مزایای کرایولیپولیز چیست؟ کرایولیپولیز چگونه انجام می شود؟ مضرات کرایولیپولیز چیست؟ در این مقاله به بررسی کرایولیپولیز و مزایای آن می پردازیم.

کرایولیپولیز چیست؟

کرایولیپولیز که معمولا به آن انجماد چربی گفته می شود یک روش کاهش جراحی چربی است که از دمای سرد برای کاهش رسوب چربی در مناطق خاصی از بدن استفاده می کند. این روش در بهترین کلینیک زیبایی در کرج، برای کاهش رسوبات چربی موضعی یا برآمدگی هایی که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند، طراحی شده است. این برای افرادی که چاق هستند یا دارای اضافه وزن قابل توجهی هستند در نظر گرفته نشده است. کدام

کرایولیپولیز چگونه انجام می شود؟

در بهترین کلینیک زیبایی در کرج که توسط دکتر جهانشهر مدیریت می شود، یک دستگاه دستی به نام اپلیکاتور برای یخ زدن لایه سلول های چربی (چربی) در زیر پوست استفاده می شود. ابتدا برای محافظت از پوست، یک ژل پد روی ناحیه استفاده می شود.

در مرحله بعد برآمدگی چربی مکش می شود یا در دهانه مقدس اپلیکاتور وکیوم می شود. با انجام ساکشن احساس کشش یا کشش خواهید کرد.

این احساسات ، سرمای شدید به همراه سایر احساسات احتمالی گزگز، سوزن سوزن شدن، درد ، گرفتگی پس از 5 تا 10 دقیقه کاهش می یابد زیرا ناحیه در حین خنک شدن بی حس می شود. لایه چربی به تدریج تا دمای مورد نظر بین 30.2 تا 39.2 درجه فارنهایت سرد می شود.

درمان یک ناحیه تا یک ساعت طول می کشد. پس از درمان ناحیه، اپلیکاتور برداشته می شود. این ناحیه ممکن است به مدت 2 تا 3 دقیقه ماساژ داده شود تا به تجزیه سلول های چربی کمک کند.

کرایولیپولیز

مزایای کرایولیپولیز چیست؟

کرایولیپولیز مزایای زیادی دارد:

نیازی به برش جراحی نیست.

این یک روش کم خطر است. خطر عفونت وجود ندارد.

بیماران قبل از انجام عمل نیازی به بیهوشی یا بیهوشی ندارند.

ممکن است بیش از یک ناحیه از بدن در یک جلسه درمان شود.

اکثر افراد بلافاصله پس از درمان می توانند فعالیت های عادی روزانه خود را از سر بگیرند.

این روش را می توان در افراد در هر سنی در بهترین کلینیک زیبایی در کرج انجام داد.

هیچ آسیبی به فیبرهای عصبی، رگ های خونی، ماهیچه ها و یا آسیب دائمی به پوست در ناحیه درمان وارد نمی شود.

سلول های چربی آسیب دیده یا از بین رفته به طور دائم از بدن خارج می شوند.

بیماران ممکن است به دلیل بهبود ظاهر خود، عزت نفس خود را افزایش دهند.

همچنین بخوانید : عمل جراحی لیفت باسن چیست؟

مضرات کرایولیپولیز چیست؟

مضرات کرایولیپولیز عبارتند از:

این روش فقط برای افرادی توصیه می شود که از سلامت عمومی خوبی برخوردارند و هیچ مشکل عصبی یا ارتوپدی ندارند و به دنبال کاهش چربی نقطه ای در مناطق خاصی از بدن هستند. کرایولیپولیز برای افرادی که دارای اضافه وزن یا چاقی قابل توجه هستند توصیه نمی شود.

این خطر وجود دارد که سطح پوست پس از بهبودی نامنظم باشد، صاف نباشد.

ممکن است بیش از یک جلسه برای دستیابی به نتایج دلخواه فرد مورد نیاز باشد.

در صورت نیاز به بیش از یک جلسه درمانی، جلسه بعدی تا 6 تا 8 هفته انجام نمی شود. بعد از اولین جلسه این به این دلیل است که طول می کشد تا سلول های چربی آسیب دیده از بدن حذف شوند.

یک عارضه جانبی نادر که ممکن است رخ دهد ، هیپرپلازی پارادوکسیکال چربی است. در این شرایط نادر، اندازه سلول های چربی پس از کرایولیپولیز افزایش می یابد. مردان و افراد قومیت اسپانیایی بیشتر احتمال دارد که آن را تجربه کنند.

همچنین بخوانید : جوان سازی پوست در کرج

آیا افرادی هستند که کرایولیپولیز برای آنها توصیه نمی شود؟

کرایولیپولیز نباید در بیماران چاق یا دارای اضافه وزن قابل توجه انجام شود. همچنین، نباید روی نواحی از پوست که بریده یا آسیب دیده است ، حاوی واریس شدید، درماتیت یا سایر ضایعات پوستی است، انجام شود.

افرادی که حساسیت غیر طبیعی به سرما یا عدم تحمل سرما دارند، نامزدهای مناسبی نیستند. این روش برای افرادی که شرایط زیر را دارند توصیه نمی شود:

پدیده رینود یک بیماری نادر که در آن دمای سرد می تواند جریان خون را در انگشتان دست و پا مختل کند.

کرایوگلوبولینمی. نوعی واسکولیت (التهاب رگ های خونی) ناشی از پروتئین های غیرطبیعی که در حضور دمای سرد، جامد یا ژل مانند می شوند. این با انسداد عروق خونی و سایر مشکلات همراه است.

هموگلوبینوری سرد پاروکسیسمال. یک بیماری خود ایمنی بسیار نادر است که در آن گلبول های قرمز در هنگام قرار گرفتن در معرض سرما آسیب می بینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

6 + 8 =

فهرست