کلینیک تزریق ژل در کرج- کلینیک تزریق ژل در کرج آماده خدمت رسانی در زمینه های تزریق ژل برای متقاضیان عزیز می باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد تزریق ژل برای گونه گذاری مطالبی را ارایه بدهیم.

ژل چیست؟

ژل یک مواد پزشکی است که بسیار منعطف و تاثیر گذار است که برای زیبایی صورت و از بین بردن خطوط، چروک و برجسته کردن گونه، لب به کار می رود. نام دیگر ژل «لیفت صورت مایع» می باشد. به خاطر نتایج خوبی که ایجاد می کند توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند. ژل هایی که در کلینیک زیبایی پوست و مو در کرج استفاده می شود، کاملا طبیعی و غیرحیوانی است که نام آن هیالورونیک می باشد.

تزریق ژل چگونه انجام می‌شود؟

ژل به وسیله یک سوزن باریک در پوست توسط متخصص تزریق می شود تا جایگزین هیالورونیک پوست شود. بدین طریق فرورفتگی های پوست را در می کند. و باعث می شود گونه ها بزرگ تر، خوش فرم تر و برجسته شوند.

بعد از تزریق ژل

بعد از تزریق ژل در پوست ایجاد ورم درد و قرمزی موقتی در پوست می شود، که این موارد بعد از ۳الی ۵روز بهبود می یابد. نتیجه این کار زود خودش را نشان می دهد و تا ۶الی ۹ ماه ماندگاری دارد.بهتر است بیماران برای حفظ برجستگی گونه خود این کار را هر ۶الی ۱۲ماه یک مرتبه تکرار کنند

کاشت گونه

هرچه سن افزایش می یابد برجستگی گونه ها کمتر می شود. کم شدن برجستگی خود را بیشتر در اواخر سن ۲۰سالکی نشان می دهد و باعث می شود چهره خسته و پیر نشان داده شود.گونه های صاف موجب می شود حالت چهره خموده شود. در کلینیک تزریق ژل در کرج عمل گونه کذاری بدون جراحی به وسیله ی ژل و تزریق کردن چربی نتایج عالی را برای متقاضیان خود به بار می آورد. با برجسته شدن گونه ها حالت چهره شاداب می شود.به شما توصیه می کنیم که به این کلینیک مراجعه نمایید.

همچنین بیشتر بخوانید: زاویه سازی صورت

افراد مناسب برای گونه گذاری

اشخاصی که  که گونه های صافی دارند

فردی که گونه ها یا شقیقه هایشان گود هست

شخصی که دچار پف زیر چشم هستند

افرادی که روی گونه هایشان چروک و خطوط ظریفی وجود دارد

تزریق چربی سرپایی انجام می گیرد.هر دو قسمت (قسمتی که چربی برداشته شده و قسمتی که قرار است تزریق شود) بی حس می شوند. چربی به وسیله سوزن باریک از ناحیه چربی مثال شکم برداشته می شود و در سانتریفیوژ گذاشته می شود تا مایع اضافی آن خارج شود. بعد از خالص شدن چربی به به قسمت مشخص شده تزریق می گردد. ورم بعد از تزریق طبیعی است که به وسیله دارو برطرف می گردد

 

کلینیک تزریق ژل در کرج

گونه گذاری بدون جراحی

گونه گذاری به وسیله عمل یا غیر عمل موجب بزرگ شدن گونه ها و کاشت گونه از طریق پروتز گاهی اوقات باعث ایجاد عفونت می شود که در این هنگام پرواز بایستی خارج کرد. اما گونه گذاری از طریق ژل یا چربی روشی مطمعن و غیرتهاجمی است که در مرکز جوان سازی پوست در کرج  انجام می گیرد.

گونه گذاری بدون جراحی گونه ها را بدون درد و عوارض جانبی جوان و زیبا می کند. شخص بیمار بعد از تزریق نیاز به استراحت ندارد.

درد و ورم یا کبودی کمی که بعد از تزریق ایجاد می شود نهایتا تا چند روز برطرف می شود.مدت زمان این کار یک ساعت می باشد و هزینه آن در مقابل پروتز کمتر می باشد.

مزایای تزریق چربی

به خاطر اینکه در این درمان از بافت خود شخص استفاده می شود نتیجه کاملا طبیعی است و با گذشت زمان دچار تغییرات و پیری می شود.

سلول های ساقه چربی به جوان ماندن پوست کمک می کند

با توجه به ارایه مطالب بالا شما می توانید به کلینیک جهانشهر در کرج مراجعه نمایید، و گونه سازی انجام دهید. در این کلینیک متخصصان ماهری وجود دارد که در جهت زیبایی پوست و مو فعالیت می کنند. شما می توانید از طریق پل های ارتباطی با ما تماس حاصل نمائید. و با داشتن وقت قبلی به این کلینیک جهت زیبایی پوست و مو خود تشریف بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دو × سه =

فهرست