پرکننده های غیر دائمی پوست- انواع پرکننده های غیر دائمی پوست چیست؟ انواع پرکننده های نیمه دائمی چیست؟ در این مقاله قصد داریم در مورد انواع پرکننده های دائمی و نیمه دائمی مطالبی را برای شما عرض کنیم.

پرکننده های غیر دائمی

جایگزین های کلاژن

این عوامل کلاژن تصفیه شده گاو یا انسان هستند و قبل از ظهور پرکننده اسید هیالورونیک، سال ها عامل پرکننده “استاندارد طلا” بود.

اسید هیالورونیک

 کلینیک زیبایی در کرج، اسید هیالورونیک در قسمتی از پوست ایجاد شده و داربستی برای رشد کلاژن ایجاد می کند. افزایش سن میزان هیالورونیک اسید را کاهش می دهد و این منجر به کاهش هیدراتاسیون و کشسانی پوست و تشکیل ریتیدها و افزایش چین و چروک می شود. با اتصال به مولکول های آب ، هیدراتاسیون و تورگور پوست را افزایش می دهد و به حفظ حجم و قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کند. این ساختار یکنواخت در بین گونه های مختلف دارد و این باعث می شود که یک پرکننده مناسب برای تزریق باشد ، زیرا نیازی به آزمایش آلرژی نیست. مولکول طبیعی آن ناپایدار است و طی دو روز پس از تزریق تجزیه می شود.

شرکت ها دارای اسیدهای هیالورونیک طبیعی متقاطع برای افزایش طول عمر هستند و مواد متقاطع را هیلان می نامند. هایلان ها مواد بسیار چسبناکی هستند اما با اعمال نیروهای برشی به آنها ویسکوزیته کاهش می یابد، به این ترتیب تزریق آنها آسان تر می شود. فیلرهای اسید هیالورونیک به صورت داخل پوستی تزریق می شوند و اگر نتیجه تزریق مطلوب نباشد ، می توان هیالورونیداز را تزریق کرد. برای تخریب پرکننده محصولات هیالورونیک اسید با داروهای بیهوشی ترکیب نمی شوند ، به این معنی که ممکن است تزریق بلوک موضعی بیهوشی ضروری باشد. طول عمر بین 6 تا 9 ماه متغیر است. این اسید هیالورونیک تا حدی پیوند متقاطع است و آب را به شدت متصل می کند و از فرهنگ استرپتوکوکوس مشتق شده است و برای تزریقات پوستی متوسط ​​تا عمیق ایده آل است.

چربی اتوژن

مزیت اصلی افزایش چربی اتولوگ این است که اتولوگ است و هیچ خطری برای واکنش های آلرژیک وجود ندارد. مهمترین نگرانی در مورد افزایش چربی اتولوگ نتایج غیرقابل پیش بینی و طول عمر آن است. برخلاف سایر پرکننده ها، به روش برداشت نیاز دارد که زمان و هزینه روش را افزایش می دهد.

سایمترا

سایمترا شامل کلاژن، پروتئوگلیکان و همه اجزای بافت پوستی است به استثنای سلول ها. این محصول یک شبکه برای تجمع فیبروبلاست ها برای ترویج تشکیل کلاژن تشکیل می دهد. سایمترا یک پودر بسته بندی شده است که در بهترین کلینیک زیبایی در کرج، قبل از تزریق باید با نمک مخلوط شود.

 

پرکننده پوست

انواع پرکننده های نیمه دائمی

مجسمه سازی

این ماده به بافت های زیر پوستی تزریق می شود و برای اصلاح عیوب عمیق و بزرگ مفید است. پرکننده به عنوان یک شبکه برای تکثیر فیبروبلاست ها و تولید کلاژن عمل می کند. تصحیح بیش از حد نقص نباید انجام شود و به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن آن، چندین جلسه تماس با فاصله 4 تا 6 هفته ممکن است مورد نیاز باشد. Sculpra با توجه به محل تزریق حدود 18 تا 24 ماه طول می کشد.

همچنین بیشتر بخوانید:داروهای موضعی برای پوست

پرکننده های هیدروکسی آپاتیت

این یک محصول چسبناک است و برای درد عمیق و تزریق زیر پوستی استفاده می شود. کلسیم هیدروکسی آپاتیت جزء معدنی استخوان است و هیچ واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند. این کره ها با افزایش تولید کلاژن، افزایش حجم را حفظ می کنند. بنابراین دو مکانیسم برای حفظ حجم بلند مدت وجود دارد. اول خود حامل است که بعد از 6 تا 8 هفته تخریب می شود. با این حال، در حین تجزیه، رشد کلاژن در محل تزریق رخ می دهد و حجم را حفظ می کند. مشاهده می شود که ذرات هیدروکسی آپاتیت توسط یک واکنش فیبروبلاستی موضعی کپسوله می شوند که در محدود کردن مهاجرت ذرات و حفظ حجم مفید است. پرکننده تزریق شده حدود 2 تا 3 ماه قابل لمس است تا زمانی که ذرات تجزیه شده و کلاژن در محل ظاهر شود.

اگر در مورد پرکننده های غیر دائمی پوست سوالی دارید می توانید از طریق پل های ارتباطی درج شده با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

2 + 20 =

فهرست