دستگاه ليزر جنتل پرو در كرج

ليزر الکس جنتل پرو در كرج

ليزر الکس جنتل پرو در كرج: لیزر جنتل پرو، سرعت طول درمان را نسبت به دیگر برندها افزایش و تعداد جلسات را کاهش داده است.از مهمترین مواردی که در زیبایی پوست صورت و بدن تاثیر دارد، حذف موهای زائد می ­باشد که توسط لیزر موهای زائد می تواند انجام گیرد. علاوه بر ظاهر ناخوشایند موها احتمال بروز جوش­ های چرکی و تحریک شدن مداوم پوست نیز وجود دارد.

انواع دستگاه لیزر الکساندریت کندلا

اگر در حال بررسی لیزر الکساندرایت برای موزدایی هستید، پس نیاز است که بدانید آیا این لیزری که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد از FDA تاییدیه دارد یا نه، که باید بدانید که لیزر الکساندرایت در سال 1997 مورد تایید FDA قرار گرفته است.
امروزه سه برند با تایید FDA از لیزر الکساندریت برای موزدایی دائمی وجود دارد:
* EpiTouch Plus (اپی تاچ پلاس)
* GentleLASE (الکساندرایت کندلا جنتل لیز)
* Apogee (آپوجی)
* پس بهتر است که خودتان تحقیق کنید تا اطمینان حاصل کنید دستگاهی که قرار است از آن استفاده کنید از FDA تایید گرفته است یا خیر.
جنتل‌ پرو برای موزدایی موثر برای هر نوع پوستی استاندارد طلایی دارد.از نقاط برجسته ی این دستگاه میتوان به ایمنی،سرعت بالا،موزدایی موثر،راحتی و رضایت مشتریان اشاره کرد.به طور معمول رفع دائمی موها نیاز به 4 تا 6 جلسه درمان دارد که البته برای بعضی افراد بیش‌تر نیز خواهد بود پس هزینه‌ی درمان هم به اندازه و وسعت ناحیه‌ی تحت درمان بستگی دارد.

 

لیزر کندلا جنتل مکس پرو

لیزر کندلا جنتل پرو

 

تفاوت جنتل پرو و لیزرالکساندرایت

لیزر جنتل پرو علاوه بر تکنولوژی لیزرالکساندرایت از تکنولوژی ND-YAG نیز استفاده می کند.
این دستگاه یکی از پرسرعت‌ترین و قابل اعتمادترین دستگاه لیزر پوست موجود در بازار است و به خاطر تطبیق‌پذیری بالای آن، انتخاب افراد حرفه‌ای در زمینه‌ی زیبایی به حساب می‌آید.
طول موج
این دستگاه یک دستگاه استاندارد با دو طول موج است و قابلیت استفاده از لیزرهای 755 نانومتری الکساندریت و 1064 نانومتری Nd:YAG را فراهم می‌کند که منجر به بالاترین قابلیت کارکرد و ایمنی می‌شود.این دستگاه در موزدایی و همچنین درمان چندین عارضه‌ی پوستی نتایج شگفت‌انگیزی ارائه می‌دهد و می‌تواند تعداد زیادی عارضه‌های پوستی و رگ‌های عنکبوتی را درمان کند و نتایج بالینی عالی دارد و برای بیماران و متخصصان مزایای بسیاری دارد.

تعداد جلسات لیزر با دستگاه جنتل پرو

هر جلسه‌ی درمانی معمولاً حدود 30 دقیقه طول می‌کشد و بسته به رشد مو و ناحیه‌ی تحت درمان به حدود 6 جلسه نیاز است و اگر شما برای لیزر با دستگاه الکساندر هر 30 روز مراجعه میکردید با دستگاه پرو هر ۴۵ روز باید مراجعه کنید و تایم جلسه شما با این دستگاه کمتر نیز خواهد بود. این لیزر برای از بین بردن موهای کمر، قفسه‌ی سینه، شکم، بازو و ناحیه‌ی تناسلی بهترین انتخاب است و روی پوست روشن با موهای تیره بهترین نتیجه را دارد، اما طبق تحقیقات، آخرین تکنولوژی موزدایی با لیزر مثل جنتل‌مکس پرو با هر نوع رنگ پوستی سازگار است.

مراقبت بعد از لیزر موهای زائد

لطفا بعد از لیزر تا ۲۴ ساعت به هیچ عنوان موارد زیر را انجام ندهید:
استفاده از شوینده در محل لیزر
فعالیت بدنی شدید
آرایش
استفاده از دوش آب بدون مواد شوینده ۲۴ ساعت اول بلامانع است اما بهتر است انجام ندهید.
به مدت ۱۰ روز از تماس مستقیم با آفتاب بپرهیزید و هر ۴ ساعت کرم ضدآفتاب استفاده نمایید.
از زمان لیزر به مدت ۳ روز کرم ” زینک + بتامتازون” (برای نواحی بدن) و کرم “زینک + مومتازون” (برای نواحی صورت) را هر ۸ ساعت بزنید و از روز چهارم به بعد از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید. دقت فرمایید کرم زینک را به نسبت یک سوم کرم های دیگر استفاده نمایید.
در طی جلسات به هیچ عنوان پوست خود را برنزه نکنید (حمام آفتاب، سولاریوم و.. ) در صورت استفاده حتما ما را در جریان قرار دهید.
ریزش موها در جلسات لیزر در هر فرد متفاوت است، ممکن است پس از ۲۰ روز از جلسه اول و یا حتی ممکن است پس از جلسه دوم و سوم اتفاق افتد. این ریزش ممکن است به صورت منظم و گاهی هم نامنظم (شطرنجی) باشد و این کاملا نسبت به شرایط پوست هر فرد متفاوت است.
در طی جلسات هر زمان موها رشد کردند فقط با یک تیغ آنها را بتراشید و به هیچ عنوان از بند، موچین و اپیلاسیون استفاده نکنید. در غیر این صورت جلسات لیزر بعدی بی فایده است.

علت جلسات متعدد لیزر جنتل پرو

اول از همه این را بدانید که موهای زائد بدن عموما در این سه مرحله قراردارند:
1. آناژن (مرحله رشد) :
طی آن مو دارای حداکثر ضخامت و رنگ است، در این مرحله اشعه لیزر بیشترین اثر تخریبی را بر روی فولیکول مو دارد.
2. کاتاژن (مرحله توقف رشد) :
ضخامت فولیکول رشد یافته کاهش می یابد و از پیاز مو که وظیفه تغذیه رسانی دارد جدا می شود.
3. تلوژن (مرحله استراحت) :
دراین مرحله تمام فعالیت­های رشد متوقف می شود، در نواحی مختلف بدن این دوره تفاوت دارد.
پس موهایی که رشد می کنند همگی به طور همزمان در یک فاز قرار ندارند. در یک جلسه لیزر ممکن است برخی از ریشه های مو در فاز آناژن باشند و برخی در فاز کاتاژن و تلوژن. به همین علت تنها با یک یا دو جلسه نمی توان از لیزر موهای زائد نتیجه کامل و قطعی گرفت و باید تا زمان مشخصی که تمامی ریشه ها تحت تاثیر اشعه قرار بگیرند جلسات لیزر به طور مرتب و با فاصله معین تکمیل شوند.

تعداد جلسات لیزر

معمولا تعداد جلسات لیزر بین 6 تا 8 جلسه می باشد و فاصله زمانی بین آن ها بین 40 تا 45 روز است. در بعضی موارد و نواحی خاص ممکن است تعداد جلسات بیشتری نیاز باشد. مثلا ناحیه بیکینی به دلیل رطوبت مداومی که دارد دیرتر از بقیه نواحی بدن نسبت به لیزر نتیجه نهایی را نشان میدهد. برای اینکه فولیکول موها در هر جلسه کاملا تحت اشعه لیزر قرار بگیرند به هیچ عنوان نباید ریشه مو از پوست خارج شده باشد به همین علت در حین دوران درمان برای اصلاح ناحیه ای که لیزر شده است، فقط از ژیلت استفاده کنید.

استفاده از پماد بی حسی قبل از لیزر جنتل پرو

در روز درمانی لیزر موهای زائد پس از پاک کردن کامل ناحیه از هر نوع کرم یا ضد آفتاب، می توان حتی بدون بی حسی لیزر را انجام داد ولی برای افراد حساس به درد می توان از پماد زایلاپی، لیدوکایین، زایلوژل برای بی حس کردن نواحی 30 دقیقه قبل از انجام لیزر استفاده کرد. اثر بی حسی تا دو سه ساعت باقی می ماند.
قبل از انجام کار لیزر حتما بی حسی با  آب و شامپو کاملا شستشو و خشک شود.
در اغلب موارد خنک شدن پوست توسط اسپری خنک کننده یا باد خنک که اصولا همراه لیزر درمانی موهای زائد باید وجود داشته باشند برای ایجاد بی حسی کفایت کرده و بهتر است در استعمال داروهای بی حسی تا حدامکان صرفه جویی شود مگر در موارد خاص مثلا لیزر ناحیه تناسلی که دردناکتر است.

زمان و نحوه مناسب شیو قبل از لیزر

بهترین زمان 24 ساعت قبل از لیزر موهای زائد، موهای ناحیه ی مورد نظر را با ژیلت کاملا اصلاح کنید.برای کسانی که حساسیت دارند با ریش تراش موزر بتراشند به طوری که اصلا هیچ ساقه مویی روی سطح پوست نماند زیرا ساقه مو موجب کاهش اثر بخشی و همچنین خطر احتمالی سوختگی می شود.
در نظر داشته باشید که می توانید یک ساعت قبل از مراجعه به کلینیک نیز موها را اصلاح کنید ولی به شرطی که هیچگونه زخم و التهابی در ناحیه ایجاد نشود.

مزیت لیزر موهای زائد در کلینیک جهانشهر کرج

ما در کلینیک جهانشهر بهترین خدمات لیزر را به تمامی مراجعه کنندگان ارائه می کنیم. یکی از ویژگی های این مرکز لیزر، متنوع بودن دستگاه های لیزر آن می باشد که بتوان انواع تایپ های پوستی و جنس و ضخامت موها را پوشش دهد.

مشاوره با سرپرست و مسئول بخش لیزر قبل از انجام لیزر موهای زائد الزامی است و بلافاصله پس از آن کار لیزر انجام می گردد. در جلسه مشاوره، رنگ پوست و جنس و ضخامت ریشه موهای ناحیه مورد نظر بررسی می شود. در صورت مشاهده علائم بیماری های پوستی مانند اگزما، تبخال، کهیر، پسوریازیس و … لیزر موهای زائد انجام نمی شود. همچنین نواحی که پوست حساس و موها نازک و کرکی هستند نیز نباید لیزر انجام شود.

در نهایت شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و برای آگاهی از طول و نحوه ی درمان با پزشک خود یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

مطالب آموزشی مرتبط با لیزر موهای زائد، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

3 × 4 =

فهرست