جوانسازی دست- بسیاری از بیماران به دنبال جوانسازی دست هستند که در سال های اخیر مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. پیری دست ها بخشی عادی از روند پیری است که با چین و چروک، خالی شدن فضاهای پشتی و برجستگی رگ ها و تاندون های کشنده مشخص می شود.

آتروفی عضلات ذاتی دست و چربی زیر جلدی همراه با سستی پوست به تاندون ها و رگ های زیرین اجازه می دهد برجسته تر شوند و باعث ایجاد انگ های پیری در دست می شوند. بیماران اغلب به دنبال جوانسازی دست هستند تا ظاهر یک دست صاف و جوان را بازیابی کنند.

برای پزشکان بسیار مهم است که ویژگی پیری دست و تخصص آناتومی دست را درک کنند. این ترکیب به شما کمک می کند تا از صدمه ناخواسته به وریدهای پشتی، تاندونهای کشنده یا اعصاب حسی جلوگیری کنید.

پوست دستان به اندازه پوست صورت علائم پیری را آشکار می کند. با این حال، درمان های جوانسازی دست در مرکز جوان سازی پوست در کرج می تواند با استفاده از روش های مراقبت از پوست مشابهی که برای تقویت صورت طراحی شده است، ظاهر جوانی را برای دست ها ایجاد کند.

سطح لیزری پوست باعث کاهش لکه های کبدی می شود در حالی که تزریق فیلر حجم را به ناحیه درمان اضافه می کند. از لایه برداری شیمیایی گرفته تا انتقال چربی به دست، روش های زیبایی زیادی برای بهبود زیبایی دست ها وجود دارد.

نامزدهای ایده آل و موارد منع مصرف

هر فرد غیر سیگاری که از سلامت کامل برخوردار است و دوست دارد دستانش جوانتر به نظر برسد ممکن است نامزد مناسبی برای جوانسازی دست در مرکز جوان سازی پوست در کرج باشد. نامزدها ممکن است با مشکلات دست مواجه شوند مانند:

پوست نازک روی دست

لکه های سنی

دست های چروکیده

دست های ریز

موارد منع

افرادی که سیگار می کشند و تمایلی به ترک آن ندارند.

افرادی که به پرکننده های پوستی حساسیت شدید دارند .

هرکسی که سابقه آنافیلاکسی ، واکنش آلرژیک شدید داشته باشد.

زنان باردار و شیرده.

کسانی که اختلالات خونریزی دارند.

قبل و بعد از مراقبت

قبل از عمل جوانسازی دست در مرکز جوان سازی پوست در کرج ، مشاوره اولیه شما باید به تمام سوالات شما در مورد آماده شدن برای درمان و نحوه تجربه بهترین مراقبت های بعد از شما پاسخ دهد.

توانایی شما برای مقاومت در برابر درمان باید از طریق ارزیابی های فیزیکی و جمع آوری سابقه پزشکی قبل از عمل تشخیص داده شود.

برخی از درمان های لیزری یا لایه برداری شیمیایی ممکن است نیاز به استفاده از کرم های مخصوص در هفته های قبل از عمل داشته باشد.

همچنین از بیماران خواسته می شود تا سیگار را ترک کرده و از مصرف آسپرین، مکمل ها و داروهای ضدالتهابی قبل از عمل برای جلوگیری از خونریزی اضافی خودداری کنند.

مراقبت های بعدی برای جوانسازی دست نیز بستگی به نوع درمان دریافتی شما در مرکز جوانسازی پوست در کرج دارد.

تزریق پرکننده پوستی ممکن است مانند سایر روش های تقویت دست به ملاحظات خاص بهبودی نیاز نداشته باشد، مانند روش های جراحی برای دست ها که بیماران را مجبور می کند تا بعد از عمل به خانه منتقل شوند و در 24 ساعت اول بهبودی در خانه کمک کنند.

همچنین بخوانید : جراحی زیبایی صورت به صورت 100% حرفه ای و بدون عوارض جانبی

مراحل جوانسازی

جوانسازی پنج مرحله ای پرکننده دست شامل موارد زیر می باشد.

مرحله اول

ما از استفاده آزاد از لیدوکائین موضعی 2.5 و پریلوکائین 2.5 در جنبه پشتی دست ها استفاده می کنیم. 20 دقیقه منتظر می مانیم تا بیهوشی موضعی کار کند.

مرحله دوم

از ایزوپروپیل الکل، کلرهگزیدین گلوکونات برای تمیز کردن دست ها استفاده می شوند.

مرحله سوم

تزریق با خیمه زدن پوست و تزریق فیلر به صورت عمود بر پوست با احتیاط فراوان برای جلوگیری از وریدهای پشتی و تاندون کشنده انجام می شود. این امر با اطمینان از تزریق در لایه سطحی پشتی و پشتی و جلوگیری از لایه عمیق پشتی تسهیل می شود.

مرحله چهارم

قسمت های دیگر با استفاده از ژل اولتراسوند در اطراف فضای وب ماساژ داده می شوند. هر بار باید دست را ارزیابی کرد تا از پر شدن بیش از حد مواد که باعث بی نظمی خطوط می شود جلوگیری شود.

مرحله پنجم

هر دو دست برای اطمینان از جوانسازی مناسب و هماهنگی جوانی بدون به خطر انداختن عملکرد دست ها به صورت انتقادی ارزیابی می شوند. هرگونه تماس با فیلر را می توان در این زمان انجام داد و سپس با ژل ماساژ داد. در ادامه می توانید مزایای جوانسازی دست را مطالعه کنید.

مزایای جوانسازی

گزینه های آرایشی زیادی برای تقویت دست ها وجود دارد.

درمان های مختلف می تواند باعث شود که رگ دست بسیار کمتر قابل توجه به نظر برسد.

با داشتن ظاهری صاف و عاری از لکه های کبدی می توان دست ها را جوانتر و پرتر نشان داد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

8 − 3 =

فهرست