کاندیدای مناسب لیفت گردن چه کسانی هستند؟ انواع مختلف لیفت گردن چیست؟

لیفت گردن یک عمل زیبایی است که پوست و چربی اضافی گردن را از بین می برد. نتیجه نهایی نمای صاف و باریک تر و کاهش چین و چروک های مربوط به سن است. به طور معمول، افراد بعد از 40 سالگی هنگامی که صورت و گردن شروع به از دست دادن خطوط جوانی خود می کنند، این روش را انتخاب می کنند. این می تواند به دلایل مختلفی از جمله ژنتیک، عوامل محیطی، استرس و گرانش رخ دهد.

اگر احساس می کنید که با قسمت بالای صورت شما مطابقت ندارد و برای لیفت کامل صورت آماده نیستید، می توانید روش لیفت گردن را انتخاب کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است از بالای صورت خود راضی باشید، اما از چانه مضاعف، گردن چروکیده (گردن بوقلمون) یا خطوط قابل توجه بغل ناراحت شوید. با صاف کردن خط گردن، با صورت شما هماهنگ می شود و ظاهری جوان تر به شما می بخشد.

موارد درمان لیفت گردن

برخی از مواردی که لیفت گردن می تواند درمان کند عبارتند از:

چربی اضافی و شل شدن پوست در قسمت تحتانی صورت.

رسوبات چربی اضافی زیر چانه.

افتادگی پوست گردن.

بند ماهیچه ای در گردن.

خطوط غیر طبیعی.

در کلینیک جوان سازی پوست در کرج، دکتر جهانشهر به شما کمک می کند تا گردن طبیعی و زیبایی را که می خواهید به دست آورید. همچنین می توانید این روش را با سایر روش ها مانند لیفت ابرو، جراحی پلک یا انتقال چربی به گونه ها و لب ها ترکیب کنید. و با وجود روش های بسیار زیاد برای انجام این روش، می توانید حداقل تا تقریبا بدون زخم نتایج را انتظار داشته باشید. زخم ها همچنین می توانند پنهان شوند تا قابل توجه نباشند.

کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت گردن

در طول مشاوره شما در کلینیک جوان سازی پوست در کرج، ، دکتر جهانشهر تعیین می کند کاندیدای مناسب لیفت گردن چه کسانی هستند؟ به طور معمول، ما معیارهای زیر را در متقاضیان خود جستجو می کنیم:

افراد سالم که هیچ بیماری بهداشتی زمینه ای ندارند.

افراد غیرسیگاری (سیگار کشیدن باعث بهبودی می شود).

عدم حساسیت به داروهای بیهوشی.

 

لیفت گردن

انواع مختلف لیفت گردن چیست؟

دو نوع لیفت گردن وجود دارد:

جراحی سرویکوپلاستی

پلاتیسماپلاستی

جراحی سرویکوپلاستی

در کلینیک جوان سازی پوست در کرج، به وسیله این روش، پوست اضافی با جراحی از ناحیه گردن و چانه برداشته می شود. ماهیچه های زیر چانه دست نخورده باقی می مانند. توصیه می کنیم این روش را برای رفع شلی دوگانه چانه یا پوست صورت انجام دهید.

پلاتیسماپلاستی

این روش شامل بازسازی ماهیچه های گردن است. دکتر جهانشهربعد از اینکه مشخص کردن کاندیدای مناسب لیفت گردن چه کسانی هستند؟ ممکن است ماهیچه ها را برداشته، سفت یا تنظیم مجدد کند تا گردن و چانه جوان شود.

لیفت گردن همچنین می تواند به روش های دیگر مانند لیپوساکشن برای از بین بردن چربی اضافی، تزریق بوتاکس، تزریق کیبلا و سایر تکنیک های لیفت گردن با استفاده از لیزر، دستگاه های سونوگرافی و پرکننده ها اشاره کرد. دکتر جهانشهر کمترین تهاجمی ترین اما موثرترین گزینه را تعیین می کند که به شما در رسیدن به اهداف شما کمک می کند. با روش های بسیار زیادی که می توان این روش را انجام داد.

 

آمادگی برای جراحی لیفت گردن

هنگامی که جراحی لیفت گردن خود را برنامه ریزی کردید، می توانید طبق دستورات دکتر جهانشهر خود را برای عمل جراحی لیفت آماده کنید. ما می خواهیم شما بهترین تجربه ممکن را داشته باشید، بنابراین آماده سازی از قبل بسیار مهم است. با پیروی از این توصیه ها، می توانید از یک روش ایمن و روان با زمان بهبود سریع اطمینان حاصل کنید.

از مصرف برخی داروها خودداری کنید

پزشک به شما اطلاع می دهد که از کدام داروها اجتناب کنید، اما به طور کلی، آنها شامل مکمل ها و آسپرین هستند. این داروها می توانند باعث خونریزی شوند.

ترک سیگار

اگر سیگار می کشید، حداقل چهار هفته قبل از عمل لیفت گردن باید آن را ترک کنید. فقط مصرف غذا را قطع نکنید، سیگار کشیدن توانایی بدن را برای بهبودی مختل می کند.

رژیم غذایی خوبی داشته باشید

بدن خود را با غذاهای سالم مانند میوه ها، سبزیجات، گوشت بدون چربی و چربی های سالم تغذیه کنید. این به شما کمک می کند التهاب را کنترل کنید، ایمنی خود را تقویت کرده و زمان بهبود را تسریع کنید.

از کار مرخصی بگیرید

سعی کنید حدود یک هفته مرخصی از محل کار داشته باشید. برای بهبودی به این زمان نیاز دارید.

منطقه بازیابی را تنظیم کنید

از آنجا که شما در حال بهبودی در خانه هستید، یک منطقه آرام ایجاد کنید که بتوانید در آن استراحت کنید. موارد زیر را در دسترس نگه دارید:

بسته های یخ

گاز و حوله

لباس راحت و گشاد

پماد ضد باکتری

دماسنج

بالش هایی برای تکیه دادن سر

ما همچنین توصیه می کنیم که کسی در 24 ساعت اول پس از جراحی در کنار شما باشد. به این ترتیب، مجبور نیستید هر چند وقت یکبار از خواب بیدار شوید و در صورت بروز هرگونه عارضه، کسی آنجا خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

11 + 10 =

فهرست