لیفت بازو (براکیوپلاستی)- لیفت بازو (براکیوپلاستی) یک عمل جراحی است که توسط دکتر جهانشهر در بهترین کلینیک زیبایی در کرج انجام می گیرد. این مرکز نیز کلینیک تزریق ژل درکرج  می باشد.. لیفت بازو (براکیوپلاستی) قسمت زیر بازو را از ناحیه زیر بغل تا آرنج تغییر شکل می دهد. این جراحی در درجه اول برای بیمارانی که وزن قابل توجهی از دست داده اند و دچار تورم بازو شده اند یا افرادی که با افزایش سن دچار افتادگی پوست شده اند توصیه می شود. اگرچه ورزش گاهی اوقات می تواند به تن ماهیچه ها در منطقه بپردازد، اما معمولا به پوست اضافی یا پوستی که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است ، اشاره نمی کند.

در برخی از بیماران ، لیپوساکشن ساده ممکن است به رسوب چربی کمک کرده و خطوط بالای بازو را بهبود بخشد. با این حال هنگامی که پوست قابل توجهی درگیر است ممکن است برای دستیابی به نتایج مطلوب لیفت بازو همراه با لیپوساکشن مورد نیاز باشد و بازویی ارائه شود که از نظر زیبایی بیشتر خوشایند و متناسب با بقیه بدن بیمار باشد.زمانی که شما به بهترین کلینیک زیبایی در کرج  برای لیفت بازو مراجعه می کنید این موضوع در زمان مشاوره شما مورد بحث قرار می گیرد.

لیفت بازو

تکنیک های بالا بردن بازوها و کاهش بازوها

هنگامی که زنان دارای بافت چربی اضافی در قسمت بالای بازو هستند ، که هنگام بالا آمدن بازو آویزان می شود ، گاهی اوقات در صورت شل نبودن پوست می توان لیپوساکشن را انجام داد. چربی اضافی از طریق چندین برش کوچک در زیر بغل و نزدیک آرنج کاهش می یابد. روند کاهش چربی اضافی در واقع پوست را تشویق می کند تا اندازه قابل توجهی کوچک شود و خود را با خط بازوی جدید مطابقت دهد. گاهی اوقات ترکیبی از لیپوساکشن و کاهش بازو انجام می شود.

جراحی کاهش بازو را می توان در هر سنی انجام داد  مشروط بر این که بیمار از وضعیت مناسبی برخوردار باشد. هر کسی که قصد دارد مقدار قابل توجهی از وزن خود را کاهش دهد ، ممکن است بخواهد جراحی را به بعد از رسیدن به هدف خود موکول کند ، زیرا کاهش وزن می تواند بر نتیجه شما تأثیر بگذارد. افرادی که سیگار می کشند باید حداقل چهار تا شش هفته قبل از عمل جراحی را ترک کنند. بهترین کاندیداها  برای انجام لیفت بازو در بهترین کلینیک زیبایی در کرج کسانی هستند که به اندازه کافی بالغ هستند و روش کار را درک می کنند و انتظارات واقع بینانه ای در مورد نتایج دارند.

انواع مختلفی از روش های کاهش بازو وجود دارد. در طول مشاوره شما تعیین می شود که کدام نوع کاهش برای شما مناسب تر است. گاهی اوقات می توان کوچک سازی بازو را انجام داد. این کار با ایجاد یک برش کوچک در ناحیه زیر بغل انجام می شود که ممکن است فاصله کوتاهی را به داخل قسمت بالای بازو گسترش دهد. اگرچه اکثر بیماران پس از کاهش وزن قابل توجه نیاز به کاهش کامل بالای بازو دارند. این شامل برشی در زیر بغل و برشی است که در امتداد بازوی داخلی از زیر بغل تا آرنج امتداد دارد. این نوع کاهش بازو باعث سفت شدن حداکثر پوست می شود.اگر تمایل به تزریق بوتاکس درکرج ،نیز دارید کلیک نمایید.

 

عمل جراحی لیفت بازو

تغییرات موقتی در احساس پوست بازو پس از عمل طبیعی است، اما در برخی موارد می تواند بسیار طولانی تر باشد. مشاوران در بهترین کلینیک زیبایی در کرج در مورد آنچه می توانید در مورد کوچک شدن پوست و تغییر رنگدانه ها انتظار دارید صحبت می کنند. این بستگی به رنگ و کیفیت پوست شما و نسبت قبل از عمل شما دارد.

بدن انسان به طور معمول نامتقارن است. ایجاد تقارن کامل در بازوها از طریق جراحی امکان پذیر نیست. تورم بعد از عمل طبیعی است. بیشتر تورم باید در چند هفته اول پس از عمل فروکش کند. عفونت و خونریزی در براکیوپلاستی بسیار نادر است. آنتی بیوتیک ها در طول عمل تجویز می شوند و دوره ای از آنتی بیوتیک ها برای بهبود شما تجویز می شود.

برخی از کبودی ها بعد از عمل طبیعی است. این معمولا در چند هفته اول از بین می رود. در هفته اول بعد از عمل ، نوار چسب بر روی برش ها قرار می گیرد. همچنین برای کنترل تورم و کمک به کوچک شدن پوست و بهبود آن برای تناسب با خط جدید ، چند هفته از لباس فشاری استفاده می کنید.

برش های شما بلافاصله پس از جراحی قابل مشاهده خواهند بود ، اما تا یک سال پس از عمل به تدریج محو و صاف می شوند. همچنین بعد از جراحی در اطراف برش زیر بغل لق می زنید. این امر طی یک یا دو ماه برطرف می شود. اگر پوست شما دارای علائم کششی زیادی است یا بسیار نازک است این نشانه کشش ضعیف پوست است. وجود خاصیت ارتجاعی ضعیف ممکن است منجر به بزرگ شدن جای زخم شما شود. همچنین پوست شما در ابتدا سفت و بی حس می شود. نرم می شود و احساس عادی به تدریج برمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

6 + 4 =

فهرست