اگر علاقه مند به انجام لیپوساکشن گردن هستید،می توانید لیپوساکشن گردن را در بهترین کلینیک زیبایی  توسط دکتر جهانشهر انجام دهید و بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

کانتورینگ گردن

خط فک با پوست کامل یا شل یکی از جنبه های صورت است که به راحتی می تواند افراد را پیرتر از سن خود نشان دهد. خطوط گردن ضعیف می تواند به طور قابل توجهی بر ظاهر صورت تاثیر بگذارد و جراحی زیبایی تخصصی چندین گزینه دارد که می تواند خطوط صورت را بهبود بخشد و پوست شل و افتاده اطراف خط فک را برطرف کند. لیفت گردن یا لیپوساکشن گردن چه به تنهایی و چه در ترکیب با سایر روش ها به راحتی می تواند ظاهر شما را با حداقل زمان خرابی بهبود بخشد.

لیفت گردن

لیفت گردن برای رفع افتادگی ناحیه گردن و صاف و سفت کردن پوست زیر چانه استفاده می شود. لیفت گردن معمولا یک عمل سرپایی است و نیاز به بیهوشی عمومی یا آرام بخش داخل وریدی دارد. برش هایی پشت گوش یا زیر چانه ایجاد می شود و از طریق آنها دکتر ماهیچه ها یا بافت های ناحیه گردن را سفت می کند. پس از این، پوست اضافی برداشته می شود تا خط خط فک بهبود یابد و ظاهر جوان تری ایجاد کند.

زمان بازیابی لیفت گردن

مانند سایر جراحی ها، زمان بهبودی بستگی به فرد و نوع عمل انجام شده بر روی بیمار دارد. به طور معمول بیماران پس از دو هفته از جراحی به بهبود کامل و توانایی حرکت دادن گردن خود بدون درد می رسند اما پس از چند روز از جراحی متوجه گرفتگی قابل توجهی می شوند.

 

لیپوساکشن گردن

لیپوساکشن گردن

برخی از افراد چانه کامل یا دوتایی را تجربه می کنند که به رژیم یا ورزش پاسخ نمی دهد. در مواردی که پوست اضافی مشکلی ایجاد نمی کند برداشتن این بافت چربی زیر پوست می تواند از طریق روشی به نام لیپوساکشن گردن انجام شود. معمولا در بهترین کلینیک زیبایی  ، دکتر فقط با استفاده از بی حسی موضعی و یک تا دو برش کوچک زیر چانه یا پشت گوش، لوله های کوچک لوله ای را از طریق برش ها وارد می کند تا چربی های زیر جلدی را از بین ببرد و خط فک برازنده تری ایجاد کند. از آنجا که هیچ پوستی برداشته نمی شود. بهترین بیماران برای این کار عموما بین 20 تا 40 سال سن دارند و رنگ پوست خوبی دارند.

چه کسی کاندید لیپوساکشن گردن برای حذف چربی است؟

  • افرادی که دارای پوست آویزان در زیر گردن خود هستند.
  • افرادی که عضلات گردن ضعیفی دارند یا کشش و انقباض پوست ضعیفی دارند.
  • افرادی که به تازگی وزن خود را کاهش داده اند و می خواهند چهره ای محکم تر و محکم تر داشته باشند.
  • افرادی که می خواهند یک یا چند عمل جراحی لیفت صورت انجام شود.

تفاوت لیفت گردن و لیپوساکشن گردن چیست؟

با گذشت زمان پوست گردن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و باعث می شود پیرتر به نظر برسیم. صرف نظر از سن، یک چانه مضاعف می تواند سال ها به چهره ما بیافزاید. علاوه بر این پوست نازک گردن می تواند افتاده و منجر به ظاهر «گردن بوقلمون» شود. دستیابی به خط گردن زیبا و خط فک بهتر با استفاده از جراحی زیبایی ، روشی بسیار موثراست که به ما کمک می کند تا به همان اندازه جوان به نظر برسیم. اگر به زیبایی خود اهمیت می دهید نباید لیزر بدن را فراموش کنید .آیا بهترین مرکز لیزر در کرج را میشناسید؟

روش های ترکیبی

در برخی موارد بهترین راه برای دستیابی به نتایج مطلوب ترکیبی از روش ها است. بسیاری از بیماران ترجیح می دهند روش های گردن را با سایر روش ها، از جمله لیفت صورت، جراحی بینی یا بزرگ کردن چانه ترکیب کنند تا راهی برای دستیابی به بهترین نتایج زیبایی در یک دوره بهبودی باشد. اغلب اوقات، ظاهر صورت را می توان در بیش از یک منطقه برای نتیجه ایده آل بیمار تصفیه کرد و با یک روش ترکیبی زمان خرابی تجمعی کمتر و حداکثر سود وجود دارد.

انتخاب گزینه مناسب برای فرد با وجود چنین طیف وسیعی از گزینه ها تنها راه برای اینکه بدانید چه چیزی برای شما بهتر است برنامه ریزی یک مشاوره حضوری با دکتر می باشد. شما می توانید با گرفتن وقت قبلی در بهترین کلینیک زیبایی در کرج  ابتدا با دکتر جهانشهر در مورد انجام یپوساکشن گردن یا لیفت گردن و حتی برای  ترزیق بوتاکس در کرج  مشورت بگیرید و سپس اقدام به عمل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

هفده − 10 =

فهرست