کاربرد مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی به معنی استفاده از مواد فعال زیر پوست با استفاده از ابزارهای مختلف است. این روش دارای آستانه درد احتمالی و مدت زمان استفاده خاص و عوارض جانبی احتمالی، حتی نادر است. یکی از روش های متداول مورد استفاده متخصصان تزریق مخلوط مزوتراپی به بدن است. برای چنین روش هایی نیاز به سرنگ های مخصوص طراحی شده است که باید با سوزن بسیار نازک انجام شود.

نکته: علاوه بر روش های دیگر، تزریق ها بدون درد هستند، اما زمان مورد نیاز برای این روش بیشترین زمان را دارد. بیمار در قسمت پشت سر و گوش احساس ناراحتی می کند. این روش کمی آسیب زا نیست.

در حال حاضر، متخصصان انواع مختلفی از روش ها را برای درمان مو به بیماران ارائه می دهند. علاوه بر شرایط مالی، انتخاب ها نیز تحت تأثیر نتیجه مورد انتظار برنامه قرار می گیرند.

مزوتراپی آلوپاتیک شکلی از درمان است که در بهترین کلینیک زیبایی در کرج تحت نظارت دکتر جهانشهر انجام می شود و بلافاصله به اثر آن توجه می شود، اما آنطور که ما دوست داریم دوام نمی آورد. همچنین این هومیوپاتی درمانی که به بهبود موها کمک می کند طراحی شده است، برای یک اثر طولانی مدت طراحی شده است، بنابراین نتیجه فورا قابل توجه نخواهد بود.

کوکتل های هومیوپاتی مورد استفاده در مزوتراپی مو

آنها فقط حاوی عناصر گیاهی هستند که با محلول آبی ترکیب شده اند، بدون استفاده از روغن و سایر اجزای شیمیایی. این ترکیب فعالیت بالقوه بدن را بیدار می کند و به فعالیت پیازها کمک می کند.

این اثر مانند کره برفی تجمعی است، بنابراین نباید انتظار نتایج قابل مشاهده را پس از اولین روش داشته باشید. نکته: چنین کوکتل هایی برای بیمارانی مناسب است که نگران زیبایی زیبایی مو و همچنین خود مشکل هستند.

تزریق مزو یا غلتک مزو

در حال حاضر امکان استفاده از غلتک مزو، که وسیله ای ویژه برای درمان مو و پوست سر است. در بسیاری از کاربردهای سرم وجود دارد. انژکتورهای مزو یا غلتک های مزو معمولا در بهترین کلینیک زیبایی در کرج استفاده می شوند. این ابزار شامل تعداد زیادی سوزن کوچک است که در یک طبل معمولی قرار گرفته است.

برای استفاده راحت ، درام به دسته متصل می شود. به دلیل راحتی و سهولت استفاده، در عمل زیبایی بسیار محبوب است. اصل اصلی عملکرد: اعمال فرآیند لازم برای پوست سر، تزریق سوزن به زیر پوست. اصل عمل مشابه استفاده از غلتک هنگام کار روی دیوارها است. دستگاه دوم عموما در مراکز زیبایی استفاده می شود.

اصل کار همانند تفنگ است، فقط تعداد زیادی سوزن زیر پوست می رود. در اصل از سرنگ استفاده می شود. با یک ضربه تند وشدید زدن، یک دسته سوزن بلافاصله در پوست سر وارد می شود. این روش ممکن است کمی بیشتر از یکبار شلیک با اسلحه درد و ناراحتی ایجاد کند.

مزوتراپی

استفاده از غلتک مزو در خانه

شما نمی توانید مزوتراپی تزریقی را به تنهایی در خانه انجام دهید. تزریق فقط در کلینیک ها، مراکز زیبایی و توسط متخصصان در خانه انجام می شود. قیمت این درمان بسته به تعداد جلسه و مخلوط مورد استفاده می تواند متفاوت باشد.

هزینه تحت تأثیر داروها قرار می گیرد. قیمت تعیین شده توسط کلینیک و خواص متخصص، می توانید یک پزشک پیدا کنید و در مورد کوکتل های پزشکی صحبت کنید. بهترین کلینیک زیبایی در کرج وجود دارد که توسط دکتر جهانشهر مدیریت می شود.

اگر می خواهید این روش را به تنهایی انجام دهید، گزینه دیگر استفاده از غلتک مزو است. مهمترین مزیت این محصول امکان استفاده مستقل است. با این حال، اثر آن کمتر قابل مشاهده خواهد بود در مقایسه با تزریقات زیر:

عمق نفوذ ناکافی سوزن

هزینه بالای ترکیب بندی

همچنین بخوانید : روش سفت شدن پوست

مزایای استفاده از مزوتراپی

مهمترین مزیت روش مزوتراپی به تزریق اجزای مفید به فولیکول های مو کمک می کند. هیچ شامپو، ماسک و داروهای مردمی نمی تواند این را در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این، ارزش ذکر چند مزیت مهم دیگر را دارد:

اول صرفه جویی در وقت است. یک برنامه بین 20 تا 40 دقیقه طول می کشد. در حالی که باید چندین بار در هفته انجام شود.

لازم است قرص هایی را که طبق یک برنامه از پیش تعیین شده مصرف می شوند در نظر بگیریم که باید از مصرف منظم آنها اطمینان حاصل شود.

اثر تحریک کننده اضافی. فرآیندهای ترمیم در نتیجه تخریب یکپارچگی پوست آغاز می شود که می توان برنامه محلی را انجام داد. دارو به طور کامل بر نقطه تحریک مشکل تأثیر می گذارد. احتمال آسیب به سیستم گوارش وجود ندارد. علاوه بر این، دارو به هیچ قسمتی از بدن آسیب نمی رساند، که بیشتر هنگام استفاده از شامپوها و مومیایی ها مشاهده می شود.

هدف قرار دادن نقطه صحیح حساسیت را کاهش داده و شانس رسیدن به نتیجه دلخواه را افزایش می دهد. حتی پس از اولین استفاده، نتایج قابل مشاهده است. موها به تدریج زنده می شوند و ظاهر سالم به دست می آورند. با این حال، نتایج قابل توجه تنها پس از 3 تا 4 هفته قابل دستیابی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

9 + 1 =

فهرست