کاربردهای تزریق ژل – کاربردهای تزریق ژل امروزه در کلینیک های مختلف مخصوصا کلینیک تزریق ژل در کرج در زمینه زیبایی پوست و مو، جوانسازی، رفع  چین و چروک پوست و……صورت می گیرد. شما می توانید با اطمینان کامل به این کلینیک مراجعه کنید و از نتیجه خوب آن بهره مند شوید.

تزریق ژل به خاطر داشتن هزینه‌های مناسب و عوارض کم آن هر ساله بیشتر از ۱ میلیون نفر از این روش درمانی برای جوانسازی و زیبایی پوست خود استفاده می‌کنند. تزریق فیلرهای پوستی، بعد از تزریق بوتاکس رایج ترین روش جوانسازی پوست در دنیا به شمار می رود

تزریق ژل

فیلرها، پرکننده‌ها یا حجم‌دهنده‌های پوستی به موادی گفته می‌شود که ساختاری مانند ژل دارندکه از آنها برای جوانسازی پوست استفاده می‌گردند. از روش تزریق کردن فیلرهای پوستی در زیر پوست می‌توان برای جبران حجم از دسته رفته، از بین بردن چین و چروک‌ها، بهبود یافتن انحناهای سطحی صورت و بدن استفاده کرد. یکی از بهترین کیلنیک های تزریق ژل، کلینیک تزریق ژل در کرج است که شما می توانید برای جوانسازی پوست خود به این کلینیک مراجعه کنید و نتایج خوب آن را مشاهده کنید.

کاربردهای تزریق ژل لب چیست ؟

اکثر افراد، فیلرهای پوستی را روشی برای پر کردن و رفع چین و چروک‌های صورتِ خود انتخاب می کنند. تاثیر تزریق ژل‌ها بر چین و چروک‌های صورت فوق‌العاده است ولی باید بدانید که روش جوانسازی کاربردهایی بسیار بیشتری دارد. اکثر کاربردهای تزریق ژل توسط « FDA » سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا تایید گردیده است. هنوز هم کاربردهای زیاد دیگری از این روش کشف شده است که دارای ایمنی و تاثیر زیاد است ولی مورد تایید قرار نگرفته است

کاربردهای تزریق ژل لب چیست ؟

نکات لازم در مورد تزریق ژل

دانه‌های پلی متیل متاکریلات

پلی متیل متاکریلات تنها فیلر دائمی است که مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا « FDA  » است. مطابق با قوانین این سازمان، دانه‌های پلی متیل متاکریلات تنها برای رفع چین و چروک‌های دور لب مانند خط خنده مجاز است. البته استفاده های غیر قانونی دیگری از دانه‌های پلی متیل متاکریلات  می شود. در اینجا چند نوع از کاربردهای دانه‌های پلی متیل متاکریلات  را بیان می کنیم که عبارتند از:

پرکردن چین و چروک‌های دور لب

از بین بردن جای آکنه

پر کردن فرورفتگی‌های ناشی از زخم‌ها

حجم‌دهندگی لب‌ها

پلی‌مری مصنوعی تخریب ناپذیر است اما به راحتی از طریق بافت‌های بدن تحمل می‌شود.زمانی که شما یک ماده‌ را از خارج به بدن تزریق می‌کنید، ممکن است بدنتان به آن عکس العمل نشان دهد مثل برخی داروها که وقتی وارد بدن می شود بدن زود از خود واکنش نشان می دهد. اما پلی مری زمانی که به بدن تزریق می شود توسط بافت های بدن تحمل می شود وهمانجا ماندگار می شود.

دائمی به خاطر داشتن عوارض جانبی و خطرات بسیاری که در پی تزریق ایجاد می شد بسیار کم شده است.

استفاده از ژل برای حجم‌دهی

از فیلرهای پوستی می‌توان برای برجسته کردن و افزایش حجم لب، چانه ها و گونه‌ها استفاده کرد. اکثر افراد به این کار «پروتز» می گویند.

رفع چین و چروک‌ها

از تزریق ژل می‌توان برای از بین بردن چین و چروک‌هایی مثل خط پیشانی، خط های اخم، خط های خنده، خط های اطراف لب و بینی استفاده کرد.

استفاده از ژل برای حجم‌دهی

حجم‌دهندگی صورت

یکی از اثرات بد پیری پوست، کاهش یافتن حجم صورت است. این اثر را غالبا در لب‌ها، گونه‌ها و پلک‌ها قابل مشاهده هستند. تزریق ژل یکی از بهترین روش برای جبران حجم از دست رفته است.

جوانسازی دست‌ها

از فیلرهای پوستی می توان علاوه بر جوان سازی صورت، برای جوان سازی پوست بدن استفاده کرد.

زیبایی بینی

اصلاح فرم بینی بدون عمل جراحی یکی از عملکردهای پرطرفدار تزریق ژل است.

 

مطالب این مقاله به شما کمک می کند تا قبل از اقدام برای تزریق ژل ابتدا با این روش و عوارض و نتیج آن آشنا شوید و سپس اقدام به این کار کنید. همانطور که گفته شد کلینیک تزریق ژل در کرج یکی از بهترین کلینیک های زیبایی و جوانسازی پوست و مو در ایران هست که می تواند خدمات ارزنده ای را برای شما در این زمینه ارائه می دهد و نتایج عالی برای شما فراهم می آورد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دو × چهار =

فهرست