید عکس های قبل و بعد مراجعه کنندگان را هم مشاهده کنید تا با خیال راحت درمان خود را شروع کنید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1 + 16 =

فهرست