میکرودرم ابریژن( پاکسازی پوست) روش کاملا جدیدی است که امروزه در کلینیک های مختلف برای پاکسازی صورت انجام می گیرد. مطمعنا بسیاری از شما دوست دارید که همیشه پوست تمیزی داشته باشید. و برای این کار به دنبال راه های مختلفی هستید تا بتوانید بدین طریق پوست تمیزی داشته باشید. برخی از افراد فقط به خاطر پرداخت قیمت پایین به دنبال مراکزی هستند که کار پاکسازی را انجام می دهند و ممکن است نتیجه مورد نظر را دریافت نکنند و حتی دچار عوارض هایی شوند. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که فارغ از قیمت، به دنبال کلینیک معتبر باشید تا بتوانید نتیجه دلخواه خود را بدون عوارض دریافت کنید.

یکی از معتبرترین کلینیک های پاکسازی پوست، کلینیک پاکسازی صورت در کرج می باشد که تحت نظر دکتر جهانشیر می باشد. در این کلینیک تجهیزات کاملا به روز و بهداشتی جهت جوان سازی صورت د رکرج وجود دارد و توسط بهترین متخصصان برای شما عمل جوانسازی پوست را انجام می دهند که مطمعنا از نتیجه آن راضی خواهید بود. کلینیک پاکسازی صورت در کرج، به خاطر نتایج خوبی که برای متقاضیان زیاد به بار آورده توانسته است که طرفداران زیادی پیدا کند و هر روز که می گذرد بر تعداد متقاضیانش افزوده شود

پاکسازی پوست با میکرودرم چگونه انجام می شود؟

پوست در معرض عوامل محیطی قرار می گیرد که این عوامل با گذشت زمان بر روی پوست تاثیراتی را می گذارد مانند اشعه ی خورشید، آلودگی و ……که با گذشت زمان تاثیراتی را روی پوشت شما می گذارد. که برای رفع این تاثیرات امروزه روش جدیدی تولید شده است که نام آن میکرودرم ابریژن(پاک سازی پوست) می باشد. روش میکرودرم ابریژن(پاک سازی پوست) موجب کاهش یا درمان چروک های صورت، خطوط باریک، از بین بردن خط خنده و چروک اطراف چشم ها، درمان جوش، اسکار و لکه هایی که با توجه به افزایش سن ایجاد شده است، کک و مک، درمان جای جوش و  تجمع رنگ دانه های پوستی به صورت نامناسبی که ممکن است با گذشت زمان به وجود آیند، کمک می کند.
میکرودرم ابریژن( پاکسازی پوست)

میکرودرم ابریژن(پاک سازی پوست) یک روش غیرتهاجمی است. که برای پاکسازی پوست صورت در کلینیک پاکسازی صورت در کرج توسط دکتر جوزانی کهن مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج درمان میکرودرم ابریژن بلافاصله بعد از درمان خود را نشان می دهد. شما با یک جلسه درمان میکرودرم ابریژن به بهبود رنگ، حالت و سلامتی پوست خود کمک می کنید. بعد از درمان، ظاهر پوست با طراوت، صاف و نرم  می شود. اگر می خواهید بهترین نتیجه را به دست آورید بهتر است  چندین بار به فاصله ی دو یا سه هفته تحت درمان قرار بگیرید.

میکرودرم ابریژن( پاکسازی پوست) چیست؟

میکرودرم ابریژن یک روش درمانی است که غیرشیمیایی و غیر تهاجمی می باشد که نیازبه عمل ندارد. از اسپری میکروکریستال برای از بین بردن لایه ی خارجی سلول های مرده روی پوست استفاده می شود. تا پوست جوان تر و شاداب تر شود. میکرودرم ابریژن( پاکسازی پوست) موجب می شود که لایه های جدید پوستی زیرین با میزان بالاتری از کلاژن و الاستین تولید شود و اینگونه پوستی زیبا، تمیز و صافی داشته باشید.

 

افراد مناسب برای استفاده از روش میکرودرم صورت ( پاکسازی پوست)

افرادی که دارای خطوط باریک، چروک های صورت، لکه های موجود بر پوست با توجه سن آنها، آسیب ناشی از اشعه خورشید، رنگ دانه های نامنظم روی پوست، منافذ مسدود در پوست، معایب بافت پوست یا جای زخم جزئی برای استفاده از این روش مناسب هستند. کسانی که دارای لک و یا آکنه هستند می توانند از این روش درمانی استفاده کنند. پخش آرام میکروکریستال ها، نقص ها و معایب پوست را با از بین بردن لایه های بیرونی سلول های آسیب دیده است. و مرده ی پوست بهبود می بخشد و اینگونه پوستی زیبا، تازه و شاداب خواهید داشت

روش انجام میکرودرم پوست صورت

همانطور که گفته شد میکرودرم پوست صورت در کلینیک پاکسازی صورت در کرج توسط دکتر جهانشیر صورت می گیرد. که بهترین مرکز جوان سازی پوست درکرچ می باشد. روش درمان به این صورت است که دکتر به وسیله ی قطعه ای دستی که در مقابل پوست قرار می گیرد. مقداری از کریستال های آلومینیوم اکسید را بر روی پوست پخش می کند. این کریستال های درمابریژن که لایه بردار پوست هست، پوست را ورقه ورقه می کند و سیستم پاکسازی، پوسته های باقی مانده را مکش و از بین می برد. میکرودرم پوست صورت به ایجاد لایه های پوستی ضخیم تر و سالم تر کمک خواهد کرد. لازم است که درمان چند مرتبه انجام گیرد زیرا اینگونه به ایجاد لایه ای جدید  که میزان بالایی از کلاژن و الاستین دارند، کمک می کند.

کلاژن و الاستین برای داشتن پوستی با شاداب و سالم ضروری هستند.وتاثیر مهمی در رنگ چهره و ظاهر پوست می گذارد و پوست را روشن می کند. پنج تا دوازده جلسه ی درمانی به فاصله ی دو یا سه هفته می توان تاثیر کامل خود را بگذارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

10 + پانزده =

فهرست