لایه برداری شیمیایی  پوست در بهترین مرکز زیبایی در کرج توسط دکتر جهانشر انجام می گیرد. شما می توانید با گرفتن وقت قبلی برای انجام لایه برداری شیمیایی اقدام نمایید.

لایه برداری شیمیایی چیست و برای لایه داری پوست چه کنیم؟

لایه برداری شیمیایی فرایندی است که در آن یک محلول شیمیایی روی سطح پوست اعمال می شود تا لایه های بالای سلول را از بین ببرد که در طی فرآیند بهبودی با یک سطح تازه و جدید پوست جایگزین می شود.

لایه برداری شیمیایی پوست

مراحل لایه برداری شیمیایی پوست

بیشتر مراحل لایه برداری شیمیایی در بهترین مرکز زیبایی در کرج ، صرف نظر از نوع آن، تقریبا به همان شیوه انجام می شوند. اول پوست شما تمیز می شود تا همه چربی ها، آلودگی ها و آثار صابون را کاهش دهد. موهای شما نیز از سر خارج خواهد شد. سپس این ماده شیمیایی با استفاده از دستگاه سواب به دقت در مناطق مناسب استفاده می شود. برای برخی این ممکن است یک لایه برداری تمام صورت باشد که کل صورت را بپوشاند. دیگران ممکن است به لایه برداری جزئی مانند دور دهان – برای خطوط ریز و عمودی، پیشانی برای چین و چروک های افقی یا گونه ها برای چین و چروک های ریز و لکه های پیری نیاز داشته باشند.

احساس سوزش خفیفی خواهید داشت که فروکش می کند و ضربان موقت را تجربه خواهید کرد. پس از استفاده ، ممکن است دکتر جهانشهر از پماد استفاده کند ، یا برای لایه برداری عمیق ممکن است از ماسک بانداژ استفاده کند. در این زمان دکتر جهانشهر لایه رویی پوست شما را «کنده» کرده است تا یک سطح تازه و تازه را نشان دهد. کل روش معمولا بسته به میزان و نوع لایه برداری مورد استفاده از 15 دقیقه تا یک ساعت به طول می انجامد.برا یانجام لایه برداری صورت کلینیک قابل اعتمادی را انتخاب کنید پیشنهاد ما به شما بهترین کلینیک زیبایی د رکرج می باشد.

انواع لایه برداری شیمیایی

انواع مختلفی از لایه بردارهای شیمیایی وجود دارد. تفاوت اساسی در عمق لایه برداری است. سه تکنیک لایه برداری سطحی عمیق را وجود دارد که عبارت است از:

  1. لایه برداری TCA
  2. لایه برداری فنل
  3. لیفت صورت بدون جراحی

 

احیای پوست TCA

در بیشتر موارد، دکتر این نوع لایه برداری شیمیایی را به هر نوع دیگری از محلول های لایه برداری صورت توصیه می کند.

مزایای لایه برداری TCA چیست؟

لایه برداری TCA را می توان در اعماق مختلف انجام داد ، به این معنی که تقریبا هر مشکل پوستی یا درجه پیری پوست را می توان با موفقیت درمان کرد.

صرف نظر از عمق آن  لایه برداری TCA در مقایسه با لیزر پوست و لایه برداری فنل برای پوست بسیار ملایم است. هنگامی که یک TCA Peel توسط یک جراح مجرب انجام شود خطر مشکلات رنگدانه ای و اسکار کاهش می یابد.

لایه برداری TCA خطوط ریز و چین و چروک را در اعماق مختلف کاهش می دهد. به سرعت بهبود می یابید. برخلاف لیزر پوستی یا لایه برداری با فنل (که ممکن است تا یک سال بهبودی نیاز داشته باشد تا قرمزی و تورم به طور کامل از بین برود) ، لایه برداری TCA عموماً از یک هفته تا چند ماه بهبودی را شامل می شود. مدت زمان دقیق بهبودی بستگی به نوع پوست، سن و عمق لایه برداری شما دارد.برخلاف سایر تکنیک ها، خطر کمی برای آسیب چشم وجود دارد.

معایبلایه برداری TCA چیست؟

لایه برداری TCA درخشش طبیعی پوست شما را بدون ظاهر براق که معمولا توسط لایه برداری از فنل یا لیزر پوست ایجاد می شود نشان می دهد.

لایه برداری TCA را می توان چندین بار با خیال راحت انجام داد.لایه برداری TCA باعث افزایش تشکیل کلاژن و تراز شدن جوانتر بسته های کلاژن در پوست شما می شود.لایه برداری TCA باعث صدمه به سوختگی نمی شود مگر اینکه از روی آن سهل انگاری شود.

لایه برداری فنل

در حالی که لایه برداری TCA تقریبا برای همه در دسترس است، نوع پوست و رنگ آمیزی موارد مهم در مورد لایه برداری فنل است.شما می توانید لایه برداری TCA را در بهترین مرکز زیبایی در کرج توسط دکتر جهانشهر به بهترین صورت انجام دهید. زیرا در این کلینیک از بهترین تجهیزات و امکانات برای بیماران وجود دارد تا بتوانند بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دوازده + 17 =

فهرست