قیمت بوتاکس پیشانی ، صورت، خط خنده

قیمت بوتاکس پیشانی در جهانشهر کرج

قیمت بوتاکس پیشانی در جهانشهر کرج یکی از عواملی است که برای بسیاری از افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا این افراد تمایل دارند از گزینه‌ های درمانی مناسب با وضعیت مالی خود استفاده کنند. برای رسیدن به بهترین نتیجه درمانی و اطمینان از به‌ کارگیری محصول با کیفیت توسط پزشک با تجربه، نکات ذکر شده در این مقاله را به دقت مطالعه کنید. برای تزریق بوتاکس حتما باید به پزشک معتبر و با تجربه ای که از این روش درمانی به طور کامل اطلاع دارد، مراجعه کنید تا دچار عوارض درمانی نشود. برای اطلاع از قیمت بوتاکس پیشانی در جهانشهر کرج تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین مرکز بوتاکس در کرج

بهترین مرکز بوتاکس در کرج

تعداد جلسات تزریق بوتاکس پیشانی

تعداد جلسات بوتاکس بستگی به شما دارد. به این معنی که هر چقدر بخواهید ماندگاری آن بیشتر باشد تعداد جلسات هم به همان منظور افزایش پیدا می کند. قبل از پرداخت قیمت بوتاکس پیشانی در جهانشهر کرج باید توجه داشته باشید که نتایج حاصل در بیشتر موارد بین ۴ تا ۶ ماه ماندگار است؛ بنابراین ممکن است برای حفظ نتیجه درمانی به ۴جلسه تزریق در طول سال نیاز باشد.

تزریق بوتاکس پیشانی در کرج

تزریق بوتاکس پیشانی در کرج

چند نوع بوتاکس برای تزریق پیشانی یا صورت داریم

انواع دیگر آن نیز برای تزریق موجود هستند که شامل مصپورت و دیستون می‌ باشند. هر دو این نوع برند ها توسط FDA مورد تایید هستند و کاملا ایمن و بی خطر محسوب می‌ شوند. تفاوت برند های بالا به نوع ساختار آن‌ ها مربوط می ‌شود. این مسئله بر میزان مورد نیاز جهت استفاده و زمان مشاهده نتایج نیز تاثیر گذار است. بنابراین این دارو ها به جای یکدیگر قابل استفاده نیستند و جهت انتخاب نوع مناسب دارو باید با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

تزریق-بوتاکس-دیسپورت-کرج

تزریق-بوتاکس-دیسپورت-کرج

کدام بوتاکس برای پیشانی بهتر است

هر دو این ها از سم بوتولینوم تشکیل شده و برای تزریق مورد استفاده قرار می‌ گیرند. تفاوت اصلی این دو دارو به قدرت پروتئین‌ های موجود در آن‌ ها مربوط می‌ شود. استفاده از بوتاکس مصپورت باعث دست‌ یابی سریع‌ تر به نتیجه مورد نظرمی‌ شود اما نتایج حاصل از تزریق بوتاکس دیستون دارای ماندگاری بیشتری هستند. همانطور که گفته شد برای انتخاب گزینه مناسب، با پزشک مشورت کنید. قیمت این دو نیز با هم متفاوت است.

تزریق بوتاکس آقایان کلینیک جهانشهر کرج

تزریق بوتاکس آقایان کلینیک جهانشهر کرج

قیمت بوتاکس پیشانی در کلینیک جهانشهر

قیمت بوتاکس پیشانی در جهانشهر کرج به شرح زیر می باشد:

  • مصپورت و دیستون برای خانم ها ۹۰۰ هزار تومان و برای آقایان ۱ میلیون تومان می باشد.

اگر کسی بخواهد از بوتاکس دیسپورت (انگلیس )، زئومین (آلمان) و نورونوکس ( کره) استفاده کند، از قبل می تواند برای سفارش اقدام کند تا با برند دلخواه خود درمان شود. کلینیک جهانشهر این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا بیماران با خیال راحت و بدون ترس درمان خود را شروع کنند.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

14 + 4 =

فهرست