پیوند چربی در کلینیک زیبایی – در این مقاله می خواهیم به بررسی پیوند چربی در بهترین کلینیک زیبایی در کرج بپردازیم. پیوند چربی، چربی های اضافی افراد را برمی دارد و به صورت درمان تزریق می کند که  می تواند کم حجم باشد. تزریق چربی برای صورت، دست ها، سینه ها یا باسن استفاده می شود.

پیوند چربی(انتقال چربی)

اگر می خواهید فرم بدن خود را بهبود بخشید ، زخم ها را اصلاح کنید، چروک های بدن را پر کنید و دست ها و صورت خود را جوان کنید.

برای استفاده در بازسازی سینه، برای پر کردن بی نظمی های کانتور یا پنهان کردن علائم واضح کاشت سینه.

اگرچه ماندگاری بیشتری نسبت به فیلرهای پوستی دارد، اما انتقال چربی هزینه بیشتری دارد.

برای بزرگنمایی، ممکن است به چندین جلسه نیاز داشته باشید تا به اندازه سینه یا باسن خود برسید.

اینها سه مزایا و معایب اصلی هستند که هنگام در نظر گرفتن انتقال چربی باید در نظر بگیرید. اگر می خواهید بر روی ویژگی منحصر به فرد خود تمرکز کنید، لطفا ابتدا با دکتر خود مشورت نمایید و سپس اقدام به این کار نمایید.

هدف از پیوند چربی

هدف از پیوند چربی و انتقال چربی  افزایش یا پر کردن مناطق کمبود حجم است. ناحیه هایی که معمولاً پیوند خورده یا تزریق می شوند شامل دست ها ، صورت (از جمله لب ها) ، فرورفتگی در پوست (پس از لیپوساکشن و زخم) و سینه و باسن (برای بزرگ شدن) است. البته ، شما باید سایت های اهدا کننده داشته باشید که می توان از آنها چربی برداشت کرد. این مهم است که شما هیچ گونه مشکلی در گردش خون نداشته باشید ، چه به دلیل شرایط پزشکی و چه سیگار کشیدن.

انتقال چربی صورت

اگر چین و چروک صورت دارید ، مانند خطوط خنده، خطوط لبخند، چربی می تواند از شکم، ران یا سایر نواحی شما برداشته شود و به صورت شما تزریق شود. زخم های آکنه و نواحی فرورفته صورت، لب ها و گونه ها نیز می توانند پر شوند. جراح پلاستیک شما حتی می تواند با استفاده از چربی پیوندی خطوط بین بینی و دهان شما را به حداقل برساند، فرورفتگی ها یا تورفتگی های پوست را اصلاح کرده و چین و چروک پیشانی را به حداقل برساند.اگر به دنبال کلینیک برای رفع خطوط خنده در کرج هستید، میتوانید به کلینیک جهانشهر کرج مراجعه کنید تا به صورت کاملاً حرفه ای این کار را برای شما انجام شود.

بزرگ کردن سینه

اگر مایل به افزایش اندک در اندازه سینه هستید، کاندید مناسبی برای پیوند چربی به سینه هستید، اما سینه های شما باید از قبل دارای شکل زیبا و رنگ پوست مناسب باشند. اگر پوست ضعیفی دارید، سینه هایتان افتاده است یا می خواهید اندازه سینه شما افزایش چشمگیری داشته باشد، بزرگ کردن سینه با انتقال چربی برای شما مناسب نیست. مشکل فقط استفاده از چربی برای تقویت سینه در دریافت حجم زیادی از چربی برای پیش بینی قابل پیش بینی است.

کاشت سینه به علاوه پیوند چربی

اگر بعد از عمل جراحی بزرگ کردن سینه با ایمپلنت، بی نظمی پستان دارید، می توانید این بی نظمی ها را در بهترین کلینیک زیبایی در کرج، با چربی پر کنید تا یک خط صاف و یک فرم مطلوب ایجاد شود.

پیوند چربی در کلینیک زیبایی

همچنین بیشتر بخوانید: تزریق بوتاکس در کرج

 

بازسازی سینه با پیوند چربی

اگر در پی لومپکتومی برای سرطان پستان دچار نقص سینه هستید ، پیوند چربی یک روش موثر برای پر کردن این نقایص است. پیوند چربی نیز گزینه ای برای بازسازی کامل سینه بعد از ماستکتومی است. با این حال برای دستیابی به حجم کافی سینه، این معمولا یک فرآیند چند مرحله ای است که حداقل به دو تا چهار روش پیوند پیاپی چربی نیاز دارد.

بزرگ شدن باسن با پیوند چربی

بسیاری از افرادی که خواهان باسن پرتر و گردتری هستند ، لیفت باسن برزیلی را انتخاب می کنند، که از انتقال چربی برای ارائه باسن منحنی تر بدون استفاده از ایمپلنت استفاده می کند.

جوانسازی دست با پیوند چربی

پیوند چربی در دستان شما برای افزودن حجم، افزایش سطح چین و چروک، پوشاندن عروق و تاندون های زیرین و بهبود کیفیت پوست در طول زمان مثر است.

روش انتقال چربی چگونه انجام می شود؟

چربی از یک قسمت بدن شما جمع آوری شده، شسته و تصفیه می شود و سپس با دقت با sp تزریق می شود سوزن هایی با طراحی خاص در مناطقی که نیاز به تقویت دارند. ممکن است لازم باشد چندین بار روش پیوند چربی را تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. پیوند چربی را می توان در سه مرحله توضیح داد: برداشت، تصفیه و انتقال و قرار دادن.

برداشت

شما و جراح خود محلی را برای برداشتن چربی انتخاب کرده و با بی حسی موضعی تزریق می کنید.

تصفیه و انتقال

تصفیه ممکن است مستلزم استفاده از سانتریفیوژ برای چرخاندن چربی یا فرآیند فیلتراسیون برای حذف ناخالصی ها قبل از تزریق باشد.

محل قرارگیری

ناحیه تعیین شده برای دریافت پیوند آماده می شود. سوزن تزریق معمولا به داخل و خارج از نواحی منتقل می شود تا چندین بار تقویت شود. هر بار که سوزن یا کانول خارج می شود، یک خط از بسته های چربی با دقت در صفحات بافت طبیعی قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

چهار × 3 =

فهرست