میکرونیدلینگ در کرج

میکرونیدلینگ در کلینیک جهانشهر کرج

میکرونیدلینگ در کرج: از میکرونیدلینگ برای از بین بردن جای زخم جوش سوختگی و چین و چروک و همچنین قفل های ایجاد شده روی پوست شما استفاده می شود که این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز روی پوست شما انجام می شود.
روش کار میکرونیدلینگ به این صورت می باشد که وسیله ای به نام درما رولر که از سوزن های بسیار ریز و از جنس تیتانیوم قطر ۲۲ میلیمتر است که روی پوست شما کشیده می شود و با این روش سوزن به لایه های میانی پوست شما نفوذ میکند و با خونریزی اندکی بدنش بدن شما نیز به آن واکنش می دهد و به این ترتیب شروع به ترمیم و بازسازی آن ناحیه می کند.

هدف ما برای انجام میکرونیدلینگ وجود آمد آوردن کلاژن ها و بافت های پوستی تازه‌ای است که باعث می شود پوستی صاف تر یک دست و همینطور پوستی سفت تر داشته باشید البته از این روش بیشتر برای ترمیم جای زخم جوش حفره های ایجاد شده روی صورت و چین و چروک استفاده می شود اما برای بازسازی و از بین بردن جای زخم روی سایر قسمت های بدن هم نیز این روش موثر است.

میکرونیدلینگ چیست؟

همانطور که می دانید امروزه روش های زیادی برای از بین بردن مشکلات پوستی وجود دارد از جمله استفاده از ماسک های گران قیمت و یا لیزر های پوستی موثر و غیره هستند اما میکرونیدلینگ یک روش درمانی سریع و مطمئن برای از بین بردن این مشکلات هستند که شما با بهره گیری از این روش در جلسه اول میتوانید تغییرات را احساس کنید هر چند نتیجه دلخواه خود را بعد از تمام شدن جلسات میکرونیدلینگ همچنان مشاهده خواهید کرد.

لازم است که در جریان باشید که میکرونیدلینگ هم مانند دیگر روش های درمانی و یا زیبایی پس از جلسات درمانی ممکن است روی پوست خود تورم پوستی،قرمزی پوستی و… مشاهده کنید که این اتفاقات به مرور زمان رفع خواهند شد.

برای بهره گیری از روش درمانی میکرونیدلینگ حتماً باید این کار را توسط پزشک متخصص آموزش دیده پوست و یا جراح زیبایی یا پلاستیک در کلینیک های پزشکی مجهز انجام دهید.
درمان میکرونیدلینگ برای تمام افراد قابل استفاده است.

نکته: روش میکرونیدلینگ برای تمام افراد به استثنای خانم‌های باردار قابل انجام بوده و از ابتدای شروع جلسه‌ی درمان تا اتمام آن بسته به اندازه‌ی سطح تحت درمان یک تا دو ساعت زمان می‌برد.

مشاوره و نوبت دهی آنلاین

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید

سایر خدمات پوست و مو در کلینیک جهانشهر کرج

در بخش زیر سایر خدمات کلینیک آورده شده است تا شما عزیزان با سایر خدمات ما بیشتر آشنا شده و دسترسی سریع و آسان به آن ها داشته باشید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

مطالب آموزشی مرتبط با میکرونیدلینگ در کرج، پوست و زیبایی در کلینیک جهانشهر کرج

ما سعی کرده ایم با اتکا بر دانش و تجربه چندین ساله خود مطالب مفید و علمی مرتبط با پوست، مو و زیبایی را برای شما به اشتراک بگذایم

فهرست