تزریق بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی – در این مقاله می خواهیم بدانیم که آیا تزریق بوتاکس در دوران بارداری و شیردهی مناسب است یا خیر. تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

امروزه هر کسی به دنبال راه هایی هستند که بتوانند از طریق آن پوست و چهره خود را زیبا کنند و از زیبایی خود لذت ببرند. برخی برای اینکار به سراغ انواع محصولات بهداشتی می روند تا بدین طریق چهره خود را زیبا کنند. اما محصولات آرایشی و بهداشتی نمی توانند به صورت طولانی زیبایی چهره را ثابت نگه دارند. بنابریان نیاز به دنبال روش جدیدتری هست که مدت زمان طولانی بتوان پوست و چهره زیبای خود را ثابت نگه داشت.

خوشبختانه روش جدیدی به نام تزریق بوتاکس تولید شده است که چین و چروک های صورت را کاهش می دهد و دیگر شما نیاز به استفاده از محصولات آرایش و سایر موارد ندارید. تزریق بوتاکس می تواند خطوط اخم و خطوط اطراف چشم های شما را برطرف کند و چهره زیبایی به شما هدیه بدهد.

تزریق بوتاکس برای درمان میگرن

بوتاکس علاوه بر زیبایی صورت، یک روش درمانی برای بعضی از بیماری ها مانند میگرن، تعریق کاربرد فراوان دارد. امروزه کلینیک های مختلفی از تزریق بوتاکس برای درمان بیماری میگرن و زیبایی متقاضیان خود استفاده می کنند. یکی از این کلینیک های معتبر که در این امر بسیار موفق بوده است کلینیک تزریق بوتاکس در کرج هست که متخصصان مجرب و ماهری در این کلینیک فعالیت دارند و خدمات ارزنده ای را برای بیماران خود در این زمینه ارائه می دهند.

کلینیک تزریق بوتاکس در کرج به خاطر رعایت نکات بهداشتی و استفاده از تجهیزات مجهز باعث شده است که تعداد متقاضیان زیادی را به خود جذب کند.

در این مقاله می خواهیم بدانیم که آیا تزریق بوتاکس در زمان بارداری و شیردهی مناسب است یا خیر؟ آیا برای جنین خطراتی را به همراه دارد؟

در ادامه در مورد توضیح بیشتری خواهیم داد تا بهتر با کارایی تزریق بوتاکس آشنا شوید.

 

تزریق بوتاکس در شرایط بارداری و شیردهی

با آزمایشاتی که بر روی حیوانات جونده در زمان بارداری به وسیله تزریق بوتاکس انجام شد این نتیجه به دست آمد که در پستانداران، نوزادان با وزن کم و زودرس به دنیا آمدند. نوزادان به درستی رشد نکردند یا باعث شد که جان خود را از دست بدهند. درست است که نمی توان در مورد انسان به صورت قطع چنین نتیجه ای داد اما با توجه به نتایج به دست آمده، پزشکان افراد متقاضی که می خواهند در زمان بارداری تزریق بوتاکس انجام دهند به آنها توصیه می کنند که در این زمان تزریق بوتاکس انجام ندهند تا خطرات ناشی از بارداری متوجه جنین آنها نشود

علاوه بر نتایج  به دست آمده از تحقیقات بالا، تزریق بوتاکس هم مانند سایر روش های درمانی، عوارض جانبی هر چند کم دارد. به همین خاطر توصیه می شود که تزریق بوتاکس در دوران بارداری خوددرای نمایید

عوارض جانبی تزریق بوتاکس شامل ضعف عضله ها در قسمت هایی از بدن و ایجاد مشکل در تنفس و بلع کردن می باشد

اگر پیش از زمان شروع بارداری شما تزریق بوتاکس انجام داده باشید یا بدون آگاهی از بارداری خود در سه ماهه اول بارداری تزریق بوتاکس انجام داده اید، خطر آسیب رسیدن به جنین خیلی کم است.

 

تزریق بوتاکس در شرایط بارداری و شیردهی

 

خطرات و عوارض تزریق بوتاکس در بارداری

یکی از عوارض هایی که ممکن است در هنگام تزریق بوتاکس در دوران بارداری صورت بگیرد گسترش یافتن سم به اطراف منطقه تزریق شده است. اگر سم به مناطق دیگر بدن سرایت پیدا کند می‌تواند موجب بروز بیماری بوتولیسم در فرد شود. باید توجه داشت که بواولیسم یک بیماری جدی و خطرناک است که از تزیرق بوتاکس وارد بدن می شود.

این عوارض ناشی از مراجعه افراد به کلینیک های نامعتبر به خاطر ارزانی قیمت می باشد. آنها نمی دانند که به مراجعه به کلینیک های نامعتبر ممکن است بیماری های خطرنامی را وارد بدن خود کنند. بنابراین بهتر است در انتخاب کلینیک های خود دقت نمایید.

ما برای سهولت کار شما در انتخاب کلینیک معتبر، کلینیک تزریق بوتاکس در کرج را به شما معرفی می کنیم که دارای کیفیت و امکانات مجهر می باشد.

 

علائم رایج  بیماری بوتولیسم

ضعف عضله ها

دیدن با یک یا دو چشم به صورت تار

گرفتن صدا

مشکل در ساخت کلمات

مشکل تنفسی

مشکل در بلعیدن

از دست دادن کنترل مثانه

این علائم می تواند بعد از چند ساعت پس از تزریق  بوتاکس ایجاد شوند ولیوز یا چند هفته مشاهده کردید حتما به پزشک مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

19 − شانزده =

فهرست