مزایای اسید هیالورونیک- هیالورونیک چیست؟ مزایای هیالورونیک چیست؟هیالورونیک اسید یک ماده شفاف و غلیظ است که به طور طبیعی توسط بدن شما تولید می شود. هیالورونیک اسید همچنین به عنوان هیالورونان شناخته می شود. وظیفه اصلی آن حفظ آب برای حفظ روانکاری و مرطوب نگه داشتن بافت ها است.

اسید هیالورونیک کاربردهای گوناگونی دارد. بسیاری از افراد آن را به عنوان مکمل مصرف می کنند ، اما از آن در سرم های موضعی، قطره چشم و تزریق در بهترین کلینیک زیبایی در کرج استفاده می شود.

مزایای استفاده از اسید هیالورونیک

مکمل های هیالورونیک اسید می توانند به پوست شما کمک کنند تا ظاهری انعطاف پذیرتر داشته باشد. تقریباً نیمی از اسید هیالورونیک در بدن شما در پوست شما وجود دارد و در آنجا به آب متصل می شود تا رطوبت را حفظ کند

مکمل اسید هیالورونیک

روند پیری را کاهش می دهد.

دوزهای 120 تا 240 میلی گرم در روز به مدت حداقل یک ماه نشان داده است که رطوبت پوست را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و خشکی پوست را در بزرگسالان کاهش می دهد.

هنگامی که دربهترین کلینیک زیبایی در کرج ، سرم های اسید هیالورونیک روی سطح پوست اعمال می شوند، می توانند چین و چروک، قرمزی و درماتیت را کاهش دهند. برخی از متخصصان پوست حتی فیلرهای اسید هیالورونیک را تزریق می کنند تا پوست سفت و جوان به نظر برسد.

مکمل های اسید هیالورونیک به بالا رفتن رطوبت پوست و کم شدن خطوط و چین و چروک های پوست کمک می کند. درمان های موضعی می توانند قرمزی و درماتیت را تسکین دهند، در حالی که تزریق باعث سفت شدن پوست می شود.روش دیگری که برای می توان انجام داد پاک سازی صورت است که می توانید درکرج انجام دهید.مرکز جوان سازی پوست در کرج  ازجمله مراکز زیبایی درکرج می باشد.

 

سرعت بخشیدن به بهبود زخم

در بهترین کلینیک زیبایی در کرج ، اسید هیالورونیک همچنین نقش مهمی در بهبود زخم دارد. این به طور طبیعی در پوست وجود دارد، اما غلظت آن هنگامی افزایش می یابد که نیاز به ترمیم داشته باشد.

تحقیقات نشان داده شده است که استفاده از آن روی زخم های پوستی باعث کاهش اندازه زخم ها و کاهش درد سریعتر از دارونما یا عدم درمان می شود.

اسید هیالورونیک همچنین دارای خواص ضد باکتریایی است، بنابراین زمانی که اسید هیالورونیک مستقیم روی زخم های باز قرار می گیرد منجر به کاهش خطر عفونت می شود.

علاوه بر این در مبارزه با بیماری های لثه، تسریع بهبود پس از جراحی دندان و از بین بردن زخم ها در صورت استفاده موضعی در دهان موثر است.استفاده کردن اسید هیالورونیک به صورت مستقیم بر روی زخم باز منجر به تسریع روند بهبود می شود.

با روان نگه داشتن استخوان ها ، درد مفاصل را تسکین دهید

اسید هیالورونیک همچنین در مفاصل یافت می شود، جایی که فضای بین استخوان های شما را به خوبی روغن کاری می کند. هنگامی که مفاصل چرب می شوند ، احتمال اینکه استخوان ها در برابر یکدیگر ساییده شوند و باعث درد ناخوشایند می شوند کمتر است. مکمل های اسید هیالورونیک برای افرادی که از آرتروز رنج می برند، نوعی بیماری دژنراتیو مفاصل به شمار می رود که بر اثر ساییدگی و پاره شدن مفاصل با گذشت زمان ایجاد می شود مناسب می باشد.

تحقیقات نشان داده شده است که مصرف روزانه 80-200 میلی گرم به مدت حداقل دو ماه باعث کاهش قابل توجه درد زانو در افراد مبتلا به آرتروز ، به ویژه در افراد 40 تا 70 ساله می شود.

همچنین می توان در بهترین کلینیک زیبایی در کرج ، هیالورونیک اسید را برای تسکین درد مستقیما به مفاصل تزریق کرد. با این حال تجزیه و تحلیل بیش از 12000 بزرگسال تنها کاهش متوسط ​​درد و خطر عوارض جانبی بیشتر را نشان داد.

برخی تحقیقات نشان می دهد که ترکیب شدن مکمل های اسید هیالورونیک خوراکی با تزریق منجر به افزایش یافتن مزایای تسکین درد و افزایش زمان بین تزریق می شود.

تسکین علائم رفلاکس اسید

تحقیقات جدید نشان می دهد که مکمل های اسید هیالورونیک ممکن است به کاهش علائم رفلاکس اسید کمک کند. هنگامی که رفلاکس اسید رخ می دهد محتویات معده به داخل گلو برگشته و باعث درد و آسیب به دیواره مری می شود. اسید هیالورونیک ممکن است به تسکین پوشش آسیب دیده مری و تسریع روند بهبود کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

سه × یک =

فهرست