لایه برداری از طریق فرکشنال- لایه برداری از طریق فرکشنال چیست؟

در مرکز جوان سازی پوست در کرج، لایه برداری از پوست با فرکانس رادیویی فرکشنال، درمانی موثر برای ترمیم و جوانسازی پوست آسیب دیده توسط دکتر جهانشهر ارائه می شود. این درمان می تواند ظاهر چین و چروک، زخم، منافذ قابل مشاهده، علائم کشش و بافت و رنگدانه های ناهموار پوست را کاهش دهد و به طور قابل توجهی صاف و سالم تر پوست ایجاد کند.

پوست زیبا آن چیزی است که شما می خواهید و لیاقت آن را دارید. لایه برداری پوست با رادیوفرکانسی کسری، عیوب نامطلوب پوست صورت و بدن شما را درمان می کند. در حال حاضر بهتر از همیشه می توان ظاهر و احساس پوست خود را بدون جراحی یا زمان بهبودی طولانی بهبود بخشید.

لایه برداری پوست با رادیوفرکانسی فرکشنال می تواند ظاهر موارد زیر را بهبود بخشد:

لکه های سنی

آسیب ناشی از آفتاب

رنگ و بافت پوست

چین و چروک

اسکارهای جراحی

جای جوش

علائم کشش

شرایط درمان احیای پوست پرتوهای فرعی چیست؟

لایه برداری پوست با رادیوفرکانسی فرکشنال در از بین بردن یا کاهش ظاهر چین و چروک، علائم کشش، اسکا، لکه های پیری، بزرگ شدن منافذ و پوست آسیب دیده از آفتاب مفید است.

لایه برداری

احیای پوست فرکانس رادیویی فرکشنال چیست؟

بازسازی پوست با فرکانس رادیویی فرکشنال یک روش نوآورانه و بدون جراحی برای جوانسازی پوست است که به دکتر در مرکز جوان سازی پوست در کرج، امکان می دهد با حداقل زمان پایین، پوستی جوان تر و جوان تر به بیماران ارائه دهد. این درمان از پین های کوچکی استفاده می کند که با خیال راحت انرژی را از طریق سطح پوست منتقل می کند. این باعث ایجاد زخم های ریز می شود که یک فرایند طبیعی درمان را آغاز می کند و تشکیل بافت جدید و سالم را تسریع می کند. نتیجه بهبود رنگ و بافت پوست و کاهش خطوط ریز ، چین و چروک و اسکار آکنه است. از آنجا که زخم ها بسیار کوچک هستند ، مدت زمان خرابی به میزان قابل توجهی کمتر است و درمان ها در مقایسه با روش های سنتی لیزر مجدد برای راحت تر شدن بسیار راحت تر است.

احساس درمان چگونه است؟

شما احساس می کنید که سوزن های کوچکی روی پوست شما ایجاد می شود و به دنبال آن کمی زانو ایجاد می شود. سپس پوست شما مانند آفتاب سوختگی گرم می شود.

همچنین بخوانید : عوامل دخیل در ماندگاری بوتاکس

آیا درمان دردناک خواهد بود؟

درمان ممکن است کمی ناراحت کننده باشد، اما دردناک نیست. شما احساس گرمای شدید خواهید کرد، شبیه به احساس آفتاب سوختگی و پوست شما بلافاصله پس از درمان قرمز می شود. برای درمان های تهاجمی تر، ممکن است از کرم بی حسی موضعی برای کاهش هرگونه ناراحتی استفاده شود.

درمان احیا کننده پوست رادیویی فرکانسی چقدر طول می کشد؟

بسته به اندازه و موقعیت ناحیه مورد نظر، رویه مجدد فرکانس رادیویی معمولاً بین 20 تا 45 دقیقه طول می کشد. ممکن است قبل از درمان از بی حسی موضعی استفاده شود که طول ملاقات شما را افزایش می دهد. از آنجا که وضعیت پوست هر فرد منحصر به فرد است، ممکن است برخی از افراد با سه تا چهار درمان نتایج رضایت بخشی داشته باشند، اما برخی دیگر برای دستیابی به نتایج چشمگیر مورد نیاز به جلسات بیشتری نیاز دارند.

بازیابی پس از احیای پوست فرکانس رادیویی فرکشنال چگونه است؟

پوست شما در 24 ساعت اول پس از درمان قرمز می شود و ممکن است کمی تورم و ناراحتی را تجربه کنید. با درمان های تهاجمی تر، قرمزی و پوسته پوسته شدن پوست آسیب دیده تا 5 روز وجود دارد. شما می توانید مراقبت از پوست و آرایش معمولی خود را 24 ساعت پس از درمان از سر بگیرید. در دوره بهبودی باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب شود.

ایمن بودن احیای مجدد پوست رادیویی فرکانسی

بله، این روش برای اکثر بیماران بی خطر تلقی می شود. در مرکز جوان سازی پوست در کرج، درمان ها از فناوری فرکانس رادیویی استفاده می کنند که ثابت شده است برای همه رنگ های پوستی بی خطر و موثر است.

مزایای احیای پوست رادیویی فرکانسی

ایمن و موثر برای همه رنگ های پوست

درمانهای انعطاف پذیر برای چندین بیماری پوستی

راحت تر از روش های سنتی بازسازی پوست

جلسات درمانی سریع

حداقل زمان خرابی

نتایج درمانی عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

1 × 5 =

فهرست